Навчіться підвищувати свої стандарти

Підвищення ваших стандартів починається зі слова рішучість. Визначення рішення – твердо визначитися з курсом дій. І є лише дві причини, чому хтось вирішує прийняти рішення.

Уникнення болю

Люди хочуть уникнути болю. У своєму житті вони пережили якийсь тип болю, і хочуть уникнути його будь-якою ціною. Я першим поручуся і скажу вам, що я потрапляв у такі болючі ситуації. Ситуації, що полягають у відсутності грошей, їжі, напрямків і, безумовно, жодної надії. Іноді нам доводиться битись об стіну. Іноді нам доводиться опускатися настільки низько до ями темної діри, що в нас виникає відчуття, щоб прийняти рішення та змінити свою поведінку. Я повинен був вирішити, що якщо я не хочу, щоб біль був розбитим, голодним і втраченим, тоді мені потрібно крокувати вперед і насправді рухатися до своїх цілей.

Отримання задоволення

У вас також є люди, які підвищують свої стандарти, тому що хочуть отримати задоволення. Саме це спонукає їх підвищувати рівень, але найчастіше це найважче змусити людей рухатися.

Чому? Це пов’язано з тим, що якщо ви вже перебуваєте в місці, де ви бачили деякі успіхи. Ви впевнені, як вас не турбує колекціонери, які марширують вашою вулицею, і ваші стосунки також працюють дуже добре. Однак, незважаючи на те, що у вашому житті все може бути добре, ви все одно хочете підняти своє життя на новий рівень. Чому б ти влаштувався? Навіщо морозиво, коли можна купити вантажівку з морозивом і їсти морозиво назавжди? (Звичайно, здоров’я тут не є фактором)

Я знаю, що ви хочете отримати більше задоволення, але коли справи йдуть чудово, важко вставати щодня і працювати. Працювати легко, коли у вас немає грошей у банку, бо вам потрібно їсти. Мені потрібно було їсти, тому я робив усе, що потрібно, щоб потрапити до місця, де я міг їсти комфортно. Знову ж таки, я також співчуваю цій стороні спектру. Я усвідомлюю, як важко пересуватися, коли ти вже перебуваєш у ситуації задоволення і хочеш отримати більше задоволення. Але вам потрібно знайти це рішення, щоб реально здійснити це для вас!

Люди підвищують свої стандарти лише за допомогою обох цих речей. Біль і задоволення

Як знайти рішення?

Коли ви вирішили, ви починаєте підвищувати свої стандарти. Ви дотримуєтесь непохитного ставлення, яке ви виконаєте або зробите все, що потрібно для того, щоб перейти на наступний рівень. Але зрідка ви не дійдете до цієї точки вирішення, поки у вас не буде дня огиди!

Мій день гидоти

Коли я переїхав до Каліфорнії з Нью-Йорка у 18 років, я мав 185 фунтів. Я був активним молодим чоловіком, який щодня ходив у спортзал і грав у баскетбол. Це доповнювало дієта для активних чоловіків, це означає, що я їв ВАГАТУ ХАРЧУВАННЯ. Переїжджаючи до Каліфорнії, я дотримувався “дієти для чоловіків”, але, звичайно, не був таким активним, як раніше. Я піднявся на сходинку успіху, зайнявся жертвоприношеннями, працював і рухався вперед із життям. Я відпустив своє здоров’я в той час. Незабаром після цього приріст у 1 фунт перетворився на приріст у 2 фунти, і наступне, що ви знаєте в 28 років, я вийшов на вагу і важив 297 фунтів. Так, я знаю божевільно правильно. Щохвилини, коли я наступив на цю шкалу і побачив цю цифру, я досяг свого огиди.

Я зрозумів, що вага буде продовжувати збільшуватися, доки я з цим щось не зробив. До того, як я наступив на цю шкалу, я знав, що повинен трохи схуднути, але я був високим хлопцем, і старіти це нормально. Я застряг у своїй ментальності. Я знав, що повинен піти в спортзал. Я повинен харчуватися здорово. Я НЕ повинен їсти той чизбургер. Потреба ніколи не була підкріплена жодними діями. Зрештою, я досяг дня огиди, я вже 2 роки уникаю наступати на цю шкалу. Я не хотів бачити цифри, бо не хотів змінюватися на той час. Я не був готовий Я сказав, що був, але ні. Це найбільш типова ситуація, в якій людина хитається. Я ніколи не приймав реального рішення. Я ніколи не вирішував твердих дій. Отже, не було несподіванкою, що коли я вийшов на вагу, і він сказав те, що сказав.

Я був шокований! Я підвів себе. Я знизив свої стандарти. Дата була 23 червня, і я ніколи її не забуду, тому що це день народження мого сина, і це день, коли я пообіцяв собі, що ніколи не буду важити 300 фунтів у своєму житті. І цим рішенням я змінив ситуацію навколо. Я змінив свої потреби на сусло. Я повинен піти в спортзал. Я повинен харчуватися здорово. Я повинен…

Мені знадобилося менше 12 місяців, щоб скинути 50 фунтів, тому що я вирішив і ввімкнув. Я все ще не там, де хочу бути, але не там, де був, що є найважливішим моментом.

Коли ми робимо це обов’язковим, ми робимо це частиною нашої ідентичності. Люди дотримуються того, ким вони вважають, що вони є. Якщо ви вірите, що сором’язливі, ви будете поводитися сором’язливо. Якщо ви вірите, що захоплені, ви будете діяти захоплено. Якщо ви вірите, що ви лідер, ви будете діяти, ходити і говорити як лідер. Я вважав, що я спортсмен, і я втратив цю особистість, і мені потрібно було її повернути. Люди мають потребу не відступати від того, як вони визначають себе.

Ми постійно отримуємо від життя. Кожне випробування, кожна проблема, біль, кожна біль і все, що ми переживаємо, тягне нас назад. Ці речі відштовхують нас від досягнення наших цілей, навіть коли мета прямо перед нами. Навіть коли можливість лежить прямо у нас на колінах, ми не йдемо за нею, оскільки маємо відчуття недієздатності, і ми визначили себе, виходячи з того, чим ми асимілювались. Ми знизили наші стандарти, тому що не віримо, що можемо це зробити, і тому, що ми визначили цю ідентичність неможливості, щоб не йти за цим.

Чому ви не досягли своїх цілей, якщо підвищили свої стандарти?

Часто у мене є люди, які говорять мені, що вони вирішили вирішити, і вони ставлять свої цілі, але вони не досягли своїх цілей або підвищили свій рівень. Це тому, що вони поставили ці величезні цілі, але не змогли до них звикнути. Вони ніколи не встановлюють звичку, яка відповідає їх прагненню підвищити рівень, тому вони придумують короткий термін. Кожна успішна людина знає, як встановити звички, які дозволяють цій успішній людині продовжувати послідовно створювати успіх. Отже, вам потрібно встановити звичку разом зі своїми підвищеними стандартами.

Чемпіонів з боксу роблять у спортзалі. Вони можуть бути публічно визнані на рингу, і деякі люди хочуть цього суспільного визнання. Все це публічне визнання починається з того, що ви робите приватно. Ви не йдете проти світу. Це не ти проти світу. Це ви проти вашого невикористаного потенціалу. Подивіться, ви можете вирішити бути ким завгодно, якщо вирішите створити розумовий актив підвищення своїх стандартів. Однак, якщо у вас є бачення підвищення рівня, але у вас немає звичок погоджуватися з цим баченням, ви брешете собі. Ви повинні бути готові створити позитивні звички для досягнення довгострокового успіху. Я більше розповідаю про вироблення звичок і про те, як створити звички, які допоможуть вам досягти успіху у світовому класі, у моїй книзі “Психічна книга”.

Якщо у вас є можливість вирішити і вирішити підвищити свої стандарти. Потім, коли ви підвищуєте свої стандарти, ви додаєте звички, щоб дозволити цим стандартам продовжувати рухатися вперед. Якщо ви робите те, що на шляху до успіху.

Я закликаю вас вирішити підвищити свої стандарти, підкріпити це діями і спостерігати, як ваш успіх нестримно зростає!

Привіт! Швидка послуга: якщо натиснути цю кнопку подобається нижче або поділитися, це означає, що цю статтю побачить більше людей. Це означало б для мене світ! Дякую! 🙂

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/learn-raise-your-standards-eugene-johnson/.

Eugene Johnson люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: