Підвищте кількість своїх потенційних клієнтів завдяки WCMS та автоматизації маркетингу

Спочатку опубліковано в блозі zooma 14 березня 2017 року

Як багато хто з вас уже знає, вам ніколи не слід починати новий інтернет-проект, обговорюючи, яка система найкраще підходить для ваших нових онлайн-рішень. Тим не менше, у цій публікації в блозі я саме це і буду робити!

У попередніх повідомленнях у блозі я писав про те, як працює Система автоматизації маркетингу та чому слід використовувати систему управління веб-вмістом. Якщо ви не знайомі з цими системами, рекомендую спочатку прочитати ці повідомлення в блозі. І якщо ви хочете глибоко заглибитися в те, як ви створюєте організацію для вхідного проекту, я можу порекомендувати вам прочитати допис мого колеги, Мартіна Олауссона, „Як залучити свою організацію на борт із Inbound“.

Мені потрібні дві системи, насправді?

Як і більшість речей у галузі маркетингу та технологій, насправді це просто залежить від того, який у вас бізнес і які цілі та цілі мають ваші .com та / або .xx сайти.

Поєднання цих двох систем дає вам можливість отримати найкраще з двох світів. Подумавши про свою маркетингову систему як про цілу екосистему, а не як про окремі елеватори, ви можете забезпечити досягнення найкращих можливих результатів.

Ось декілька ключових переваг, які ви отримаєте від поєднання вашої системи управління веб-вмістом із вашою платформою автоматизації маркетингу:

збільшена кількість кваліфікованих потенційних клієнтів

вдосконалене прогнозування та звітність

платформа, яка забезпечує персоналізацію в режимі реального часу

робочі процеси, які підвищать вашу ефективність

Яка сила кожної системи? Давайте подивимось, як повинна виглядати ця інтегрована система маркетингу.

Система управління вмістом

Більшість підприємств розуміють, що ваша система управління вмістом повинна полегшити вам редагування та розміщення вмісту в хорошому інтерфейсі користувача. Але це ще не все, що слід робити.

Крім того, хороша система управління вмістом повинна:

пропонують можливість тестування A / B, щоб гарантувати, що найефективніший вміст буде представлений відвідувачам.

надати корисну інформацію про аудиторію

обробляти багатомовні сайти для різних ринків

робочий процес для затвердження вмісту

внутрішній пошук з автозаповненням, пов’язаними запитами та поведінковим рейтингом

Система автоматизації маркетингу

Хороша система автоматизації маркетингу повинна:

проаналізуйте поведінку та активність відвідувачів сайту та скористайтеся прогнозним підрахунком потенційних клієнтів для визначення їх цінності

допомогти вам рухатись потенційним клієнтам по послідовності продажів, надаючи спеціальні маркетингові повідомлення на основі їх стадії в процесі покупки

відстежувати та вимірювати ефективність ваших зусиль у соціальних мережах

збирати та зберігати всю відповідну довідкову інформацію про кожного окремого контакту – наприклад, як першу взаємодію та всю їх діяльність на вашому сайті

розумні CTA, які адаптують повідомлення залежно від того, що відвідувач переглядає

відстежувати, які користувачі отримують, відкривати, читати та натискати ваші маркетингові електронні листи

Суть

Звичайно, існують платформи автоматизації маркетингу (наприклад, HubSpot), які також пропонують модуль WCMS. І є інструменти WCMS (такі як, наприклад, Episerver), які пропонують деякі функції системи автоматизації маркетингу.

Якщо ви все ще займаєтесь переважно традиційним маркетингом (тобто, в основному, використовуєте свій веб-сайт як вітрину для покупок своїх товарів чи послуг), можливо, має сенс зосередитись на тому, щоб просто отримати надійну WCMS. Подібним чином, якщо у вас є операції лише на одному чи кількох ринках, і ви прагнете збільшити кількість своїх потенційних клієнтів, використовуючи вхідну стратегію, може бути більш розумним зосередитись на створенні та роботі хорошої платформи автоматизації маркетингу.

Однак, якщо ваша мета – виконати вхідну стратегію кількома мовами на кількох ринках, вам потрібно буде розгорнути обидві системи. Принаймні на найближчі пару років чи близько того. Ці дві системи дедалі частіше перекриваються, і через кілька років ми очікуємо, що з’явиться одна або кілька систем, що пропонують усі необхідні функції як WCMS, так і платформи автоматизації маркетингу.

На даний момент, однак, коли ці дві платформи об’єднані, у вас буде безперебійний процес управління вашими онлайн-продажами та маркетинговою діяльністю у всьому вашому масштабі. Це дасть вам чіткіший огляд шляху вашого клієнта від початку до кінця та забезпечить ефективні дії, щоб збільшити кількість конверсій та збільшити кількість потенційних клієнтів.

Zooma здійснила кілька онлайн-проектів, де ми створили рішення на основі різних WCMS та Системи автоматизації маркетингу. Тож якщо вам потрібна допомога для оцінки та стратегії, яке рішення найкраще підходить для вашої організації – просто зв’яжіться!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/boost-your-lead-generation-wcms-marketing-automation-abrahamsson/.

Fredrik Abrahamsson люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: