Що робити, коли ти зіпсуєшся

Нещодавня стаття, яку я прочитала, запропонувала три дещо банальні приклади того, як “вразити людей тим, як ти поводишся з ними, коли ти дав їм поганий досвід”. Автор порадив читачам:

Киньте парад (Що спільного з нудою пов’язано з помилкою?)

Великі сторінки з помилками (я думаю, лише в Інтернеті)

Поверніть гроші (гроші не вирішують все.)

Хоча наведені приклади можуть мене не вразити, я можу принаймні аплодувати настроям, що стоять за ними: взяти на себе відповідальність.

Іншими словами: володійте своїми безладами.

Нещодавно колега подав запит на деякі зведені дані проекту, яким я керував. Я поспішав і відповів електронною таблицею, яку ми використовували у проектній групі для відстеження необроблених даних. Хоча ця відповідь відповідала букві запиту, вона не відповідала духу запиту.

Ви знаєте, що сталося? Мій бос (який був скопійований у ланцюжку електронної пошти з люб’язності) зателефонував мені. Моя відповідь? Я погодився, провів подальші дії зі своїм колегою, зробив це правильно, і спробую більше не робити тієї ж помилки.

Чи міг я відповісти цілим числом виправдань про те, наскільки я зайнятий, або як мій колега міг так само легко узагальнити дані? Звичайно, але я не думаю, що так ви демонструєте лідерство оточуючим. Крім того, ви (як правило) в кінцевому підсумку виглядаєте погано, виправдовуючись.

Кожен робить помилки від аналітика початкового рівня аж до генерального директора. Це відбудеться, і заперечення цього факту просто робить вас схожим на того, хто любить засовувати голову в пісок. Ключ до всього цього полягає в тому, як ви реагуєте, коли заплутуєтесь.

Володійте своїми безладами.

Спочатку розміщено тут.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-do-when-you-mess-up-zach-evans/.

Zach Evans люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: