Як я прийшов написати “Врятування Вашингтона” та його важливе повідомлення

Кілька років тому я випадково натрапив на абзац в Балтіморі, де описано церемонію покладання вінків біля парку Проспект у Брукліні. Церемонія вшановувала героїзм невеликого полку штату Меріленд під час битви при Брукліні 27 серпня 1776 року: “Меріленд 400, хто врятував Америку”.

Я ніколи не чув про них.

Я відразу погуглив Меріленд 400 і моя сага розпочалася. Я очистив століття історичного пилу, який накрив цей неймовірний момент в американській історії. Момент, описаний істориком Томасом Філдом у 1869 році як “година, цінніша для американської свободи, ніж будь-яка інша в історії” – порівняна на той час зі значенням спартанців у Термопілах.

Я почав візуалізувати історичний роман, який оживив цих 400 юнаків та їхню місію самогубства проти переважного британського опонента, купивши Джорджу Вашингтону та Континентальній армії час, необхідний для втечі через Іст-Рівер. Якби не їх відвага, Американська революція, можливо, закінчилася б того дня.

Чому я раніше не чув про них? Що насправді сталося на тому полі бою? Якою була їх справжня мотивація? Підлітки не пожертвували б собою заради податків?

Це стало каталізатором для написання мого роману «Збереження Вашингтона: забута історія Меріленда 400».

Моє дослідження швидко привело мене до Військового коледжу армії. Там я розплакав нагороджених воєначальників, описуючи, що десь під жвавими вулицями Брукліна, штат Нью-Йорк, лежать останки, мабуть, найважливіших, але найзабутіших американських громадян-солдат, чия героїчна жертва гальмувала націю напередодні її народження .

Врятувавши Вашингтон, я спробував створити особливий історичний фантастичний роман, який повертає читача до того моменту 1776 року та глибоко переживає емоції, що загострюються, з британцями. Поглянувши очима двох підлітків, одного білого та чорного, читач вісцерально відчуває стикаються сили особистої свободи, оподаткування, американської винятковості та старозавітної релігії. Саме висвітлення глибокої мотивації хлопців робить порятунок Вашингтона таким унікальним сьогодні.

Я використовував кінематографічний стиль, який поєднував захоплюючі реальні історичні постаті та події з барвистими, багато розвиненими вигаданими персонажами та сучасним діалогом. Багатовимірна сюжетна лінія вплітає світ інтриг та шпигунів; романтика і зрада; дружба і товариськість; і зрештою виживання та жертви. Я намагався змусити читача почуватися так, ніби їх перевезли назад у часі на вулиці та доки Балтимора до кривавої, наповненої димом брудної різанини битви влітку 1776 року.

Оскільки історичних оповідань було мало і в них було багато суперечностей, я вирішив писати художню літературу замість справжньої історичної розповіді. За це я прошу вибачення за історичні чистоти.

Коли прийшов час вибирати персонажів, я вирішив розповісти історію очима двох молодих людей. Моє обгрунтування полягає в тому, що підлітки ведуть війни. Але в цьому полягає моя дилема.

Як і більшість із вас, мене вчили, що Американська революція була спричинена податковим тягарем, покладеним на колоністів у той час. Розлючення купецького класу, який фінансував значну частину повстання.

Але підлітки не збираються жертвувати собою заради самогубства заради податків.

Було щось набагато глибше, що спонукало їх взяти на військову службу, воювати та жертвувати цим заради свободи.

Попередні читачі розповідали мені, що історія довела їх до сліз, але не через емоційність та драматизм історії. Це призвело їх до сліз через чистоту відданості юнаків свободі та створенню унікальної та особливої країни. “Новий світ” для них не був ефірним поняттям. Це була Америка, і вони відчували, що їх обрав Бог створити та захистити.

Це призвело читачів до сліз, бо вони не могли не порівняти сьогоднішню дріб’язкову та розкольницьку атмосферу з тією божественною метою, яка спонукала Меріленд 400 пожертвувати собою заради Америки і яка керувала країною протягом століть.

Збереження Вашингтона: Забута історія випусків Меріленду 400 19 лютого 2019 року та доступна для попереднього замовлення

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/saving-washington-remembering-importance-maryland-400-formant/.

Christopher Formant люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: