Механізм поставок готується до безпрецедентного сезону відпусток

Ці останні кілька місяців піддали випробуванню ланцюги поставок, дефіцит, затримки та ефект бичачи, як ніхто інший, несуть хаос по всьому світу. Коли ми вступаємо в останній квартал року, у багатьох людей виникає запитання: чи не продовжуватиме святковий сезон і надалі надзвичайних проблем?

Беручи до уваги поточні події та триваючу напругу на ланцюгах поставок, не викликає сумнівів, що сезон відпусток буде виглядати зовсім інакше, ніж минулий. “Цей рік буде несхожий на все, що коли-небудь бачив американський ринок, – пише Кріс Уолтон у” Форбс “, – і на відміну від усього, що він коли-небудь побачить знову”.

Структуру споживчих покупок найближчими тижнями важко передбачити, але в статті Уолтон зробив спробу. По-перше, він каже, що Хелловін має низку проблем. Це єдиний день, у якого батьки не мають часу влаштовуватися і влаштовуватися з ідеєю відпустити своїх дітей на хитрість чи лікування. І це не може стати віртуальним. Незалежно від того, переходять діти від дверей до дверей чи дорослі, перевдягаючись у стрибки в барі, це не означає, що Zoom. Для роздрібних торговців це означає значно менше продажу костюмів та цукерок.

Далі, коли люди добре звикли їсти майже кожну їжу вдома – а також футбол посилюється (хоча і з дивним фальшивим шумом натовпу) – Уолтон каже, що День Подяки буде “від ланцюга”. За даними The Wall Street Journal, багато продуктові магазини вже готуються до зростання продажів продуктів харчування. Деякі запасають індиків та окосту; інші будують «пандемічні палети» з усіх видів продуктів харчування та паперових виробів. А фінансовий директор Walmart Бретт Біггс каже, що компанія навіть замінила свої алгоритми замовлення продуктів, щоб накопичити додатковий запас.

Чорна п’ятниця стосуватиметься електронного хвоста. Компанія Amazon вже оголосила про свої перші жовтневі прем’єрні дні, і компанія Target послідувала за цим прикладом та публікувала угоди саме в ті самі дні, 13-14 жовтня. “Зрештою, Amazon зробить те, що робить завжди, – візьме величезну частку, даючи людям те, чого вони хочуть, за вигідними цінами”, – пише Уолтон.

Джеймс Томсон, постачальник послуг з оптимізації Amazon Buy Box Experts, каже, що найбільшою проблемою ланцюга поставок цього року буде, як не дивно, відсутність потужності доставки в останню милю. “Оскільки споживачі переміщують набагато більше доларів для покупок в Інтернеті, всі ці сайти потребують доставки в останню милю через UPS, FedEx, USPS тощо”, – зазначає він. “Поки ці перевізники нарощують потужності, вони, швидше за все, не будуть будувати десь досить близько, що призведе до пізньої доставки та розчарування клієнтів”.

Нарешті, хоча онлайн-продажі домінуватимуть до грудня, покупці завжди є в останню хвилину. Роздрібні продавці повинні підготувати свої багатоканальні можливості до вибуху в Інтернеті, що здійснює покупки з бордюром за кілька днів до Різдва. Це буде чудово для легкодоступних магазинів, таких як магазини в стрип-центрах, – і ще один удар для традиційних торгових центрів. Як заявляє Уолтон, вони будуть “заважати обмеженням пропускної спроможності та цифровим інтерфейсним інтерфейсам, які не можуть координувати передачі замовлень у повному обсязі постачальників торгових центрів, якщо Санта Клаус відповідає за їх ланцюги поставок”.

Що далі

Я не настільки впевнений у цьому останньому пункті, оскільки ланцюжок поставок Діда Мороза є надзвичайною історією успіху протягом десятиліть. Хто ще може керувати базою даних із понад 7 мільярдів приємних і неслухняних записів? (Розмова про великі дані!) Яка ще компанія має розподіл нульових викидів, який може пройти земну кулю за 24 години? І мало хто з компаній користується такою відданою і продуктивною робочою силою. Однак, на противагу відповіді Вірджинії О’Хенлон, отриманої наприкінці 1800-х років, немає Санта-Клауса. Однак є багато людей, які відіграють важливу роль у виведенні на ринок іграшок, подарунків та інших товарів.

Тож, на їх честь, я хотів би додати ще одне свято до попереднього списку: з Днем виробництва! Мета що проводиться щороку в першу п’ятницю жовтня, метою виробництва є висвітлення важливої ролі, яку грає виробництво у нашому повсякденному житті; активізувати майбутній трубопровід кваліфікованих робітників; та заповнити мільйони вакансій високотехнологічних високотехнологічних ланцюгів поставок. Тут, в ASCM, ми беремо участь у щорічному конкурсі справ у співпраці з Deloitte. Подія надає студентам коледжу реальний досвід, уроки колективної роботи, можливості практикувати переговори та багато іншого. ASCM з гордістю оголошує команду-переможця цього року з Університету Х’юстона, де друге місце представляють Джорджтаун та K.J. Сомайський інститут досліджень та досліджень менеджменту.

Зараз, як ніколи раніше, ланцюжок постачання потребує натхненних та новаторських молодих людей. Я закликаю вас дізнатись більше та побачити, як ви можете сьогодні взяти участь у події 2021 року.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/supply-chain-gears-up-unprecedented-holiday-season-abe-eshkenazi/.

Abe Eshkenazi люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: