Чи могла моя компанія дозволити собі найняти дизайнерську фірму?

Як малі, так і великі компанії задаються питанням, чи можуть вони дозволити собі найняти дизайнерську фірму для проекту. проблема тут полягає в тому, що компанія може бути недосвідчена в процесі проектування та розумних витратах, які з цим пов’язані.

Фрілансер або команда дизайнерів

Дійсно важко зрозуміти, скільки годин потрібно витратити на процес проектування та розробки, щоб досягти бажаного результату. Найм одного-єдиного дизайнера-фрілансера може вирішити проблему і отримати результат. Найм команди дизайнерів також може вирішити проблему та отримати більш якісний результат.

Спробуйте оцінити складність роботи. Іноді компанії наймають молодшого дизайнера на роботу, яка вимагає досвідченої старшої команди дизайнерів. Ви можете розглянути можливість роботи з недосвідченим дизайнером у випадку простої упаковки або дуже простого продукту, що не є стратегічно важливим для вашого бізнесу. Якщо продукт є більш складним і має більш стратегічну цінність, тоді найняти команду дизайнерів, безумовно, рекомендується. Питання насправді полягає не в тому, чи можете ви собі це дозволити, а в тому, чи не можете ви цього зробити.

Стратегічно важливо чи ні

Іноді компанії беруть короткий шлях, щоб просто отримати короткі ескізи та пропустити процес проектування. Або піти з недосвідченими на стратегічно важливий і складний проект. Здебільшого слідує поганий запуск продукту, інструментарій витрат, рекламні матеріали, веб-послуги, команди продажів, логістика, придбання матеріалів. І шкода для бренду. Створена дизайнерська фірма не пропустить стратегію та розробку дизайну, а також не просто надасть ескізи проекту. Як і лікар не пропустить діагностику і просто доставить ліки.

Тож, можливо, краще дотримуватися принципу, що вам буде потрібна досвідчена команда дизайнерів для стратегічно важливих продуктів для вашого бізнесу.

Ми раді поділитися

Якщо ви відчуваєте проблеми з розумінням складності дизайнерської роботи, чи потрібен вам один дизайнер або повна команда дизайнерів, ви можете зателефонувати нам. Ми раді поділитися своїм досвідом та допомогти вам у подальшому вирішенні, який із підходів буде найкращим для вас.

Якщо у вас є запитання, зв’яжіться з нами за адресою http://www.alskar.com або напишіть електронний лист на адресу team@alskar.com.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/could-my-company-afford-hiring-design-firm-andreas-knol/.

Andreas Knol люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: