Персоналізоване навчання на основі майстерності: якщо не зараз, то коли?

Опинившись у житті, можливість порушити традиційну модель викладання та навчання в класі

У відповідь на глобальну пандемію COVID-19 школи готуються до відкриття з використанням гібридної моделі навчання, де учні розподіляють час навчання між домом та школою. Цей момент, хоч і складний, надає вихователям раз у житті можливість вносити системні та педагогічні зміни, на реалізацію яких інакше були б потрібні роки.

До COVID-19 школи виглядали дуже схоже на те, що було 100 років тому. У традиційній моделі навчання учні групуються за віком і рухаються по класах та предметах як когорта. Вчитель встановлює темп, і студенти рухаються разом, за умови, що всі студенти одночасно оцінюються за допомогою стандартизованого підсумкового оцінювання – готовий студент чи ні.

У цій моделі часто одна третина студентів виявляє занадто швидкий темп і втрачає. Їх “просувають вперед” з основними прогалинами у навчанні, створюючи ще більші, складніші проблеми в майбутньому. Ще 30% вважають, що темп занадто повільний, а рівень залучення низький, і лише для останньої третини інструкція відповідає їхнім навичкам.

Проста заміна нарад Zoom для навчання в класі не є життєздатним рішенням для наших студентів, котрі і без того опиняються у неблагополуччі через наш опір змінам, що ускладнюється пандемією, що змінює суспільство. Без адаптації основної навчальної моделі та зміни способу навчання та оцінювання студентів проблеми, які давно виконуються системою, яка дуже повільно змінюється, будуть лише посилюватися.

Персоналізоване навчання на основі майстерності: рішення на даний момент

Персоналізоване навчання на основі оволодіння – це освітній підхід на основі фактичних даних, розроблений на даний момент. Бенджамін Блум та його учні продемонстрували, що моделі навчання, що включають персоналізоване, змішане навчання на основі майстерності, покращують залучення учнів, пришвидшують навчання та збільшують утримання. Методологія дає студентам свободу в тому, як і чому вони навчаються, та допомагає їм брати участь у навчанні, одночасно формуючи впевненість, коли вони самостійно захищають свої претензії на компетентність. Цей підхід, природно, розвиває розподіл навичок, необхідний нашій молоді для коледжу, кар’єри та навчання впродовж життя.

Модель, що базується на майстерності, прищеплює “спосіб мислення”. Керол Двек, авторка “Мислення”, пропонує, що завдяки навчанню, заснованому на майстерності, ми можемо збільшити здатність нашого мозку вчитися та вирішувати проблеми. Студентський досвід моделює ментальність навчання впродовж життя. Студенти мають право голосу та вибору, поки вони навчаються, але також беруть участь у оволодінні ними компетентностями, які необхідні у спосіб, відповідний їх стилям навчання. Учні розвивають гнучкість, навички критичного мислення та твердість, яка їм знадобиться для процвітання у мінливому світі.

Якщо не зараз, коли?

До COVID-19 лише 10% вчителів коли-небудь відчували онлайн-середовище навчання, не кажучи вже про те, щоб викладати в одному. За одну ніч, як очікується, 100% викладачів викладатимуть в Інтернеті. Просто використання такого синхронного інструменту, як Zoom, для заміни навчальних занять у режимі реального часу, швидше за все, посилить проблеми несправедливості, створені універсальною моделлю та стимуляцією під керівництвом викладачів. Поширення здібностей, які існували в аудиторіях до пандемії, посилюється: аргументація щодо персоналізованої моделі навчання на основі оволодіння ніколи не була більш актуальною для всієї цієї когорти студентів.

Рух до персоніфікованого навчання на основі компетентностей вже йшов, але стикався з інституційним опором змін. Однак пандемія змінила всіх нас, і ми не можемо повернутися назад. Наші студенти потребують від нас таких реформ, які представляють єдиний шлях вперед для цифрово грамотного покоління молодих людей, які зіткнуться з безпрецедентними проблемами.

Не зрозуміло, чи і коли шкільні системи будуть знову відкриті. Але одне є певним – для дотримання вимог соціальних дистанцій вся освіта тепер рухатиметься до змішаної моделі навчання. Замість того, щоб просто перенести недосконалу модель на онлайн-парадигму, чому б не використати цей критичний час для виправлення основних невдач нашої системи освіти, щоб кожен студент міг прогресувати у своєму відповідному темпі?

Система управління навчанням проти платформи навчання майстерності

При оцінці платформи спочатку враховуйте навчальну модель, яку ви хочете підтримати. Сформулюйте свою оцінку наскільки добре платформа підтримує ваші навчальні цілі.

Спадкові системи управління навчанням, такі як Canvas, Moodle, Blackboard та Schoology, розроблені та оптимізовані, щоб зробити «фабричну модель» навчання все більш ефективною. Вони орієнтовані на вчителів завдяки інструментам, робочим процесам та можливостям, які впорядковують універсальний підхід. Спадкові платформи, розроблені для управління групами та погано адаптуються до персоналізованого підходу, орієнтованого на студентів.

Якщо ви впроваджуєте персоналізовану програму навчання на основі компетентностей та розглядаєте нову платформу, задайте собі такі запитання:

Яку навчальну модель підтримує СУО?

Чи сприяє модель навчання студентському агентству та розумовому зростанню?

Чи відповідають та відповідають студенти за своє навчання?

Чи можуть студенти висловити твердження про своє володіння та підтвердити це доказами та артефактами?

Як це підтримує диференційоване навчання?

Чи можете ви поєднати методи навчання та підтримати інноваційні моделі викладання, включаючи проектне навчання, навчання на рівні однолітків та навчання на робочому місці?

Наскільки чуйними можуть бути викладачі, щоб надавати зворотній зв’язок, втручання та SEL?

Чи можуть вчителі легко створювати те, що їм потрібно, і ділитися тим, що вони створюють, зі своїми однолітками?

Основний навчальний обмін – справжня майстерна навчальна платформа

Платформа Core-LX – це «Навчальна платформа майстерності», розроблена з нуля, щоб підтримувати орієнтовану на студентів, змішану, персоналізовану модель навчання на основі компетентності. У порівнянні із застарілими системами управління навчанням, які оптимізовані для того, щоб допомогти викладачам підтримувати поширену універсальну фабричну навчальну модель, Core-LX оптимізований для підтримки персоналізованого досвіду навчання.

Студенти заробляють значки та просуваються, коли демонструють майстерність та надають докази навчання. Щоб отримати значок, студенти працюють за допомогою списків відтворення змішаних навчальних заходів, реміксованих з нашої бібліотеки навчальних програм або створених викладачами з використанням професійних інструментів для розробки Core-LX. До списків відтворення вбудовані формативні оцінки, які можуть включати різноманітні методи оцінювання, включаючи вікторини, проекти, створення робочих продуктів та завдання на виконання.

Поки студенти працюють із списками відтворення, викладачі відстежують прогрес у реальному часі і можуть направляти учнів до прискорення з розширенням можливостей або надавати додаткову підтримку. Оскільки кожна навчальна діяльність та кожен предмет оцінки позначені метаданими вирівнювання стандартів, система може відстежувати, які стандарти охоплюються, як і коли кожен студент засвоїв вимогу та де все ще існують прогалини.

Платформа Core-LX включає Core Collection, відкритий ринок для власних цифрових модульних стандартних навчальних програм. Вчителі мають можливість змінювати зміст відповідно до індивідуальних потреб учнів. Зміст отримано з відкритих освітніх ресурсів та комерційних постачальників, що займаються понад 40 000 навчальних заходів. Основна колекція включає вміст провідних постачальників OER, включаючи Академію Хан, цифрові підручники CK-12 та багато іншого.

Кожен студент може мати персоніфікований набір навчальних цілей відповідно до діагностованих потреб та уподобань. Це досягається шляхом присвоєння студенту унікального профілю значків компетентності. Навіть у рамках того самого «курсу», деяким студентам буде потрібна додаткова підтримка, щоб допомогти їм досягти успіху, тоді як інші матимуть конкретні уподобання та особисті цілі. Під час навчання на основі майстерності студенти мають право голосу та вибору в навчальних цілях, над якими вони працюють, і мають прозоре розуміння того, що очікують результати.

У Core-LX викладачі мають портал “My PD”, де вони можуть реєструватися та брати участь у професійному розвитку. Вчителі навчаються за тією ж моделлю, яка базується на майстерності, яку вони використовуватимуть зі своїми учнями. Оскільки вчителі оволодівають навичками своїх програм з ПД, їх досягнення задокументовуються у їх всебічному обліку учнів.

Багато організацій мають традиційні LMS. У цьому випадку Core-LX можна інтегрувати з SIS та іншими системами LMS, використовуючи єдиний знак або забезпечуючи зв’язок із застарілими системами до платформи Core-LX, забезпечуючи плавний перехід до персоналізованого навчання на основі компетентності.

Жаба-стрибок до персоналізованого навчання майстерності

На жаль, для викладачів, ймовірно, знадобиться період болісних спроб і помилок, щоб педагоги зрозуміли, що єдиним способом подолання зростаючого розриву в успішності студентів, який поглиблюється COVID-19, є зустріч із кожним студентом там, де вони перебувають, з майстерністю. персоналізований досвід навчання. Невдовзі райони навчиться важким чином того, що наявні інструменти та платформи, призначені для підтримки універсальної моделі, будуть напружуватися і хитатися, коли вони збочені робити щось, чого ніколи не мали намір робити: підтримка персоналізована модель навчання.

Якщо ваш район готовий перейти до справедливої та стійкої моделі навчання, розгляньте можливість персоналізованого навчання на основі опанування та платформу Core-LX.

Щоб отримати додаткову інформацію про Core-LX, перейдіть на https://core-lx.com або info@core-lx.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/personalized-mastery-based-learning-now-when-jeffrey-katzman/.

Jeffrey Katzman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: