Ansay & Associates відповідає на цифрову еру новою цифровою платформою

Ми раді поділитися наступним випуском новин щодо справді захоплюючого та інноваційного партнерства між компаніями Ansay & Associates та DAIS Technology. Ми вважаємо, що це відповідь на застарілі системи та полегшення ситуації для незалежного агента.

Ansay & Associates запускає нову платформу цифрових агентств

ПОРТ ВАШИНГТОН, Вісконсин – (18 квітня 2019 р.) – Ansay & Associates побудував власну платформу цифрових агентств поверх платформи DAIS, водночас став першим агентством, яке прийняло операційну систему Інтернет страхування (TM). Нова технологія рішуче зміцнює репутацію компанії Ansay & Associates як лідера в галузі технологічних інновацій.

«Ми прагнемо розвивати культуру інновацій та зростання в Ansay & Associates, – сказав Майк Ансай, генеральний директор агентства. “Це життєво важливий крок у цій подорожі. Використовуючи потужність цієї нової технології, ми не лише забезпечуємо спрощений досвід для сучасних клієнтів, ми встановлюємо курс для майбутніх поколінь, який обіцяє ще більше модернізацій та вдосконалень “.

Ерік Міккельсон, інноваційний директор з розвитку агентства, створив рішення на платформі DAIS.

“Ми зуміли вирішити 30-річну проблему SEMCI (одноразовий інтерфейс з декількома операторами) із DAIS, що вже дає 20% зниження наших маркетингових витрат”, – сказав Міккельсон. «Нашому успіху сприяла гнучка інфраструктура DAIS та власні мікросервіси. У нашому особистому житті ми бачимо такі компанії, як Netflix, які постачають потокове відео через мікросервіси – чому б нам не вимагати такого ж чудового досвіду клієнтів у страхуванні для наших страхувальників та партнерів-перевізників ».

Багато страхових компаній-партнерів Ansay допомагають Ansay вирішити ці проблеми своєю підтримкою, інноваційними можливостями та баченням майбутнього.

“Зміни вимагають роботи, і перевізники, які своїм терпінням та наполегливістю підтримали нашу інновацію, в 2018 році зросли на 9 пунктів більше, ніж перевізники, які не підтримували інновації”, – сказав Міккельсон.

Ветеран страхової індустрії та співзасновник DAIS Аарон Ларсон сказав, що рідко можна зустріти агентство з таким типом точності у виконанні, враховуючи масштаби технологій, людей та технологічних змін, пов’язаних із цим видом трансформації.

“Вся керівна команда та організація Ансей заслуговує на визнання за обсяг лідерства та співпраці, які вона виявила в цьому досягненні”, – сказав Ларсон.

Про компанію Ansay and Associates

Ansay & Associates обслуговує понад 5000 підприємств Вісконсину та 20 000 індивідуальних клієнтів. Нещодавно Національна асоціація ділових ресурсів визнала його одним із найкращих та найяскравіших робочих місць у 2018 році, отримавши звання «Кращий з найкращих» для середніх компаній.

Про DAIS Technology, Inc.

Якщо вам потрібна додаткова інформація щодо цієї теми, будь ласка, зв’яжіться з Рейчел Ансей за номером 262-387-8626 або напишіть на електронну адресу rachel.ansay@ansay.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/ansay-associates-responds-digital-age-new-platform-mike-ansay/.

Mike Ansay люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

# #

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: