Що ви можете робити, поки спортивний бізнес утримується?

Оскільки спорт зупинився, багато людей губляться, намагаючись знайти речі, щоб зайняти їх. Для нас у SeventySix Capital не інакше, але, як завжди, ми навчились користуватися ситуацією та перетворювати свій час простою на можливість.

Ось декілька речей, які, на мою думку, ви могли б зробити, щоб бути продуктивними і змусити щось статися:

Думай більше, ніж будь-коли! немає кращого часу для розширення вашої мережі.

З ким би ви хотіли поговорити? З якою спортивною франшизою, коледжем чи спортивним бізнесом ви хотіли б укласти угоду? Зараз час простягнути руку! Вони (сподіваємось) вдома, як і ви. Їм ніде сховатися. Настав час зробити свій знімок.

Використовуйте всі мережі соціальних мереж на свою користь.

Мережа, мережа та ще мережа.

Перегляньте свої зв’язки в Інтернеті у всіх своїх соціальних мережах. Зареєструйтесь у них. Перевірте їх у цей бурхливий час. Привітайте їх із досягненням у кар’єрі. Подумайте, як ви можете їм допомогти. Завжди тримайте питання: “Що я можу зробити для вас?” у вашій голові, коли ви спілкуєтеся в мережі. Не будьте з тих людей, які завжди думають про себе. Будь одним із тих людей, які відомі тим, що допомагають іншим. Воно повертається.

Опублікуйте, розмістіть і розмістіть ще раз.

Про це я розповідаю у своїй книзі «Шість градусів Уейна Кіммела». Ніколи не можна занадто розповідати свою історію і вболівати за інших. Не соромтесь. Покладіть свої думки, надії та мрії. Ви не досягнете успіху, сидячи на дивані, спостерігаючи за Netflix і просто думаючи про це. Зробіть усе можливе, щоб здійснити свої мрії! Якщо ви досить сміливі, щоб викласти це там, з часом до вас прийдуть добрі речі.

Виконайте домашнє завдання в соціальних мережах.

Прочитайте чиюсь ділову та освітню підготовку та подумайте творчо про те, як ви з ними зв’язуєтесь, перш ніж просто натискати на зв’язок. Якщо у вас є справжній зв’язок (тобто, ви навчалися в одному коледжі, раніше працювали в одній компанії або навіть якщо ви вболівальники однієї команди), будь-які ці речі мають значення, коли ви хочете будувати з кимось справжні стосунки. Крім того, спілкуйтесь із якомога більшою кількістю людей у вашій галузі.

Спрямуйте свій бізнес на нові способи, що приносять дохід.

Будь креативним. Немає кращого часу, ніж зараз, щоб це зробити. Що ще робити? Стріляй на місяць. Я маю на увазі те, що в даний час жодна людина чи компанія не є недоторканними. Бізнес і бізнес-плани кожного змінилися. Ви навіть не уявляєте, що відбувається в чужому житті та бізнесі в цей час. Найуспішніші компанії у вашій галузі можуть боротися в приватному порядку, а ваш бізнес або продукт – їх панацея. Ви ніколи не дізнаєтесь, якщо не звернетесь до них. Зараз саме час це зробити!

#findyourfield

Я люблю бігати з дочкою, грати в баскетбол із сином і ходити в тренажерний зал разом із дружиною (у цей час все, що ми можемо робити, це гуляти разом). Кампанія #FindYourField заохочує кожного знайти щось, що їм подобається робити вдома, незважаючи на ці одиничні часи. Нехай ніщо не заважає вам безпечно насолоджуватися своїми пристрастями та захопленнями.

Про Уейна Кіммела

Уейн Кіммел, венчурний капіталіст зі спортивних технологій, підприємець та автор “Шість градусів Уейна Кіммела” (Amazon / Audible)

Він є керуючим партнером SeventySix Capital, компанії венчурного капіталу, яку він заснував у 1999 році, та інвестує у стартапи, що стикаються зі споживчими технологічними компаніями у галузі спортивних технологій, кіберспорту та ставок на спорт. Серед компаній Fortune 500, які придбали його портфоліо, є Aramark, Intel, IBM, Walgreens та Yahoo!

Уейн був визнаний найкращим новатором за версією журналу Philadelphia Magazine і входить до списку Power 100 Philadelphia Business Journal.

Він є членом Правління Мережі охорони здоров’я Ейнштейна, був членом Ради єврейських федерацій Північної Америки, Єврейської федерації Великої Філадельфії та Центру виконавських мистецтв Кіммеля.

Уейн – випускник Університету штату Меріленд в Колледж-Парку та юридичного факультету штату Делавер. Він захоплений спортом і працює над тим, щоб зробити світ кращим.

Близько SeventySix Capital

SeventySix Capital – це компанія венчурного капіталу у сфері спортивних технологій, яка інвестує у пристрасних, розумних та приємних підприємців, які запускають технологічні стартапи, що змінюють ігри, у галузях спортивної техніки, кіберспорту та ставок на спорт.

Athlete Venture Group від SeventySix Capital дозволяє гравцям інвестувати, вчитися та працювати безпосередньо з провідними стартапами спортивних технологій та підприємцями. Фірма має на меті подолати розрив між спортсменами, підприємцями та інвесторами, створивши можливості для спортсменів стати технологічними інвесторами, а підприємці отримати доступ до фінансового та соціального капіталу, який пропонують професійні спортсмени.

Крім того, SeventySix Capital має стратегічне партнерство з Rubicon Talent, агентством спортивного маркетингу та талантів, що базується в Нью-Йорку, з широким колом клієнтів, включаючи зірки НФЛ та НБА, Зал Слави, MVP, переможці Heisman Trophy, Олімпійські ікони, медіа-персони , і знамениті кухарі.

Дізнайтеся більше на seventysixcapital.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-can-you-do-while-sports-business-hold-wayne-kimmel/.

Wayne Kimmel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: