Велика невизначеність, ставка Паскаля та повернення до офісу

Щоб повторити доленосну лірику в синглі Джона Леннона 1981 року «Красивий хлопчик», випущеному за три тижні до того, як його застрелили в арці його будівлі на Манхеттені, «Життя – це те, що трапляється з вами, поки ви зайняті іншими планами».

Якщо нам коли-небудь знадобився знак, що життя не йде за передбачуваним сценарієм, COVID-19 є найвищим нагадуванням. Це не черговий циклічний спад. Це справді “цього разу по-іншому”.

А в періоди високої невизначеності найкращою реакцією є спритність. Будьте готові приймати більше рішень швидше – і не зважайте на зміну курсу, якщо і коли нова інформація це вимагає. Це не час для закріпленого або ідеологічного мислення.

І про ставку часто забутого французького філософа та математика теж варто подумати, але про це пізніше.

Блокування та wfh

Немає сумнівів, що робота на дому (WFH) зіграла дуже важливу роль у стримуванні поширення COVID-19. Те, що це було зроблено так само гладко і ефективно, як це було в Австралії, є причиною вдячності.

Однак через півроку те, що почалося як необхідне нав’язування, для багатьох стало “новою нормаллю”. Дуже велика кількість офісних працівників не ступала ногами в офіс майже 200 днів.

Але з урахуванням нульового або близько нульового рівня зараження в Південному Уельсі (і більшій частині Австралії), настав час керівникам підприємств переглянути.

Чому переглянути? здається, wfh працює нормально.

Я давно вже був прихильником та першим прийнявцем WFH. За п’ять років до спалаху COVID-19 EG оголосив про політику WFH, яка заохочувала нашу команду працювати вдома, де це можливо, по четвергах. Ми призначили конкретний день, тому що я хотів, щоб мої колеги з упевненістю знали, що вся команда була доступна для зустрічей в інші дні.

WFH розірвала монотонність режиму “робота в офісі” (WFO), забезпечила більшу гнучкість домашніх справ і дозволила батькам проводити більше часу зі своїми дітьми. Один день WFH на тиждень задовольняв наші потреби як бізнес і додавав морального духу та продуктивності команди.

Потім відбувся блокування в середині березня і тривалий, що застосовується 5 днів на тиждень WFH період. Наш попередній досвід роботи з WFH дозволив нам добре впоратися з цією раптовою зміною, як і наша виняткова командна культура – але, не помиляйся, це був абсолютно новий тип експериментів.

По-перше, екстаз.

Перші 100 днів WFH, з середини березня до кінця червня, були важким досвідом. Початкові відгуки були настільки позитивними, що межували з ейфорією. Затоплені звіти про вищу продуктивність праці, кращий баланс між роботою та особистим життям, менше часу, витраченого на поїздки на роботу та одягання ділового одягу, менші витрати на транспорт та харчування, а також більше часу для сім’ї та фізичних вправ.

Не кажучи вже про багатьох з нас, хто мав широкі стосунки із США та Великобританією, які тепер додали гнучкості для дзвінків пізно ввечері та рано вранці.

Крім того, WFH дуже добре підходив для завдань, що вимагають “глибокого продумування”, таких як написання звітів та стратегічні огляди. Такі завдання вимагають тривалих періодів безперервного читання, письма та роздумів – яких важко отримати в офісному середовищі відкритого плану.

Цей перелік переваг був настільки грізним, що ти залишився чухати собі голову, чому у нас взагалі були офіси.

Потім біда.

Але зачекайте, тут була підводка.

Здається, багато переваг WFH від продуктивності стали можливими завдяки зв’язкам, злагодженню, енергії та моральному духу, які були породжені місяцями роботи з колегами в офісному середовищі. Фактично WFH займався серфінгом на задній частині енергії WFO та вирівнювання.

Із часом у WFH енергія та збірна команда почали поступово падати. Зустрічі персоналу, проведені на відео, почали відчувати дедалі менше відвідувачів (їх легко виміряти), і, що ще страшніше, зменшили участь (набагато важче виміряти). Більш чесні серед нас зізналися, що під час нарад персоналу відключали, слухали музику, йшли геть, мили посуд тощо.

І хто може їх звинуватити? Дуже важко слухати професійного гумориста по телевізору протягом однієї години – не кажучи вже про розмову головою на екрані комп’ютера, що базікає про бізнес-пріоритети.

Моє емпіричне правило полягає в тому, що здатність людей концентруватися на віртуальній зустрічі становить приблизно половину довжини особистої зустрічі. Отже, ми зменшили тривалість нашої зустрічі ЕГ навпіл.

Але багатомільйонні інвестиційні рішення не можна так легко скоротити. Будучи підприємницьким магазином, багато ролей в EG вимагають команд з 3–6 чоловік, які швидко об’єднуються та співпрацюють для обговорення можливостей та викликів, які виникають у реальному часі.

За одне я можу гарантувати: спонтанну співпрацю та прийняття рішень у відповідь на події в реальному часі набагато простіше зробити в офісному середовищі.

З цієї причини, хоча зараження в Південному Уельсі майже на нулі, EG заохочує всю команду звертатися до офісу протягом трьох днів на тиждень, причому WFH не є обов’язковим по четвергах та п’ятницях.

То які ключові знання для нас поки що?

Розмірковуючи про WFO, WFH та сучасну гібридну модель WFO-WFH, я дійшов наступного розуміння:

WFH добре підходить для виконання чітко визначених, орієнтованих на завдання проектів, що вимагають глибокого продумування. Він менш підходить для динамічного завдання, яке підлягає “переміщенню цільових постів” клієнтами або контрагентами.

Перегляд фінансової моделі або результатів нещодавнього спринту програмного забезпечення набагато простіший і продуктивний, якщо всі ключові люди перебувають в одній кімнаті і дивляться на той самий екран. Забезпечення та отримання зворотного зв’язку в реальному часі є більш природним та плавним для людини.

Доброзичливі глузування набагато частіше трапляються на очних зустрічах. Звукові протоколи на віртуальних зустрічах ускладнюють спритні перерви, які важко почути та залишити, настільки, що дотепні коментарі часто піддаються самоцензурі.

Надання неформальних відгуків членам команди після закінчення наради набагато частіше відбувається в офісному середовищі. Дати члену команди тихий поштовх або швидкий шепіт про те, що можна було зробити трохи краще на зустрічі, набагато простіше особисто.

Пошкодуйте думки і для новобранців. Як нові члени команди інтегруються і відчувають себе частиною команди під час WFH? Це можна зробити, але це набагато складніше, ніж у WFO.

І останнє, але, безумовно, не менш важливе: WFH навряд чи буде корисним для довгострокових результатів психічного здоров’я. Робота за своєю суттю напружує, принаймні частину часу. Фізичне відокремлення робочого та домашнього простору важливо для психічного самопочуття. Розслабитися та відпочити в кінці напруженого робочого дня життєво важливо, і це набагато важче зробити, коли ви працюєте вдома.

Ставка паскаля і чому керівники повинні заохочувати свої команди повертатися до офісу.

Французький багатозначник, Блез Паскаль, розробив ставку в середині 1600-х років, яка використовувала теорію ігор, щоб визначити, чи є віра в Бога раціональною. По суті, Паскаль стверджував, що існування Бога чи інше завжди буде вкрай непевним, але що віра в Бога дає кращий результат. Суть його аргументу не повинна затримувати нас тут, але логіка, яку він застосував, дуже застосовна до дилеми щодо “повернення на посаду” COVID-19.

Ми живемо в дуже невизначені часи. Чи залишатиметься низьким рівень зараження у Південному Уельсі чи буде зростати? Чи буде відкрита вакцина і якщо так, коли? Якщо вакцину виявлять, чи буде вона безпечною та ефективною? Це лише деякі з багатьох незрівнянних, з якими сьогодні стикаються особи, що приймають рішення.

Ось чому корисно адаптувати Парку Паскаля, щоб допомогти нам вирішити, що робити:

Якщо рівень зараження в штаті Новий Південний Уельс залишатиметься низьким, підприємства, які закликають свою команду в офіс, будуть вдячні, що вони прийняли рішення раніше, ніж їхні колеги. Вони мають фору на змаганнях і можуть бігти об землю.

Якщо рівень зараження в штаті Новий Південний Уельс зросте і буде розпочато повторне блокування, підприємства, які скористались можливістю зателефонувати до своєї команди, хоча рівень зараження був низьким, будуть вдячні за те, що вони провели кілька тижнів / місяців разом в офісі. Вони насолоджуватимуться перевагами вищої енергії, налаштування та поліпшення психічного здоров’я, які виникають внаслідок зв’язку в команді в офісі.

Іншими словами, підприємства, які сьогодні вирішили закликати свою команду в офіс, перебувають у безпрограшній ситуації.

Прощальний коментар.

Коли EG запроваджував політику WFH по четвергах, я часто говорив своїй керівній команді: «Якщо ви турбуєтесь про те, чи певний член команди наполегливо працює вдома, це вірна ознака того, що ця людина ще не має сильної культурної форми . “

Зараз, коли WFH є нормою, я вважаю, що кажу своїй керівній команді: «Якщо конкретний член команди чинить опір поверненню в офіс (без поважних медичних причин), то це вірна ознака того, що ця людина ще не є сильна культурна відповідність “.

Якщо багато (не дай бог, більшість) з вашої команди віддають перевагу WFH перед WFO, то ви повинні бути дуже стурбовані культурою вашої команди. Щось серйозно не в порядку з енергією та / або цінностями вашого робочого місця – воно заражається егою та політикою – і це набагато токсичніше для здоров’я та щастя людей, ніж загроза, яку представляє COVID-19 в Австралії.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/great-uncertainty-pascals-wager-return-office-adam-geha/.

Adam Geha люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: