Поза Колдбеком & #MecencyPledge

Протягом останніх кількох днів було багато новин та листів про сексуальні домагання венчурного капіталіста Джастіна Колдбека щодо жінок-засновниць та заклик Рід Гофмана та інших членів спільноти ВК щодо кращого ставлення до жінок. Приємно випустити це питання на вулицю і приголомшливо бачити стільки чоловіків, готових вжити заходів, щоб зупинити подібну поведінку.

У нашій фірмі, Flying Fish Partners, ми взяли #MecencyPledge, але, що ще важливіше, ми розглядаємо рішення набагато більш системним. Це пов’язано з наявністю різноманітних команд на найвищому рівні потужності в нашій екосистемі. Якби Джастін був партнером у його фірмі, він би не переслідував партнера. Якби Джастін був засновником, він би не переслідував жінку ВК, від якої він шукав фінансування. Джастін не переслідував би директора з інвестицій в одному зі своїх LP. Якби іншим генеральним партнером Джастіна була жінка, він би мав набагато менше шансів переслідувати будь-яку жінку, навіть одну з підлеглих йому при владі.

Одне із звернень до жінок, що рухаються по службовій драбині або вгору по капіталу, полягає в тому, що чим вище ви піднімаєтеся, тим менше чоловіків над вами і, отже, менша ймовірність того, що вас будуть переслідувати. Це дивна, але цілком реальна привабливість зростання професії – щось на зразок того, щоб мати достатньо грошей, щоб їздити на роботу, а не торкатися громадського транспорту. У кожному випадку якість вашого повсякденного життя покращують не в першу чергу самі гроші чи статус, це призводить до позбавлення від приниження та всіх можливостей. У наші дні я досить високо вгору по сходах (також я не молодий і маю в чомусь чорний пояс), але навіть я зазнав сексуального домагання з боку потенційного LP, тому боротьба триває.

За останні роки багато прогресивних інвесторів (і ЛП) сформували фонди, які інвестують виключно в жінок-засновниць, або фонди з усіма жіночими командами, або якусь комбінацію обох. Ці підходи мають привабливість, але я твердо впевнений, що найшвидше і найбільш масштабоване рішення для жінок у світі засновників та ВК є двома напрямками: (a) будувати інтегровані команди, а не лише жіночі команди, і (b) поєднувати жінок з чоловіками як підняти капітал і виконати якомога високі статусні ролі.

Створення інтегрованої команди в ВК має переваги. Одне очевидно. Різноманітні команди виступають краще, крапка. Цей бізнес стосується фінансової прибутковості, тому будь-які переваги у побудові вашої команди того варті. Другий, мабуть, не менш очевидний – ви хочете найкращого таланту, тому не виключайте 50%, зробивши свою команду однією статтю, чоловіки АБО жінки. На рівні VC різноманітна команда залучатиме талановитих засновників та радників також із 100% потенційного пулу (докладніше про наш досвід у цьому відношенні нижче). І різноманітна команда має прищеплюючий ефект: ви можете перешкодити такому талановитому хлопцеві, як Джастін, стати таким, яким він є сьогодні, піддаючи його жінкам при владі на початку своєї кар’єри.

Побудова цієї різноманітної команди на рівні венчурного капіталу, тобто вищого рівня у фонді капіталу, ніж на рівні засновника, та на найвищому рівні венчурного капіталу (тобто повноправного партнера з інвестування) створює величезні важелі, оскільки зараз ви створили організацію, яка набагато частіше фінансує різноманітні команди, і той, який набагато рідше дискримінує різноманітних засновників, свідомо чи (що дуже важливо) несвідомо. Навіть нерізноманітні команди починають вживати заходів для збільшення різноманітності, коли вони фінансуються різноманітним ВК або тісно контактують з ним через тенденцію відображати поведінку суб’єкта, що перебуває над вами, у складі капіталу. Мова тіла в кімнаті, навіть серед команд усіх чоловіків, сильно відрізняється (в хорошому сенсі!), Якщо вони пропонують команді, до складу якої входить жінка, яка повністю приймає рішення. Ми також мали команди, які спеціально звертаються до нас за допомогою щодо набору різноманітних кандидатів, що ми із задоволенням робимо.

У Flying Fish у нас є три рівні партнери, я (біла жінка), азіатсько-американський чоловік (Френк) і білий чоловік (Джефф). Наш фінансовий директор – чоловік з Азії (Трі), а наш помічник – Латина (Каріна). (У нашому регіоні азіатські чоловіки, до речі, недостатньо представлені у ВК.) З наших п’яти портфельних компаній на сьогоднішній день, 3/5 мають різних засновників (двоє афроамериканських чоловіків та одна біла жінка). Наші радники на 50% різноманітні. У нас немає квот, преференцій і навіть програм. Ми робимо прямі інвестиції, орієнтовані на прибутковість у традиційному стилі VC – взагалі не впливаючи на інвестування. Наша лінза та наші мережі просто ширші, і ми залучаємо більш різноманітні команди, не замість, а ДОДАТОК ДО команд, які приваблює кожен хороший ВК у нашому секторі. Ми тільки починаємо роботу, і в сучасному світі ми не зможемо підтримувати ці співвідношення, але ми раді, що наша власна різноманітна команда, здається, допомагає нам залучити як різноманітність у складі капіталу над нами (LP / радники), так і під нами ( засновники). Ми з нетерпінням чекаємо того, що це перевага, як і наша перевага у прийнятті рішень у вигляді різноманітної команди, виявляться у чудовій фінансовій віддачі!

Потреба в #MecencyPledge може бути вирішена різноманітністю в усіх командах та на всіх рівнях. VC, LP та компанії повинні спочатку прагнути до власних садів. Так, найміть, але трубопровід – це не рішення – ми всі бачили, як нескінченні потоки жінок початкового рівня виливаються з поля. Помістіть декількох жінок у верхній частині вашої організації, і чим вище ця організація буде в капіталі, тим більше ви досягнете – і тим більше грошей ви заробите на своїх LP.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/beyond-caldbeck-decencypledge-heather-redman/.

Heather Redman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: