12 Поради щодо пошуку роботи на Новий рік – Частина 12

Відпочиньте, а потім вдаріться об землю

Отже, ти отримуєш потрібну роботу – фантастично! Ви домовились про покращений пакет порівняно з попередньою роботою, але не надто хороший, щоб з першого дня на вас тиснули. Відмінна новина. Але що далі?

Мати перерву.

Серйозно, візьміть тайм-аут. Це золотий час і висока якість, тому що вам не про що турбуватися з останньої роботи, але ви не знаєте, про що турбуватися у вашій новій ролі. І якщо ваш новий роботодавець сварливий з приводу того, що ви робите перерву, можливо, це повинно викликати для вас тривожні дзвінки. Так, чудово, що вони прагнуть, щоб ви почали, ви повинні бути найкращою версією себе з першого дня.

==================================

Тематичне дослідження – Колишній колега мав репутацію величезного трудоголіка. Він влаштувався на фантастичну нову роботу, яка, по суті, була подвійним підвищенням. Це був чудовий хід і, можливо, трансформаційний момент у його кар’єрі. Поєднання того, що він прагнув сподобатися і йому легко підлещувало, означало, що він із задоволенням сприймав ентузіазм свого нового роботодавця, щоб він негайно розпочав роботу. Ні перерви, ні декомпресії, ні часу на роздуми та зарядку. Він спритнувся до нової ролі на повній швидкості і протягом першого року розбився і згорів. Ви – власний найбільший актив; більший актив протягом вашого життя, ніж будь-яка окрема робота. Побалуйте себе добре і тих, кого любите навколо, особливо коли йдеться про підготовку до початку цієї нової золотої ролі.

==================================

То як ти вдаряєшся об землю? Я думаю, є чотири речі, які кожен повинен робити, коли починає нову роботу або навіть переходить на нову роль в тій же організації:

· Отримайте список ключових людей, з якими ви повинні познайомитись перед тим, як приєднатися, і проведіть зустрічі в щоденнику, щоб зустрітися з ними, коли ви почнете.

· Знати, які ваші цілі. Так, у вас буде посадова інструкція, але як, на вашу думку, для вас виглядає успіх? Дайте зрозуміти.

· Дізнайтеся, хто є ключовими людьми у вашій новій організації, складіть власну карту зацікавлених сторін і якнайшвидше дістаньтесь до тих, хто вам потрібен. До речі, не вірте слову свого нового начальника тому, кого вам потрібно знати; підтвердіть це самі

· Є план. Це може бути просто для вас; це може бути просто зобов’язання створити план для вашого начальника за 30 днів. Як би там не було, але складання плану – це чудова психологія для вас, яка заохочує вас зробити важливий початок, який вам потрібен.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/12-job-hunting-tips-new-year-part-oliver-hansard/.

Oliver Hansard люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: