Тепер Crypto Trader та Crypto Investors мають нову можливість.

AIVIA щойно запустила інвестиційну платформу, яка дозволяє інвесторам пов’язувати найкращих криптовалютних торговців за допомогою API Keys

Місія платформи aivia

Наша місія – надати можливість інвесторам швидко, зручно, безпечно, прозоро і надійно отримувати прибуток від управління криптовалютами, використовуючи найкращих трейдерів та передові технології для найновіших та найкращих стратегій та управління ризиками.

Як це працює?

Користувачі створюють обліковий запис і отримують доступ до бек-офісу, де вони можуть отримати доступ до інструментів інвестора або трейдера, вибравши режим інвестора або режим трейдера.

Бек-офіс має кілька розділів: Інформаційна панель, Найкращі трейдери, Мої рахунки та Платежі. Ви матимете доступ до чату підтримки, програми рефералів та мого профілю, в якому ви зможете додати гаманець BTC.

Aivia переваги для трейдерів

Трейдери мають можливість отримати доступ до інвесторів, які є користувачами платформи та управляють своїми рахунками. Платформа надає рейтинги найкращим трейдерам, і будь-який криптотрейдер може додати свій проект до цього рейтингового списку. Інвестори зможуть знаходити статистичні дані про результативність трейдера та доручати свої біткойн-рахунки на криптовалютній біржі для управління трейдером за допомогою ключів API. AIVIA надає Трейдерам можливість розширити свою клієнтську базу для активів, що перебувають в управлінні, що збільшить кількість активів, що знаходяться в управлінні, що, в свою чергу, збільшує прибутковість трейдера.

Переваги aivia для інвесторів

Інвестори можуть обрати найкращих трейдерів, щоб довірити свої рахунки для обміну криптовалютами через ключі API. Інвестори зберігають повний контроль над своїм біржовим рахунком. Вони можуть деактивувати ключі API у будь-який час. Депозит під заставу – ще один інструмент захисту активів інвесторів.

Як і коли трейдери отримують комісію?

В кінці кожного місяця платформа AIVIA формує рахунок-фактуру на основі прибутковості та узгоджених умов. Інвестори повинні сплатити рахунок у BTC протягом 72 годин, використовуючи один із доступних способів оплати. Після того, як AIVIA отримає платіж, торговці отримають платіж протягом 24 годин. Якщо інвестор не зможе подати платіж, платформа AIVIA вимкне рахунок і припинить посилання на трейдера.

Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт: https://aivia.io

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/now-crypto-traders-investors-have-new-opportunity-viktor-pulyaev/.

Viktor Pulyaev люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: