Будьте більше, ніж підприємець: 5 цитат, що втілюють те, що означає бути “креативним альтруїстом”

“Джон Вінсент Лі не любить термін” підприємець “. Співзасновник і генеральний директор Loopie, однорангової пральні в Сіетлі, вважає себе більше “креативним альтруїстом”. Це був перший рядок нещодавньої статті про Geekwire про нашу тягу в Сіетлі, і це змусило мене більше думати про те, що означає бути творчим альтруїстом, і моє рішення визначити це.

З моменту публікації статті багато людей запитують мене, чому я за останній рік почав називати себе “Творчим Альтруїстом” як засновника та генерального директора технологічного стартапу, а не як традиційну марку “Підприємець”. (З яким, до речі, я теж ототожнююсь, лише в меншій мірі). Тому я вважав, що було б корисно поділитися кількома цитатами, які допомогли мені розвинути свою ідентичність як “Творчого Альтруїста” за останні кілька років і що для мене означає бути одним. Ось вони:

1 ) “Ми не повинні робити самопожертву необхідним елементом альтруїзму. Ми можемо розглядати людей як альтруїстів через їхні інтереси, а не через те, що вони жертвують своїми інтересами”. ~ Пітер Співак

Ця цитата з нещодавньої книги австралійського філософа «Найбільше, що ти можеш зробити: наскільки ефективний альтруїзм змінює уявлення про етичне життя». Твори Сінґера вплинули на мене більше, ніж на будь-якого іншого автора на тему альтруїзму та того, як бути «ефективним альтруїстом», намагаючись максимізувати свою здатність покращувати світ. Ця цитата закликає нас усіх бути альтруїстами без необхідності жертвувати. Це надихає мене на думку, що бути „креативним” альтруїстом може надалі дозволити кожному скористатися можливістю зробити допомогу іншим частиною своєї місії без негативних відтінків, які занадто часто оточують світ благодійних дарів. (Я також настійно рекомендую прочитати книгу Співака “Життя, яке ти можеш врятувати”)

2 ) “Ви не можете сподіватися на побудову кращого світу, не вдосконалюючи окремих людей. З цією метою кожен з нас повинен працювати над своїм вдосконаленням і, водночас, розділяти загальну відповідальність за все людство, наш особливий обов’язок – допомогти тим, кому ми вважаємо, що можемо бути найбільш корисними “. ~ Марія Кюрі

Ця цитата допомагає мені думати про нашу відповідальність перед іншими стосовно відповідальності перед собою. Зрештою, як можна почати покращувати життя інших, якщо ти не в змозі покращити себе? Як ти можеш знати, що створити, якщо ти не знаєш, хто ти і яка ваша мета? Приймаючи мислення творчого альтруїста, ви дозволяєте собі брати на себе відповідальність за людяність.

3 ) “Коли я викладав мистецтво, мене завжди запитували:” Звідки ти знаєш, що ти художник? Що робить тебе художником? ” А для мене це як дихання. Ви не ставите під сумнів, чи дихаєте; вам потрібно дихати. Отже, якщо ви прокидаєтесь вранці, і вам потрібно реалізувати ідею, і є інша ідея, і інша, можливо, ви справді художник “. ~ Марина Абрамович

Марина Абрамович завжди мене надихала. Хоча в цій цитаті йдеться про те, щоб бути художником, я думаю, те саме можна сказати і про ярлик підприємця. Ви вирішили стати креативним альтруїстом, тоді як ви або не є підприємцем, тобто ризикуєте. Ймовірно, навіть не обов’язково заявляти про це з боку окремої людини. Це зробити мені подібне до опису себе як “високої” людини у вашому біографії Linkedin. Причина, чому я віддаю перевагу «Creative Altruist» як етикетці, полягає в тому, що в ній чітко зазначено ваш намір робити добро, чого не означає слово «підприємець».

4 ) “Кожна людина повинна вирішити, ходитиме вона у світлі творчого альтруїзму чи в темряві руйнівного егоїзму”. ~ Мартін Лютер Кінг-молодший

MLK описує творчий альтруїзм як вибір, який ми всі повинні зробити. Ми вирішуємо, ким ми вирішили стати. Це одна з єдиних відомих мені цитат, яка безпосередньо використовує слова „творчий альтруїзм”.

5 ) “Ви тут не лише для того, щоб заробляти на життя. Ви тут, щоб дати можливість світу жити більш насичено, з більшим баченням, з тонким духом надії та досягнень. Ви тут, щоб збагатити світ ви збіднієте, якщо забудете доручення “. ~ Вудро Вільсон

Цитата із звернення Вудро Вільсона до Принстону до того, як стати 28-м президентом. Пізніше він стане відомим, вважаючи себе «особистим представником народу». І ця ментальність уособлює життя творчого альтруїста – дії людини повинні базуватися на цілях, роблячи покращення світу пріоритетним із самого початку, а не лише як наслідок успіху в бізнесі. Бути творчим альтруїстом – це більше, ніж просто титул, але обов’язок усіх, хто вважає себе таким.

У минулому мені було важко сформулювати свої думки на цю тему. Я сподіваюся, читаючи це, може пролити світло на багатьох людей, які вплинули на мої думки, вирішивши визнати себе творчим альтруїстом. Якщо вас це надихає, і ваша головна мета – покращити життя інших людей, то, можливо, ви теж можете бути творчим альтруїстом.

.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/more-than-entrepreneur-5-quotes-embody-what-means-creative-lee/.

John Vincent Lee люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

творчий альтруїзм # молоко # mariecurie # підприємець # підприємництво # woodrowwilson #marinaambramovic # petersinger # ефективний альтруїзм # themostgoodyoucando # креативнийлюдві

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: