Перестаньте запитувати дітей, якими вони хочуть бути, коли виростуть

Вихователі мають неможливу роботу: готують студентів до невідомого ринку праці. Подумайте про це на хвилину. Жоден економіст у світі не може сказати дитині, як виглядатиме ринок праці після закінчення коледжу. Хайме Касап, євангеліст з глобальної освіти в Google, часто кидає людям ЗАСТАНОВИТИ запитувати дітей, якими вони хочуть бути, коли вони виростуть, і починають запитувати їх, які проблеми вони хочуть вирішити. Я не міг погодитися більше. Підприємництво – це м’яз для вирішення проблем, який можна розвинути, лише поєднавши теорію з практикою. Ось чому Noble Impact співпрацює з Up Global, щоб створити перший в історії вихідний день середньої школи – 54-годинний навчальний досвід, який навчається.

Науковець Noble Impact Анферні Хокінс ділиться своєю історією про вихідні вихідні в середній школі.

Майбутнє освіти не буде виглядати як лінійний процес, який ми знаємо поколіннями. Усі погоджуються з тим, що його слід персоналізувати для особистості. Щоб це сталося, нам потрібен екосистемний підхід, який дає студентам платформу для того, щоб їх ідеї були почуті.

У дослідженні Фонду Кауфмана про найуспішніші освітні програми для підприємництва в США вони виявили 7 загальних елементів у процвітаючих екосистемах.

Слід визнати, що дослідження Фонду Кауфмана (КЛАЦНУТИ ТУТ для довідкового документа) зосереджуються на вищій освіті, але їх висновок щодо загальних елементів застосовується повсюдно і може інформувати адміністраторів середніх шкіл про те, як стратегічно залучити громаду.

Досвідчене програмування, як Startup Weekend, відіграє важливу роль в екосистемі та доповнює теоретичні знання, якими обмінюються в класі. Але що ще важливіше, це дає студентам можливість діяти відповідно до своїх ідей та відкрити свій голос.

“Якби ви запитали мене місяць тому:” Що ви могли б зробити, щоб змінити світ? “, Я б не міг відповісти на це взагалі. Але тепер я довідався, що кожен може змінити ситуацію незалежно від віку, розміру, кольору, чого завгодно “.- Другокурсник середньої школи на курсі Noble Impact

Ще однією важливою причиною відстоювання екосистемного підходу є скеля залучення студентів. Згідно з щорічним опитуванням Галлапа, студенти стають менш заангажованими з кожним навчальним роком. На момент досягнення ними середньої школи лише четверо з 10 учнів кваліфікуються як заручені. Ще більш тривожним є зростаюча незацікавленість у пропонуванні курсів у ключових сферах праці.

Навчання не повинно починатися і зупинятися в чотирьох стінах класу. Він повинен бути розроблений на вершині містка взаємодії між класом та громадою. Тому, якщо формальна освіта відіграватиме значну роль у вирішенні кризи безробіття серед молоді, їй потрібно почати включати додаткові елементи в підприємницьку екосистему, даючи студентам можливість розвивати свої м’язи для вирішення проблем під час підготовки до невідомого ринку праці.

Ця публікація спочатку з’явилася на OpenIDEO.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/stop-asking-kids-what-want-when-grow-up-eric-wilson/.

J. Eric Wilson люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: