Програмне забезпечення та Built.io Flow інтегруються для додавання людських завдань до будь-якого додатка

Партнерство поєднує потужний iPaaS від Built.io та приватну хмарну робочу силу Taskware, щоб запускати людські завдання за допомогою викликів API у межах робочого процесу за лічені хвилини без будь-якого кодування.

SAN FRANCISCO та ALISO VIEJO, Каліфорнія, 26 вересня 2017 р. / PRNewswire / – Завдання, API, що сприяє спрощенню робочих процесів, сьогодні оголосило про інтеграцію з Built.io – інтегрована платформа як послуга (iPaaS), побудована. io Flow. Це партнерство пов’язує виклики API Taskware для транскрипції, порівняння, категоризації, телефонних дзвінків та анотації зображень майже до 200 програм, включаючи Cisco Spark, Salesforce, Asana, Box та багато іншого.

Компанії можуть виконувати мікрозадачі через повністю керованих співробітників Taskware, що ініціюються простим викликом API до платформи Taskware. Завдання Built.io, що ініціюються Flow, є останнім доповненням і доповненням випадків використання Taskware, включаючи навчальні алгоритми машинного навчання для підвищення точності та зменшення витрат для сучасних організацій.

Підключившись до API Taskware, Built.io Flow запускає завдання для людини, яку слід виконати після виконання машинно-керованих завдань, що спонукає програмістів Taskware програмно відповісти на закінчене завдання. Built.io Flow дозволяє клієнтам легко автоматизувати нудні дії, саме тому інтеграція з Taskware була цілком природною.

“Зрозуміло, що інтеграція виконуваних людських завдань у будь-який робочий процес за допомогою додатків компаній будь-якого розміру зростає в геометричній прогресії”, – сказав Марк Оден, генеральний менеджер Taskware. “Ми постійно спостерігаємо нові способи використання дзвінків API Taskware нашими клієнтами; інтеграція з Built.io Flow робить ще простішим для підприємств, які не мають великих ресурсів для розробників”.

“Робоче програмне забезпечення приносить Built.io важливий компонент для забезпечення безлічі різноманітних робочих процесів за допомогою Built.io Flow”, – сказав Акаш Сурека, генеральний менеджер Built.io Flow. “Тепер до запитувача, який виконує завдання, можна звернутися до машинних завдань, збільшуючи людський та машинний інтелект. Built.io схвильований майбутнім машинного навчання та штучного інтелекту, і подібні партнерські відносини приносять нам на перший план “.

Клієнти, які користуються перевагами робочих процесів Built.io, можуть використовувати виклики Taskware API для автоматизації різноманітних завдань, зокрема:

Транскрибуйте аудіофайли та відеофайли для субтитрів або тегів пошуку, просто опустивши файл у спільну онлайн-папку хмарного сховища

Запустіть наступний телефонний дзвінок з кваліфікаційної пропозиції з маркетингової форми протягом декількох хвилин, при цьому дані респондентів вводяться в обрану CRM-систему

Перекладіть веб-сайти та записи блогу на бажані мови та повторно опублікуйте текст, ініційований простим опублікуванням сайту чи блогу

Вбудовуйте Taskware в існуючі робочі процеси спільної роботи, щоб відстежувати прогрес роботи за допомогою обміну повідомленнями та додатків для управління завданнями

Taskware та Built.io продемонструють свої спільні можливості на стенді No 102 в API World у Сан-Хосе-конференц-центрі в Сан-Хосе, Каліфорнія, 25-27 вересня 2017 року.

Щоб дізнатись більше про інтеграцію Taskware та Built.io, відвідайте go.taskware.io/builtio.

Про програмне забезпечення

Завдання – це ваша еластична робоча сила в хмарі. Робочі програми визнають, що такі мікрозавдання, як розпізнавання зображень, введення та збір даних, транскрипція звуку, категоризація, позначення метаданих та навчання машинному навчанню є трудомісткими і можуть бути дорогими, якщо їх не робити точно. У Taskware працюють штатні співробітники, що працюють у повністю керованому та захищеному офісному середовищі у всьому світі, які прагнуть забезпечити точність та якість, які вимагають наші клієнти. Ми віддані культурі нашої компанії і знаємо, що щасливі співробітники ведуть до щасливих клієнтів. Наша платформа API Taskware дозволяє легко інтегрувати вашу внутрішню систему та робочий процес з нашою, відстежувати призначення та виконання завдань з прозорістю та узгодженими SLA, що підсилюють роботу. Дізнайтеся більше на http://www.taskware.io.

Про Built.io

Built.io:registered: – Постачальник Gartner Magic Quadrant 2017 та Gartner Cool Vendor 2016 – надає цифрову платформу для бізнесу, щоб допомогти організаціям прискорити цифрову трансформацію. Built.io довіряють компаніям Fortune 500, стартапам, що змінюють ігри, та урядам у всьому світі, щоб забезпечити нове покоління цифрового досвіду, що базується на його трьох продуктах: Built.io Flow, нагородами інтеграційної платформи як-а- Сервіс (iPaaS), об’єднує різні ІТ-системи та з’єднує будь-що за допомогою цифрового серцебиття та API, щоб розблокувати ефективність та підвищити інновації. Built.io Backend, провідний корпоративний мобільний сервер Backend-as-a-a-Service (MBaaS), сприяє розвитку мобільних додатків та додатків IoT. Вбудована система Contentstack, новаторська система управління вмістом без голови (CMS) забезпечує контент по всіх каналах. У поєднанні унікальний портфель технологій Built.io дозволяє організаціям створювати, інтегрувати, масштабувати та керувати програмами та відповідним вмістом на мобільних пристроях, в Інтернеті та в Інтернеті речей. Дізнайтеся більше на http://www.built.io і дотримуйтесь нас @Builtio.

Натисніть Контакти

Марк Оден

Завдання

marko@taskware.io

+1 415-965-8661

Леслі Клавін

SHIFT Communications для Built.io

lclavin@shiftcomm.com

+1 415-591-8440

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/taskware-builtio-flow-integrate-add-human-tasks-any-andy-steuer/.

Andy Steuer люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: