Почніть з малого. Що робити, якщо ви не можете?

Виклик управління змінами

Коли ви несете відповідальність за внесення значних змін, ви зазвичай переглядаєте те, що з часом дізналися про управління змінами, ви можете переглянути кілька моделей, щоб побачити, які найкраще відповідають вашому контексту, і скласти свій план, щоб поставити всі шанси на свій бік і подолати горб болю, пов’язаний із внесенням змін.

Незважаючи на те, що все це добре, коли справа стосується фактичної реалізації, література часто містить такі рекомендації, як:

“Почніть з малого”, “крок за часом” або “Робіть кроки дитини”

Але що, якщо ти не можеш ???

Оскільки компанії прагнуть оптимізувати свою роботу, щоб забезпечити максимальну цінність для споживачів, нерідкі випадки, коли існує непростий проект, низькорослі фрукти або безпечний спосіб розпочати. Кілька проектів складні, у вас може бути багато залежностей, можливо, ви не зможете впоратись із гібридною ситуацією старим і новим способом тощо.

Тепер ви не можете просто зупинитися, чи не так? Актуальність змін реальна, тож як рухатися вперед?

Бути сміливим!

Іноді, ви повинні бути сміливими, вам потрібно буде піти шляхом, яким ви йдете першим. Це особливо актуально, коли ви впроваджуєте інновації або стаєте лідером. Будьте сміливими так, але все-таки не забувайте основи, як у 8-етапній моделі зміни Коттера. Потрібно зрозуміти терміновість, визначити зацікавлені сторони, поділитися баченням змін та усунути перешкоди.

Подорож по грунтовій дорозі

Коли я зіткнувся з такою ситуацією, мені було корисно зібрати “агентів змін” у провідну команду і застосувати відомий підхід “пробуй і навчись” у поєднанні з короткими часовими цілями. Люди і культура завжди є такою важливою частиною багатьох ініціатив і тут.

Спробуй і вчись

У такій ситуації важливо спробувати перевірити нові речі. Треба вчитися швидко. Ви також повинні прийняти, що може бути кілька невдач, і це нормально, якщо ми в них вчимося, і вони постійно стають рідше.

Короткочасні цілі

Короткотермінові цілі допоможуть зменшити кількість змін відразу і зменшити складність внесення змін

Подібні ситуації непрості, співпраця кованої команди змушує вас вийти зі своєї зони комфорту, але, як ви знаєте, тільки тоді відбувається магія! І якщо ви досягаєте великих змін у великій групі, винагороди, як правило, ще чарівніші.

Якими були ваші знання та досвід управління складними змінами?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/start-small-what-you-cant-r%C3%A9gis-d%C3%A9au/.

Régis Déau люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: