Аутсорсинг означає швидший розвиток

Дивлячись на динаміку електронної комерції сьогодні, неможливо не помітити змінну роль аутсорсингу. Передача частини бізнесу третім особам – це не лише спроба зменшити витрати або якась зручність. Це також найшвидший спосіб створити комплексну пропозицію для своїх клієнтів, задовольняючи всі їхні потреби. Це особливо важливо з точки зору молодих підприємств, які можуть миттєво наздогнати своїх конкурентів і зосередитись на більш ефективному використанні елементів, до яких вони отримали доступ, замість того, щоб витрачати час і гроші на їх виявлення. Omnipack також формує свої позиції завдяки аутсорсингу.

Omnipack був створений не просто для того, щоб виходити на ринок, а для того, щоб домінувати на ньому – що, мабуть, відповідає припущенням будь-якого нового бізнесу. Для цього ми створили високоякісну послугу та абсолютно новий підхід до обслуговування споживачів (наприклад, одна ставка за відвантаження, включаючи всі складські операції або послугу Plug & Ship). Ми хотіли зробити наш продукт незалежним від параметрів замовника, таких як обсяг, системна платформа, тип асортименту або ринки, що обслуговуються. Тому ми визначили всі обмеження, а потім проаналізували, які проблеми ми вирішимо швидше та якісніше самостійно, а які слід передати зовнішньому світу. Одним з таких елементів була системна інтеграція.

Для нас було надзвичайно важливо, щоб платформа клієнта ніколи не була перешкодою у роботі з нею або навіть причиною затримки впровадження. Ми хотіли мати можливість зв’язатися з усіма, але без зайвих вкладень, і найголовніше, ми хотіли мати можливість це зробити зараз, а не через десяток чи близько місяців, коли весь ринок нам уникне. Аутсорсинг був єдиним рішенням для нас, але ми повинні були бути впевнені, що вибрали правильного партнера. Ми обрали Way2Send з кількох причин: перш за все, вони знають, про що говорять, насправді ефективно зв’язують кожну систему з усіма, і вони мають такий самий підхід до обслуговування клієнтів, як і ми. Миттєво ми отримали доступ до інтеграції з усіма можливими платформами електронних магазинів, системою ERP або будь-яким іншим рішенням на стороні клієнта. Завдяки цьому, замість того, щоб витрачати час і гроші на дублювання рішень на ринку, ми змогли скористатися цими рішеннями та зосередитись на тому, як використовувати їх краще за інших.

Подібним чином, наша послуга полягає не тільки в зменшенні витрат або наданні більше вільного часу. Співпрацюючи з нами, клієнт одразу отримує професійну послугу замовлення, доступ до багатьох перевізників, можливість продажу на зовнішніх ринках або цікаві ІТ-рішення, що покращують спілкування з клієнтом. В одну мить він отримує доступ до ринкових стандартів, яких він міг би досягти місяцями самостійно, часто навіть не знаючи, з чого почати. І замість того, щоб приділяти свій час діяльності, яку ринок вже давно освоїв, він може зосередитись на розробці та рішеннях, які дозволять йому домінувати на цьому ринку.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/outsourcing-szybszy-rozw%C3%B3j-rafa%C5%82-szcze%C5%9Bniewski/.

Rafał Szcześniewski люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: