Корпоративні цінності формують сильні компанії. Особисті цінності формують сильних лідерів

Протягом багатьох років я зрозумів, що вести бізнес через кризу набагато легше, коли ти грунтуєшся на справді важливому.

Останні кілька місяців були надзвичайно складними для всіх – людей, організацій та цілих галузей – і Nutrien не є винятком. На щастя, нашій компанії вдалося не тільки вижити, але й процвітати у багатьох відношеннях, незважаючи на складні обставини. У нас є великі активи та величезні люди, але я думаю, що наш успіх здебільшого зводиться до знання того, за що ми захищаємось.

Коли відбулася пандемія, ми переконались, що дві наші основні цінності – безпека та цілісність – керували нашим процесом прийняття рішень. Маючи стільки невідомих, це був справді єдиний шлях вперед. Йшлося не про прогнозування того, що відбудеться, а про пріоритетність того, що ми вважали найкращим для наших співробітників, наших громад та наших акціонерів. Збереження цього зобов’язання має вирішальне значення для постійних високих показників діяльності нашої компанії.

На більш особистому рівні і подібним чином ці останні місяці зміцнили мою віру в те, що виховання міцних особистих цінностей є важливою частиною гарного керівника.

Незалежно від того, перебуваєте ви зараз у C-Suite, або ви сподіваєтесь колись туди потрапити – або якщо ви просто хочете бути ефективнішими на своїй поточній роботі – важливо приділити час обмірковуванню того, що для вас важливо. Зрештою, це сформує вашу позицію в хороші та погані часи.

Отже, що це я ціную як керівника бізнесу? Це зводиться до трьох речей.

Прозорість: Я прихильник відкритої, чесної розмови. На початку пандемії ми переконалися, що наша команда виконавчого керівництва була добре помітною і спілкувалася часто і відкрито – навіть тоді, коли у нас не було відповідей. Я також вважаю, що прозорість – це двостороння вулиця, тому ми доклали всіх зусиль, щоб створити культуру, в якій люди почуватимуться комфортно, і що важливіше, де вони знають, що ми слухаємо. Коли працівники безпосередньо зв’язуються зі мною, я намагаюся відповісти на кожен електронний лист.

Співпраця: Ніхто не має всіх відповідей, тому хороші керівники повинні бути скромними – і слухати більше, ніж говорити. З початку пандемії я співпрацюю зі своєю командою керівників керівництва частіше, ніж будь-коли, з акцентом на прийнятті рішень з нашими людьми, а не для них. Ми активно слухаємо своїх співробітників, і їх внески допомогли сформувати нашу реакцію на пандемію та допомогли нам досягти успіху. Кризи можуть роз’єднати команди або об’єднати їх, і я з гордістю кажу, що поки що це зблизило нас як компанію.

Оптимізм: Як лідери, ми формуємо бачення наших компаній і надихаємо наших людей допомогти нам втілити це в життя. Під час кризи легко втратити фокус на можливості в майбутньому. У випадку Нутрієна COVID-19 поставив проблеми, але нам належить відіграти найважливішу роль і захоплюючий шлях, коли йдеться про стале харчування світу. Причин для оптимізму є безліч – і як генеральний директор, моя робота допомагати своїм людям це пам’ятати.

Складні часи часто змушують нас зупинитися і поміркувати над тим, що насправді важливо для нас – і чим краще ми будемо користуватися цією можливістю, тим більше це зміцнить нас як людей.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/corporate-values-shape-strong-companies-personal-leaders-chuck-magro/.

Chuck Magro люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: