Чудові новини для користувачів Power BI !! Комплект xViz Pro з 15+ візуальними елементами тепер повністю розблокований та безкоштовний для Power BI Desktop

Я раді поділитися чимось, що вже давно назріло. І це чудова новина для користувачів Power BI Desktop.

Комплект xViz Pro з візуальними ефектами 15+ тепер повністю розблокований та безкоштовний для робочого столу Power BI.

Якщо ви користувач Microsoft Power BI, тепер ви можете використовувати ці візуальні ефекти – Діаграма водоспаду, Діаграма відхилень, Діаграма декількох осей, Ієрархія Слісер / Фільтр, Дерево ієрархії, Таблиця відхилень ієрархії, Лінійний датчик, Розширений датчик, Діаграма кулі, Мекко / Марімекко Діаграма, діаграма послідовності / піраміди, радіолокаційна / полярна діаграма, міхур, паралельні координати, хмара тегів та діаграма горизонта – без будь-яких обмежень функцій або водяних знаків на Power BI Desktop. Вони повністю розблоковані. І безкоштовно. Для себе, своєї команди та своєї організації.

Ми зробили офіційне оголошення вчора тут. Далі йде моя особиста думка.

Звідки ця зміна?

Ну, надзвичайно популярне настільне програмне забезпечення Microsoft Power BI є безкоштовним у користуванні. Користувачі зазвичай платять лише тоді, коли їм потрібно публікувати та використовувати свої звіти Power BI в Інтернеті (або на сервері) та співпрацювати з іншими. Однак комерційні візуальні матеріали сторонніх розробників зазвичай вимагають платити за розблокування певних розширених функцій навіть на робочому столі.

Навіть наші візуальні зображення xViz були на одному човні – з використанням водяних знаків тощо. Але нам це здавалося дивним.

Ми думали про себе – навіщо платити за візуальне, коли саме програмне забезпечення (Power BI Desktop) є безкоштовним?

Ми зрозуміли, що наш підхід не співпадає з баченням Microsoft базового програмного забезпечення. Тому ми вирішили зробити xViz Pro Suite повністю розблокованим та безкоштовним для робочого столу Power BI.

Як би ми тоді заробляли гроші?

Ми стягуємо плату. Як і в Power BI, ми стягуємо плату лише за випадки використання публікацій та спільної роботи – і це також лише тоді, коли користувачі використовують невеликий набір функцій, класифікованих як “PRO” або преміум у службі Power BI. Коли ці функції не використовуються, xViz все одно працюватиме у службі Power BI.

Див. Приклад функції “Pro” з нашої таблиці декількох осей.

Я дуже радий цьому оголошенню, оскільки користувачі настільних комп’ютерів Power BI мають величезний прибуток. Врешті-решт, саме підхід Microsoft для «вільних робочих столів» зробив Power BI надзвичайно популярним серед підприємств.

Зауважте, що навіть візуальні ефекти, додані до набору xViz Pro в майбутньому, будуть видаватися безкоштовно для Power BI Desktop. Сюди входять: решітка / малі множини, розширена матриця, діаграма шкали часу, квадрант 2 х 2, плитка KPI тощо.

Якщо ви користуєтеся робочим столом Power BI, негайно захопіть наш xViz Pro Suite. Іноді найкращі речі в житті приходять безкоштовно.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/great-news-power-bi-users-xviz-pro-bundle-15-visuals-now-jayaraman/.

Jayaraman Anantharaman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: