Як серфінг допоміг мені стати кращим лідером

Будьте спокійні, бережіть повітря в легенях, здавайтеся хвилі, яка штовхає вас на дно океану, зачекайте свого вікна, зробіть свій прорив для поверхні води і вдихніть свіже повітря, коли вже будете там.

Серфери визнають це основними кроками, щоб пройти через знищення. Незалежно від того, знаходиться це в океані в середині стукаючого набору, або за письмовим столом з хаосом щоденних операцій навколо нас, важливо знаходити та підтримувати наш спокій, орієнтуючись в динамічному середовищі. Важливо спрямовувати свою енергію на те, що залежить від нас, і адаптуватися до мінливого середовища навколо нас.

Будучи довічним серфером і віце-президентом з питань інженерії MessageBird, я знаходжу паралелі зі своїм досвідом у воді, керуючи командами розробників, будуючи хмарну платформу комунікацій майбутнього.

Серфінг був частиною мого життя з дитинства. Вирісши на північному бразильському узбережжі, я виховував любов і вчився в океані. Це навчило мене мотивації, відданості справі, бідам, самосвідомості, простоті та позитиву. Цей досвід не лише допоміг мені знайти шлях у своїй кар’єрі, вони допомогли мені вести інших на цьому шляху.

Поважайте свої обмеження

Вітер, ріптиди, скельні утворення, коралові рифи, сила сил хвиль – океан може бути небезпечним місцем. Безпечне вивчення цього неконтрольованого середовища починається з розуміння власних компетенцій і, що ще важливіше, наших обмежень. Хоча поштовх до себе є важливою частиною зростання, визнання наших меж є критичним для стійких показників.

Для мене на пляжі це означає сидіти в серфінгу або залишатися в перерві, коли хвилі занадто великі. В офісі це означає встановлення меж, щоб переконатись, що я не надто худий. Це означає принизити себе і звернутися за допомогою до однолітків, коли я не можу самостійно знайти рішення. Формування самосвідомості та прийняття обмежень дозволяє мені ставити більш реалістичні цілі для себе та своїх команд, що, у свою чергу, формує впевненість та позиціонує мої команди для зростання та прогресу.

Регулюйте себе як джерело стабільності

Під час знищення легко панікувати. Коли ви веслуєте найсильніше і відчуваєте підняття цієї хвилі, легко втратити контроль. Багато різних ситуацій дають нам адреналін. Ми повинні регулювати цю енергію та направляти її в прогрес.

Як керівник, я часто потрапляю в ситуації, які піднімають мій адреналін – будь то технічний інцидент, гаряча дискусія або погляди на мене під час презентації. Я переробляю цей адреналін, залишаючись зосередженим на своїх цілях і на тому, як зробити свою команду успішною.

Коли є момент, який викликає у мене виклик, я працюю, щоб залишатися раціональним та виявляти потенційні причини даної проблеми, а також можливі шляхи її вирішення. Якщо це розбіжності, щоб залишатися продуктивним, я прагну зрозуміти інші перспективи. Регулюючи свої емоції та підтримуючи рівноправну голову, ми прищеплюємо почуття захищеності людям, які нас оточують, дозволяючи їм зосередитися на тому, щоб робити свою найкращу роботу.

Знайдіть свою мотивацію та йдіть

Що встає з ліжка вранці? Для мене це моя сім’я, моя робота, а також солона, піщана привабливість великої хвилі або можливість змінити ситуацію та мати позитивний вплив на роботі та в моїй команді.

Коли ми з’ясуємо, що нас виконує, починається справжня робота. Ми можемо встановити цілі, пов’язані з цими мотиваторами, і почати усувати відволікаючі фактори. Це часто буває з жертвою, але винагорода того варта. Як керівник, я намагаюся допомогти членам моєї команди зазирнути всередину, зрозуміти, що приносить їм задоволення в роботі і звідки їх мотивація. Потім ми спільно працюємо над тим, щоб визначити ці мотиватори пріоритетними, поставити цілі навколо них та перерозподілити каналізатори енергії. Звільнення місця для членів команди, щоб робити те, що їм подобається, формує довіру, підвищує продуктивність праці, зменшує конфлікти та ефективно сприяє керівництву командами.

Поділіться моментом

Немає такого відчуття, як катання на вечірці – веслування поруч із колегами-серферами, які пройшли перерву, щоб зловити хвилю і поділитися поїздкою. Обмін викликами, цілями та пристрастями створює відчуття спільності. Досягнення цих цілей і підбадьорюючи один одного на цьому шляху створює міцні зв’язки в цій спільноті.

Як керівник, я глибоко вірю у важливість святкування індивідуальних та групових перемог у команді. Будучи присутнім, зв’язаним та щедрим до кожного учасника, він формує вірність та зміцнює нашу довіру одне до одного. Коли виникають проблеми, команда, яка поділилася своїми успіхами, об’єднається, щоб знайти рішення.

Насолоджуйся поїздкою

Якщо чогось, чого навчив мене серфінг, це знайти радість на кожному кроці подорожі. Будь то самовідкриття, постановка цілей та їх досягнення, встановлення цілей і невдача, або наїзд на хвилі вбивці – кожен досвід має цінність. Фокус полягає в тому, щоб повернутись на поверхню, глибоко вдихнути і продовжувати веслувати.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-surfing-helped-me-become-better-leader-sales-holanda-pinto/.

Leandro Sales Holanda Pinto люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: