Використання даних для розширення можливостей орендної плати за придбання

З моменту виходу з HSBC я останні кілька років розмовляю з усіма, хто вислухає моє бажання відновити спосіб використання персональних даних фірмами для допомоги людям та вирішення проблем у суспільстві.

Деякі, мабуть, більшість вважають, що я божевільний, і що бізнес-модель Big Tech тут залишається, проте я переконана, що фірми повинні мати кращий спосіб поставляти продукцію, яка дозволяє людям використовувати їх дані, щоб допомогти собі. З FirstHomeCoach ми починаємо місію, щоб дослідити, як за допомогою цього переосмисленого підходу до даних ми можемо виправити невдалий процес купівлі житла.

Примітка нижче взята з недавньої статті, яку я опублікував у агенті з нерухомості сьогодні, і розповідає про наші перші зусилля щодо цього. Нам ще потрібно пройти довгий шлях, однак було б чудово отримати відгук, а також почути, які ще ситуації, які життєві моменти, разом ми можемо прагнути вдосконалити, використовуючи цей підхід.

Чому перший покупець?

Придбання нерухомості – ключова життєва мета, до якої прагнуть багато тисячоліть, але вона стала невтішною за останні роки.

Статистика чітко читає: буквально десять років тому відсоток віку від 25 до 35 років, який володів власністю, був на 35% вищим, тоді як сьогодні лише 30% соціальних орендарів вірять, що зможуть мати власний дім. Більше того, середній вік покупця, який вперше купує товариство, зараз становить 30 років, а шанси на володіння будинком у Великобританії за останні 20 років зросли більш ніж удвічі.

Ми також знаємо, розмовляючи з людьми – як ви можете прочитати в нашій серії блогів Перші домашні історії – що навіть для тих, хто може собі дозволити придбати будинок, придбання нерухомості – це один із найскладніших, тривалих і стресових процесів для навігації. Нещодавнє дослідження Aldermore Bank підтверджує це, показуючи, що процес купівлі житла є однією з основних речей, для яких покупці вперше хочуть отримати допомогу, по-друге, лише розширюючи програму “Довідка для покупки”.

Розширення можливостей людей через їхні особисті дані

Щось повинно змінитися. Як ми можемо надати людям підтримку і, зрештою, більші можливості, щоб допомогти їм у тому, що, як ми знаємо, є тривалим процесом? У FirstHomeCoach ми вважаємо, що ключова частина цього полягає в їх даних.

Збір, аналіз та обробка даних покупця для формування їхнього профілю не є новиною у світі власності. Але занадто довго це переважно приносить користь агенту чи платформі, а не покупцеві. Нам потрібен новий підхід.

Новий підхід до даних

Щоб справді допомогти молодим людям реалізувати свої прагнення володіти будинком, нам – як галузі – потрібен переосмислений підхід до даних. Модель, яка обслуговує покупця. Модель, яка використовує дані, щоб допомогти людям допомогти собі. Тут слід врахувати три ключові речі

Персоналізація

По-перше, нам потрібно забезпечити, щоб кожен потенційний покупець мав досвід гіперперсоналізації, використовуючи якомога менше даних, щоб знайти кращий баланс конфіденційності та персоналізації.

У FirstHomeCoach ми надаємо людям індивідуальний план, який дозволяє їм швидко побачити, як досягти своїх цілей. Потім вони можуть відповідно скорегувати свої плани. І ми робимо все це, не запитуючи імені, адреси чи електронної пошти.

Прозорість та відповідальність

По-друге, способи використання персональних даних повинні бути більш прозорими та відповідальними. Потрібно пам’ятати, що ці дані належать особі, а не фірмі, і вони надаються нам з певної причини.

У FirstHomeCoach будь-який необхідний введення даних повністю пояснюється і використовується лише для того, щоб надати покупцеві конкретний запитаний відгук або чітку перевагу. Наприклад, ми просимо дату народження, щоб встановити, чи може споживач подати заявку на Lifetime ISA, а не націлювати на них рекламу на ігровій консолі.

Сила згоди

По-третє, коли ми переходимо в еру відкритих даних, ми мусимо зробити набагато більше, щоб продемонструвати, як надані згоди дані, коли вони використовуються відповідально та прозоро, можуть бути використані для розширення прав і можливостей покупця.

Візьмемо, наприклад, відкритий банкінг – безпечний спосіб споживачів ділитися своїми банківськими даними з третіми сторонами. Минулого року казначейство HM попросило нас розробити систему, яка за допомогою Open Banking дозволяє орендарям ділитися своїми даними про оплату оренди з агентством кредитного рейтингу, щоб допомогти покращити їх кредитний рейтинг. У цьому випадку погоджене, прозоре та відповідальне використання даних може відчутно покращити перспективи молодих людей, які сподіваються придбати житло.

Відкритий банкінг та обмін даними, що надають згоду, також можуть зробити процес економії та придбання нерухомості набагато менш набридливим. Від інструментів підтримки бюджету до визначення кращих показників заощаджень, Open Banking має потенціал інформувати, навчати та впорядковувати подорож додому.

Відвоювати довіру

Реальність така, що переважна більшість покупців не хочуть говорити про свої дані чи достоїнства відкритого банкінгу. Ми отримуємо це. Тому, щоб повернути їхню довіру, ми повинні створити нові системи та методи залучення, які замість того, щоб скористатися наївністю, використовують прозорість та дизайн, щоб показати їм, що їх дані можуть допомогти у досягненні їх життєвих цілей.

Це як галузь стане важливим кроком до розширення можливостей молодих покупців зробити перший крок на майновій драбині.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/using-data-empower-generation-rent-buy-ben-leonard/.

Ben Leonard люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: