Як рухатися далі від неправильного рішення

Кажуть, що чим більше помилок ви робите, тим успішнішими стаєте. Це може бути правдою, але перед тим, як рухатися вперед, ви повинні ефективно вирішувати свої неправильні рішення. Існує процес максимального використання вашого неправильного вибору.

Якщо ти можеш отримати користь від своїх правильних та неправильних рішень, життя просте! На жаль, наші природні інстинкти ускладнюють користь від неправильного вибору. Ми засмучуємось, відволікаємося, відходимо, відчуваємо збентеження або зовсім опускаємо руки.

Коли ви можете отримати користь від неправильних рішень, помилкових рішень не існує!

Розглянемо такі стратегії:

1 Вивчіть урок. Кожне неправильне рішення має свій урок. Бути боляче розглянути ваш неправильний вибір. Ви знаєте, що ще болючіше? Знову зробивши ту ж помилку. Виділіть трохи часу, щоб зрозуміти, чому можна навчитися з вашого нерозумного рішення.

2 Рухайтесь далі. Не можна нічого здобути, зупиняючись на своїх помилках. Неправильне рішення, яке ви ніколи раніше не приймали, – це не погано. Це просто життя.

3 Нести відповідальність. Ви були частиною проблеми. Не обійти. Прийняття відповідальності дозволяє зберегти контроль над ситуацією. Ви зробили безлад, щоб ви могли це виправити.

4 Поговоріть. Якщо ви не можете відпустити свою помилку, витратьте час на розмову з вірним другом. Сторонній часто має більш розумну перспективу. Візьміть слухавку і зателефонуйте комусь.

5 Залишайтеся присутніми. Легко розпустити свій розум після неправильного вибору. Там нічого не можна побачити. Важко залишатися в теперішній момент, коли навколо вас все йде не так. Дозволити своєму розуму блукати – це просто форма відволікання. Зверніть увагу на те, що відбувається зараз.

6 Вживати профілактичних заходів у майбутньому. Як ви можете запобігти подібному виникненню в майбутньому? Ви потрапляли в ситуацію, коли жодного хорошого варіанту не існувало? Або ви просто зробили неправильний дзвінок?

7 Згадайте, що у вас ще є. Можливо, ви втратили свій бізнес чи партнера, але це не обов’язково повинен бути кінець світу. Витратьте хвилинку, щоб нагадати собі про чудові речі, які у вас все ще є.

8 Пробач собі. Кожен робить більше, ніж кілька помилок. Прийміть наслідки за вашим вибором і рухайтеся вперед. Неможливо завжди приймати ідеальні рішення.

9 Пам’ятайте, що ваше наступне правильне рішення буде почуватися набагато краще. Відпустка приємна лише тому, що ви протиставляєте її роботі. Проведіть шість місяців у квартирі у Флориді і подивіться, наскільки ви все ще в захваті. Ваші погані рішення роблять ваші правильні рішення набагато приємнішими.

10 Ви не свої рішення. Ви окремі від вибору, який ви робите. Невдалий вибір не робить вас поганими так само, як хороші рішення роблять вас хорошими. Ваші рішення не визначають вас.

Погане рішення не все так погано. Насправді ви можете скористатися всіма вашими попередніми невдалими виборами прямо зараз. Складіть список усіх неправильних рішень, які ви коли-небудь приймали. Тепер пройдіть процес навчання у кожного з них. Які уроки ви можете навчитися? Уявіть, якби ви робили цей самий процес після кожної помилки. Ваше життя було б зовсім іншим.

Кожен приймає невдалі рішення. Головне – максимально використати їх. Приділяйте кілька хвилин щотижня, переглядаючи свій невдалий вибір і навчаючись на них. Найголовніше, уникайте їх повторення. Рухайтесь далі від своїх невдалих рішень і отримуйте від них користь.

Перестаньте витрачати час на наслідки невдалого вибору, коли зможете приймати рішення, що дадуть надзвичайні результати. Отримайте “Контрольний список прийняття рішень із дев’яти пунктів”, надісланий прямо у вашу поштову скриньку, і почніть бачити виняткові результати вже сьогодні. Відвідайте: https://prestonpoore.com

Дякую і дбайте,

Престон Пур

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-move-from-bad-decision-preston-poore/.

Preston Poore люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: