Продовжуючи надихати наших студентів за січневою пік

Всі знають про божевільний біг до спортзалу в той момент, коли настане новий рік. Нам дуже важко знайти того, хто не ставить свої фітнес-цілі на перше місце у списку після поблажливих свят. Як професіонали фітнесу, ми любимо цю пору року насичених занять, наповнених нетерплячими та натхненними обличчями. Фокус у тому, як ми можемо змусити їх залишитися? Ось декілька порад, щоб підтримувати динаміку для всіх ваших учасників протягом усього року.

1 Прибути рано. Так, я знаю, що ми чуємо це постійно, але це тому, що це так важливо! Прихід рано дає нашим студентам можливість поговорити з нами про клас, їхні проблеми, рівень складності, травми, через які вони можуть турбуватися тощо, перед початком занять. Це заспокоює їхні нерви, коли вони впевнені в нашій здатності тренувати їх через пози та вправи, якими вони відчувають залякування. Навіть якщо все, про що ви говорите, це погода, знайте, що ваші студенти цінують це один раз із вами.

2 Познайомтеся зі своїми учнями. Звичайно, імена може бути важко запам’ятати, але ми знаємо, хто наші постійні та найбільші шанувальники. До або після уроку – ідеальний час, щоб запитати їх про цілі у фітнесі, сім’ю чи роботу. Похваліть їх за роботу на уроці та поділіться чимось про себе. Люди прагнуть зв’язку, і часто саме тому вони вибирають середовище для занять, а не сольну зарядку на підлозі тренажерного залу.

3 Приявляй нових людей до своїх постійних людей. Як зазначено вище, розмовляти з новими студентами своїми більш досвідченими постійними людьми – це чудовий спосіб побудувати спільноту у своїх класах. Ви можете бути вражені дружбою, яка розвивається. Ваші постійні студенти почуваються важливими, ваші новіші студенти почуваються менш заляканими – це безпрограшний варіант!

4 Обслуговуйте всіх, хто знаходиться в кімнаті. Як ми часто говоримо на YogaFit, перемагає той, хто має найбільшу кількість варіантів. Всі різні, і тому всім потрібно і потрібно буде щось від занять. На заняттях йоги хтось приходить для силових тренувань, хтось для гнучкості, а хтось для зняття стресу. Підготуйтеся до своїх занять, переглянувши різні варіанти, які ви можете запропонувати, а також різноманітні пози, щоб забезпечити виклик нашим студентам як фізично, так і розумово від тижня до тижня.

5 Використовуйте інклюзивну мову. Чому учні щотижня повертаються до тих самих класів? Тому що вони відчувають почуття спільності, спільне почуття добробуту з групою та з вами як їхнім інструктором. Ми можемо виростити це, використовуючи позитивну мову та підбираючи слова, що відображають інклюзивність, наприклад: ми, давайте, наші, разом або команда. Те, як ми спілкуємося з нашими студентами, важливіше за все інше. Вибирайте слова з розумом і знаходьте час для написання нових реплік.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/keeping-our-students-inspired-past-january-rush-lisa-greenbaum/.

Lisa Greenbaum люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: