Ключові організаційні принципи DigiTrust

Токен користувача (AKA user ID) є найважливішим компонентом екосистеми цифрового маркетингу. Користувацькі маркери дозволяють компаніям розпізнавати свою аудиторію (не обов’язково ідентифікуючи їх). Без ефективного визнання аудиторії вся основа нашої галузі зводиться до здогадок – негативно впливає на все, що ми робимо:

Аналітика веб-сайтів

Персоналізація та монетизація вмісту

Персоналізація оголошень (націлювання на один пристрій, внутрішній пристрій, перехід на різні пристрої та на різні канали)

Налаштування та налаштування конфіденційності споживачів

Збір даних про споживачів

Обмеження частоти показів оголошень

Програмна доставка реклами

Вимірювання реклами та звітування

Атрибуція та оптимізація кампанії

Ми вважаємо, що галузеві лідери повинні ретельно вивчити зусилля, спрямовані на стандартизацію токена користувача, щоб ним керували належним чином, відповідально використовували та не контролювали з огляду на окрему вигоду для акціонерів. DigiTrust вважає, що її операційна та організаційна конструкція встановлює планку, і тому ми вважаємо важливим донести наші ключові принципи організації.

Консорціум дня

Поки галузь починає розуміти важливість та переваги стандартизації токена користувача, швидко розгорнулася битва за те, хто «матиме» цей стандартизований ідентифікатор користувача і, отже, домінуватиме у всіх пов’язаних з цим видах діяльності. Зараз ми знаємо щонайменше про чотири різні спроби “стандартизувати токен користувача”, і ми бачимо слова “консорціум” та “кооператив”, які кидають, як Powerpoints, на заході TedX. Ці зусилля спрямовані на комерційні компанії, які мають підстави створити власний консорціум, замість того, щоб співпрацювати з іншими в рамках існуючих зусиль.

Вибір – це добре – крім випадків, коли мова йде про стандарти. Сенс стандартів у галузі полягає у формуванні спільного рівня, на якому ми можемо пришвидшити інновації, а отже, матимемо на вибір більше продуктів та функцій. Уявіть, яким би був Інтернет сьогодні, якби кожного разу, коли ви відкривали веб-сайт, вам доводилося вибирати, яким Інтернетом ви хочете користуватися. Подумайте, як розчарували б наші пристрої сьогодні, якби не існувало стандарту USB, WiFi, Bluetooth або навіть електричних розеток, до яких ви підключаєтеся.

Основні організаційні принципи digitrust

Проблема стандартизації ІД – це не стільки технологічний виклик, скільки суть співпраці – важко змусити багато компаній (як партнерів, так і конкурентів, і всі з великим прибутком та конкурентною мотивацією) працювати разом. Цю співпрацю найкраще здійснювати в рамках довіреної структури. Незалежно від того, обрали ви DigiTrust для надання такої структури чи ні, настав час провідним видавцям, рекламодавцям та платформам зайняти позицію та підтримати один стандартний токен користувача.

Щоб допомогти у розгляді, давайте передамо те, що означає DigiTrust. Ось наші ключові організаційні принципи, які, як ми вважаємо, найкраще обслуговують всю галузь без упереджень до однієї компанії чи категорії.

Digitrust відкритий та прозорий

Комунікації DigiTrust, код, перспективи та дорожні карти продукту / функцій були і будуть відкритими та прозорими для всіх членів та учасників. Членство та участь у DigiTrust розроблено таким чином, щоб бути глобальним та доступним для всіх учасників галузі – видавців, платформ, маркетологів, постачальників аналітики та атрибуції у всіх форматах, географічних регіонах, пристроях та каналах. Ми позиціонуємо DigiTrust як стандартизований галузевий “контейнер” (і утиліта), який подорожує з користувачем і може містити не просто стандартизований ідентифікатор, а й інше, що допомагає нашому членству в цілому, підвищуючи хвилю та всі човни з ним. Ми закликаємо членів приєднуватися до робочих груп та конференц-дзвінків, щоб впливати на розвиток DigiTrust, який ми будемо інкапсулювати в рамках відкритого процесу та періодів “запиту на коментар”.

Digitrust нейтральний та незалежний

DigiTrust організовано таким чином, щоб не виникало упереджень щодо будь-яких конкретних компаній чи категорій, впливу чи контролю. Ми прагнемо надати однакове значення для всіх галузевих сторін, які покладаються на токени користувачів, з єдиною винятковістю – компанії, що відповідають принципам саморегулювання. Хоча в даний час наша рада складається з декількох засновницьких платформ, ми розробили нову структуру управління, яка представляє інтереси всієї галузі, усуваючи при цьому усвідомлену або фактичну можливість впливу, пов’язану з комерційними інтересами директорів. Усі відносини з постачальниками мають витримку, і угод зі пов’язаними сторонами не існує.

Digitrust не стимулює прибуток і не зобов’язує акціонерів

DigiTrust є акціонерною корпорацією штату Делавер, тобто вона не має акціонерів. DigiTrust також отримав статус некомерційного уряду США відповідно до розділу 501 (c) (6) коду, що означає, що ми зобов’язані діяти в інтересах наших членів та галузі. Ми також вважаємо важливим, щоб у нашій Раді директорів не було акціонерів, що ще більше захищає нас від будь-якого потенційного упередження комерційних власних інтересів та зобов’язань акціонерів. Крім того, DigiTrust не може бути придбана комерційною компанією.

Digitrust фінансується своїми членами рівномірно

DigiTrust вважає, що галузь не потребує нового податку на кожну транзакцію, і ми прагнемо запропонувати наші послуги якомога ближче до безкоштовних (як це cookie сьогодні). DigiTrust вважає важливим, щоб наше фінансування операцій надходило від усіх членів, які використовують постійний токен користувача, а не отримували його фінансування (а отже, контроль / вплив) лише з небагатьох учасників. Ми вважаємо, що фінансування має бути рівномірно розподіленим, а не змінним і прив’язаним до керованого доходу (що може призвести до непропорційного впливу найбільших членів), і ми вважаємо, що всі внески повинні зменшуватися, коли більше членів приєднуються та оцінюють акредити. Тим не менш, оскільки інновації в нашій галузі є першорядними, ми вважаємо, що стартапам повинен надаватися безкоштовний доступ до ідентифікатора DigiTrust, поки вони не досягнуть рівня доходу, який відповідає відповідності продукту / ринку.

Digitrust зосереджується на тому, кому належать стосунки з аудиторією

Відносини зі споживачами належать брендам, які заробили ці відносини наданням контенту, програм, продуктів та послуг; він не належить ні DigiTrust, ні стороннім платформам ліцензованих компаній. Таким чином, DigiTrust вважає, що ці бренди повинні бути в центрі стандартизованих зусиль щодо ідентифікації та отриманої вигоди, і що вони повинні визначати, які довірені платформи мають спільну участь у цій вартості, а не навпаки.

Розподілена технологія без залежності членів

Доставка рішення та зберігання токена користувача децентралізована, тому не існує непропорційних залежностей від однієї компанії, одного постачальника технологій, одного центру обробки даних або навіть від наявності будь-якої служби API, крім CDN. У робочій групі ми оцінили та пом’якшили всі потенційні одиничні точки відмови. Інтелектуальна власність DigiTrust належить DigiTrust, а отже, і всім учасникам. Ми не маємо угод про ліцензування технологій з членами, а також жодних таких залежностей членів, які могли б бути використані для неналежного впливу чи контролю.

Digitrust має штатного, неупередженого генерального директора

DigiTrust вважає, що для зусиль такого рівня важливості потрібен штатний керівник, який працює від імені своїх членів, і який не застосовується та не має фінансової упередженості щодо жодного члена. До того, як приєднатися до DigiTrust на повний робочий день, як засновник / генеральний директор, я продав усі акції свого попереднього роботодавця (і члена-засновника) проекту Рубікон, щоб усунути можливу або фактичну фінансову упередженість чи мотивацію. Ми сподіваємось, що проблеми, з якими стикається галузь навколо токенів користувачів та ідентичності, продовжуватимуться, і нам потрібні неупереджені лідерські рішення у співпраці з членами та торговими асоціаціями. Відкрите та регулярне спілкування також має першорядне значення, і ті, хто займається DigiTrust, можуть засвідчити нашу історію в цьому відношенні.

Digitrust повинен працювати у партнерстві з іншими

DigiTrust вважає, що виклики, які ми прагнемо вирішити, не поодинокі, а скоріше нерозривно пов’язані з іншими галузевими викликами – споживчим досвідом, блокуванням оголошень, шахрайством, конфіденційністю, регулюванням, дуополією тощо. дуже важливо, щоб ми пов’язували зброю з іншими галузевими торговими організаціями та ініціативами.

Коротко

Ми вважаємо, що співпраця необхідна для стандартизації, і довірена структура є критичною для обох. DigiTrust має міцну структуру відповідно до вищезазначених основних положень, і ми пишаємося тим, що ця група членів досягла для галузі в результаті. Однак, і, можливо, це останнє ключове положення, ми ніколи не повинні зупинятися на досягнутому. Єдиною константою в нашій галузі є зміни, і ми сприймемо кожен новий виклик як нову можливість.

Переміщено з http://www.digitru.st/key-organizational-tenets/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/digitrust-key-organizational-tenets-jordan-mitchell/.

Jordan Mitchell люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: