Неперевірений путівник фанатів щодо придбання квитків на репутацію Тейлора Свіфта

Ви читаєте цю статтю, швидше за все, вам не вдалося бути призначеним #VerifiedFan для продажу квитка на репутаційний тур Тейлора Свіфта у 2018 році. Це також, мабуть, означає, що дитина, для якої ви плануєте придбати квитки Тейлор Свіфт, також не перевірена, що вони могли зробити за допомогою ряду активів, зокрема перегляду відео, покупки альбомів та запрошення друзів зробити те саме.

Вболівальники, які вклали свій час, отримували компенсацію за допомогою “прискорень”, які переміщували своє місце в черзі квитків вгору або вниз. Виходячи з реакції в Twitter, настрої здаються надзвичайно щасливими для продажу квитків, особливо такої від такої мегазірки, як Свіфт.

Для вболівальників, які не змогли взяти участь, зараз можна придбати квитки Taylor Swift Reputation Tour через Вторинний ринок, а також на первинний ринок. Нижче наведено графік поточних середніх цін та кількості на вторинному ринку квитків.

Для вболівальників, які не змогли взяти участь, зараз можна придбати квитки Taylor Swift Reputation Tour через Вторинний ринок, а також на первинний ринок. Нижче наведено графік поточних середніх цін та кількості на вторинному ринку квитків.

Що стосується вторинного ринку, це ще рано, але кількість квитків, доступних для продажу на таких сайтах, як TicketIQ, набагато нижча, ніж у попередніх турах Тейлор Свіфт. Це також дорожче, ніж це було в минулі роки, і навіть якщо на ринок з’явиться більше квитків, це, швидше за все, не зміниться занадто різко.

Починаючи із завтрашнього ранку, у торгових центрах з’являється можливість здійснити продаж, і якщо після цього залишиться щось інше, він надійде до загальної розпродажі, яку ви зможете знайти через Ticketmaster на своєму місцевому ринку тут.

= Перепродаж місця проведення: субота, 9 грудня – вівторок, 12 грудня

= Загальний розпродаж: середа, 13 грудня, о 10:00 на кожному ринку

Для тих, хто зацікавлений побачити, як працював #verifiedfan, оригінальні продані вікна для перевірених вболівальників перелічені нижче.

= Вівторок, 5 грудня, з 13:00 до 19:00 по Тихому океану

= середа, 6 грудня, з 12 до 19 години Тихого океану

= четвер, 7 грудня, з 12 до 19 вечора в Тихому океані

= П’ятниця, 8 грудня, з 12 до 7 тихоокеанського періоду

Здавалося, що ця проблема з “розміщенням” є найбільшою скаргою на Twitter, оскільки часові слоти людей стискаються, оскільки Ticketmaster навмисно “уповільнив розподіл кодів”, щоб кожен пріоритетний рівень мав достатньо часу для прийняття рішення.

Щоб отримати додаткову інформацію, квитки Тейлор Свіфт відвідайте блог TicketIQ

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/unverified-fans-guide-buying-taylor-swift-reputation-tour-lawrence-1/.

Jesse Lawrence люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: