Найпоширеніша руйнівна поведінка керівництва. . .

Заочні керівники

Заочне керівництво є найбільш розповсюдженою та руйнівною поганою якістю керівництва. У вас коли-небудь був жахливий начальник, поведінка якого була руйнівною, але ви не змогли покласти руку на те, що було настільки неймовірно руйнівним у їх керівництві? Ви відчували себе відчуженими, спілкування було незначним, напрямок, який ви бажали чи потребували, не з’являвся, вам та іншим було дозволено робити майже те, що ви хотіли, поки все було тихо.

Існує три категорії деструктивної поведінки керівництва. Віддаляючись (створюйте дистанцію зі своїми командами), рухаючись до (надмірно відповідає їх команді) та рухаючись проти (переборте та маніпулюйте своєю командою) поведінки.

“Заочні лідери – це люди на керівних посадах, які в них психологічно відсутні. Їх підвищили до керівництва, вони користуються привілеями та винагородами керівної ролі, але уникають значущої участі у своїх командах “.

Заочні лідери часто залишаються на своїх місцях, хоча насправді їх слід швидко викорінити, перш ніж вони можуть завдати значної шкоди організації. Шкода, яку вони завдають, це:

Стрес працівника

Стійке незадоволення роботою (може знадобитися працівникам 2 роки, щоб відновитись)

Витік талантів

Збільшені витрати

Провал проекту

Значні втрати інвесторів та власників акцій

Ми всі повинні пообіцяти в 2020 році викорінити відсутніх лідерів, щоб наші компанії могли досягти прогресу, якого заслуговують наші співробітники, клієнти та інвестори, не тягнучи ковадла!

Зміст цієї статті походить із наступних публікацій.

https://getpocket.com/explore/item/the-most-common-type-of-incompetent-leader?utm_source=pocket-newtab

How Can You Spot the Boss Who Isn’t There?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/most-common-destructuve-leadership-behavior-raymond-stevens/.

Raymond Stevens люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: