ВИ НІКОЛИ НЕ ЗАБАВИТИМ, ЩОБ ДУМАТИ, ЯК ПОЧАТОК

Створені компанії виграють від мислення як стартап.

Нещодавно я прочитав статтю відомого економіста про те, що „криза” обумовлена структурою, а не криза, пов’язана із фінансовими коріннями, якщо це правильний погляд, то останній мав би величезний вплив протягом дуже довгого часу. Будь-який погляд представляє серйозний виклик, і загальновизнані речі не повернуться до “як раніше”, а термін “новий нормальний” закріпився як частина соціально-економічного мислення, і всі намагаються здогадатися, як це може виглядати .

Точка зору полягає в тому, що, оскільки ми тепер повільно знову відкриваємо суспільство після блокування світу Covid19, підприємства повинні залучати себе таким чином, щоб вони могли мислити і діяти як стартап, навіть якщо вони, можливо, вже були бізнес протягом багатьох років. Однозначно будуть можливості впроваджувати інновації, розвиватися, рости, ставати розумнішими, займатися новими галузями бізнесу та багато іншого.

Дослідження повідомляють нам, що найбільш інноваційні досягнення стартують у стартапах, у яких майже немає грошей, немає досвіду чи ресурсів. На відміну від цього, гігантські підприємства, у яких у банку достатньо грошей, щоб почуватися в безпеці, втрачати нові ідеї, свіже мислення та прискорену здатність до змін нових підприємців.

Великі підприємства вже зайняті захистом того, що, на їхню думку, є золотим яйцем (основним бізнесом), не бажаючи ризикувати, що визначається їхнім страхом невдачі, страхом змінитись і роблячи лише незначні кроки щодо вдосконалення. На відміну від цього, стартапи зайняті напруженим розмірковуванням і швидкою роботою над тим, як змінити світ. Великі підприємства тонуть у своїх бюрократичних процедурах та процесах, тоді як стартапи використовують нові системи, інструменти та робочі процеси, щоб керувати собою, і тому їм це просто під силу.

СТАРТОВИЙ МІНДЕС

Цікавий від природи

Постійно кидайте виклик загальноприйнятій мудрості, запитуючи себе “чому?”, “Що якщо?” І “чому ні?”

Майте бажання зрозуміти, дослідити світ, отримати нове розуміння та відкрити кращі шляхи, або часто нові шляхи

Зосередьтеся повністю на можливостях, а не на захисті минулого.

Змушені бути інноваціями, співпрацею та потребою бути іншими

Ніякого страху, підприємці з’ясовують, як рухатися вперед, незважаючи на свої перешкоди.

Мають бажання просто діяти, а не розробляти великі складні бізнес-кейси протягом багатьох місяців, щоб отримати схвалення на інвестиції у людей, які ніколи раніше не відчували результатів.

Оцифровка є ключовим стратегічним імперативом для побудови стійкого та швидкозростаючого бізнесу, вони починають розуміти, як технології можуть створити новий бізнес.

Скористайтеся швидкістю на свою користь і невтомно працюйте над своєю наступною метою, тоді як великі підприємства зайняті написанням керівництв з питань політики та плануванням лісових зустрічей на наступне літо.

Немає реальних бар’єрів, щоб розкрити ваш власний потенціал, тому зараз, як ніколи, кожен має ліцензію на творчі здібності та зміни, вам просто потрібно скористатися Startset Mindset. Якщо ви хочете зрозуміти, як задіяти цей спосіб мислення, не забувайте.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/you-never-too-big-think-like-startup-kevin-lundgren-kristensen/.

Kevin Lundgren Kristensen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: