Вісім причин купити GrowGeneration сьогодні

У понеділок GrowGeneration (Nasdaq: GRWG) оголосив про акції. Це означає, що компанія продає нові акції GRWG, щоб зібрати гроші для майбутнього зростання.

Коли це трапляється, поточна ринкова ціна акції часто падає, оскільки нові акції вкладаються в загальний банк, і всі існуючі акціонери бачать свої позиції розбавленими. Залежно від компанії, це часто чудовий час, щоб придбати більше акцій зі знижкою.

Це те, що ми рекомендуємо сьогодні. Нижче наведені наші “Великі вісім” причин придбати більше акцій GrowGeneration зараз …

Сама угода … Спочатку це була угода на 125 мільйонів доларів. Коли через два дні було встановлено ціну, угода була збільшена до 150 мільйонів доларів. Чому б це сталося? Інвестиційні банки, які здійснювали операції, бачили більше попиту, ніж спочатку очікувалося. Це чудовий показник зацікавленості інвесторів. Плюс, якщо вони побачать ще більший попит, GrowGeneration погодився продати додатково 750 000 акцій. Важливо зазначити – нові акції були продані на 100% інституційним інвесторам.

Ціна … Ця угода встановлюється на рівні 30 доларів за акцію. Це на 631% вище ціни закриття менше року тому 31 грудня 2019 року ($ 4,10). Навіть після такої дивовижної віддачі ринок все ще вимагає більшої кількості акцій (знову перегляньте мій перший пункт!). Це виправдано? Ми так вважаємо.

Зростання доходів і доходів … GrowGeneration не є сутулою у відділі доходів і доходів (скоригований прибуток до відсотків, податків, амортизації та амортизації). Ми очікуємо зростання доходів та прибутку до 2021 року на 57% та 80% відповідно. Це чудові цифри для будь-якої галузі.

Весь ринок … GrowGeneration продає сьогодні весь ринок гідропоніки (читай: конопель) (~ 50 млрд. Доларів) – як легальний, так і незаконний. Технічно це не конопляна компанія. Як такий, він не обмежений суперечливими державними та федеральними бар’єрами та може діяти де завгодно.

Акції, що торгуються в США. Акції торгуються на американській біржі – Nasdaq. Це полегшує покупку всім, включаючи інституційних інвесторів. Ця проста “механічна ринкова характеристика” відкриває акції набагато більшому пулу капіталу інвестора.

Це вручну … Компанія не чіпає завод. Він продає все необхідне для вирощування конопель – і добре його вирощує. Це також полегшує більшій кількості інвесторів його придбання.

Законодавче забезпечення. Щойно в Палаті представників був прийнятий Закон про реінвестування, можливість та знищення марихуани (“БІЛЬШЕ”). Це означає значущі правила щодо конопель, які вперше підтримуються в Конгресі. Хоча законопроект зараз не має шансів у Сенаті, його прохід до палати відкриває двері для більш серйозних розмов щодо переробки розповіді про коноплю у Вашингтоні

Повноваження для всього ринку конопель. Через ці причини ми вважаємо, що акції GRWG – це спосіб відіграти всю галузь. Оскільки легальний ринок конопелі продовжує зростати, зростатиме і фінанси GrowGeneration. Інвестори, які залишаються пишними щодо інвестування в “горщик”, можуть застелити власні ліжка і лежати в них. Це не “запас горщика”. Це постачальник гідропонного сільського господарства, який, мабуть, виграє, оскільки законна галузь конопель продовжує розширюватися.

Сьогодні ми підвищуємо цільову ціну акцій GRWG з $ 28 до $ 40. На цьому рівні нам комфортно, оскільки фінансові результати це підтримують … і завдяки всім іншим причинам, які ми зазначили.

ПРИМІТКА. Це лише інформаційно і не повинно розглядатися як особиста інвестиційна порада.

Щасливих інвестицій,

Томас Керролл

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/eight-reasons-buy-growgeneration-today-thomas-carroll/.

Thomas Carroll люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: