Біоелектронна медицина модифікує хронічні хвороби дозами електроенергії

Спочатку з’явився в березні 2017 року як спонсорований вміст у MedTech Insight

ПРИСТРОЇ НЕЙРОСТИМУЛЯЦІЇ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ різницею в житті пацієнтів протягом десятиліть, коли вони стали широко застосовуватися при болях, епілепсії та інших хронічних станах. Ці пристрої виконують важливу роль, доставляючи наркотики або електричні сигнали, щоб замаскувати біль або порушити схему судом. Однак вони, як правило, звертаються до симптомів і, як правило, не в змозі вирішити основне захворювання.

Спираючись на цей фундамент та поєднуючись із досягненнями в галузі біоінженерії, імунології, нейронауки та розуміння механізмів розвитку захворювань, є новою галуззю біоелектронної медицини.

Що таке біоелектронна медицина?

Біоелектронна медицина, нейромодуляція, стимуляція блукаючого нерва та електропрепарати – все це терміни, які використовуються дещо взаємозамінно, але є відмінності. Що виділяє біоелектронну медицину, це біологічний вплив, який вона чинить на організм, виходячи за межі опосередкування симптомів для вирішення основного захворювання шляхом використання власних механізмів лікування тілом хвороби.

Як і великі та малі молекули ліків, терапія біоелектронною медициною діє за допомогою цілеспрямованих механізмів дії для лікування захворювань. Як і наркотики, певні біоелектронні пристрої можуть ініціювати вивільнення ендогенних нейромедіаторів, щоб впливати на імунно-опосередковані та рецепторно-опосередковані шляхи. Однак спосіб активації вивільнення сигналу відрізняється, використовуючи доставку цільових доз електроенергії.

Біоелектронна медицина використовує невеликі імплантовані пристрої для доставки цілеспрямованих електричних імпульсів по існуючих фізіологічних шляхах, щоб активувати механізми в організмі, викликаючи біологічні реакції організму, створюючи системний ефект боротьби із захворюваннями, який може тривати години або дні.

Ряд областей захворювання виникає як цілі біоелектронної медицини. Вчені та дослідники з NIH, DARPA, MIT, Інституту Фейнштейна Northwell Health, GSK та інших академічних установ та компаній у всьому світі вважають, що біоелектронні ліки можуть відігравати важливу роль при таких захворюваннях, як ревматоїдний артрит, хвороба Крона, Альцгеймера, астма, розсіяний склероз та діабет. Кілька біомедичних компаній розробляють терапію біоелектронною медициною, а інвестори, виробники приладів та фармацевтичні компанії виходять на поле, загалом на сьогоднішній день в біоелектронну медицину вкладено понад 1 мільярд доларів.

Перші клінічні дані

Компанія SetPoint Medical, що базується у Валенсії, штат Каліфорнія, перша в клініці з дослідженнями біоелектронної медицини при ревматоїдному артриті та хворобі Крона. SetPoint опублікувала дані, що демонструють позитивні результати першого в організмі людини дослідження ревматоїдного артриту в Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS) (доступні тут) і представила позитивні результати щодо хвороби Крона на засіданні Європейської гастроентерології 2016 року.

SetPoint націлений на запальні захворювання за допомогою стимуляції блукаючого нерва для активації певних волокон у блукаючому нерві, щоб викликати реакцію природного запального рефлексу організму, виявленого співзасновником SetPoint доктором Кевіном Трейсі. Потім нейрони в межах рефлекторних шляхів взаємодіють з імунними клітинами через відомі рецептори в конкретних анатомічних областях. Це, в свою чергу, змінює поведінку клітин передбачуваними та терапевтичними способами, зменшуючи запалення та симптоми захворювання.

SetPoint планує розпочати клінічні випробування у 2017 році із запатентованим біоелектронним пристроєм компанії, який значно менший за попередні дослідницькі пристрої та призначений для дозування для запальних захворювань.

Чому біоелектронна медицина?

Хоча лікарі мають доступ до багатьох ефективних препаратів, є пацієнти з виснажливими захворюваннями, які погано реагують на фармакологічні та біологічні методи лікування, і їм залишається небагато терапевтичних варіантів. Для інших пацієнтів біологічна терапія може мати серйозні або потенційно руйнівні побічні ефекти, і деякі з них містять серйозні попередження про чорну скриньку. Біологічна терапія також може бути дуже дорогою.

Біоелектронна медицина може запропонувати альтернативне рішення із покращеною якістю життя, коли звичайні методи лікування не дають результатів – рішення, яке може забезпечити менше побічних ефектів, меншу вартість і кращу відповідність.

Ентоні Арнольд – генеральний директор SetPoint Medical, компанії з біомедичних технологій, що розробляє біоелектронну терапію запальних захворювань. Арнольд має більш ніж 20-річний досвід роботи у галузі медичних виробів, включаючи керівні посади в Advanced Bionics / Boston Scientific, Medtronic та Smith + Nephew. Для отримання додаткової інформації: www. setpointmedical.com.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/bioelectronic-medicine-modifies-chronic-diseases-doses-anthony-arnold/.

Anthony Arnold люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: