Перетворення інженерної культури

Протягом своєї кар’єри в інженерному менеджменті мені пощастило отримати можливості та етапи перетворення інженерних культур, нарощування потужних інженерних сил та досягнення чудових результатів за дуже короткі терміни. Далі подано електронний лист, який я раніше надіслав своїй інженерній організації з метою трансформації нашої інженерної культури.

Інженери,

Ми знаходимось на етапі підтримки компанії для просування на наступний рівень успіху. Ми – ті, хто будує продукти компанії, створюючи фундамент для інновацій та збагачуючи життя як споживачів, так і колег. У нас чудова команда з величезними талантами. Нам також потрібно багато чого зробити, і ми особливо схвильовані викликами, що постають, та можливостями їх подолання.

На даний момент я хотів би підкреслити та поспілкуватися, що з інженерною командою відбуваються такі культурні зміни:

1 Ми беремо на себе зобов’язання і не затримуємось: ми робимо розумне планування, масштаб та аналіз функцій / виправлень помилок. Ми дотримуємося обсягу та дат, які ми зазначили, і виконуємо їх вчасно, не пропускаючи термінів. Ми однозначно розуміємо, що своєчасна доставка є поштовхом до конкурентоспроможності техніки.

2 Ми відстоюємо якість, щоб зробити клієнтів щасливими: ми розуміємо, що жодна помилка не є тривіальною для клієнтів. Ми постійно реагуємо на питання клієнтів. Ми прагнемо досягти найкращої якості коду шляхом огляду кодами, групових оглядів технічних конструкцій та оглядів кожної зміни схеми БД. Нас також надихають чудові приклади, такі як Стів Джобс, який працює над вдосконаленням пікселів із інженерами лише за один компонент інтерфейсу протягом декількох годин.

3 Ми відстоюємо технічну досконалість: ми вважаємо, що технологічна досконалість визначає, наскільки конкурентоспроможною може бути техніка та наскільки конкурентоспроможною може бути наша продукція на ринку. Ми слідуємо технічним тенденціям, які надихають інженерів прагненням використовувати найкращі технології. Ми також наполегливо прибираємо застарілі технологічні проблеми, якими б важкими та глибокими вони не були.

4 Ми вболіваємо за чудову командну роботу і підтримуємо одне одного, щоб бути кращим гравцем: ми швидко провалюємось і швидко вчимось, ми підтримуємо одне одного, щоб зробити командну роботу, ми довіряємо і підтримуємо один одного і поважаємо один одного, ми надихаємо один одного і робимо один одного кращим гравцем.

Go Team Go!

Майк Сю

Віце-президент з машинобудування

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/20141114085547-5051676-transforming-engineering-culture/.

Mike Xu люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: