Ризик та експерименти: Ключі до інновацій

Це відео – наочне кейс, присвячене тому, як інновації стосуються неможливого, і в основному це про спроби і помилки та постійне навчання. Ось чому такий тип системної інженерії, який виконується для більшості (але не всіх!) Програм НАСА та ВПС, не може дати інновацій. Думати про те, що ви можете спроектувати архітектуру та правильно її зрозуміти з першого разу за допомогою аналізу та інструктажів PowerPoint, як навчають інженерів урядових систем, нереально. Тип експериментів, що проводяться у гаражах пристрасними новаторами, призводить до нових можливостей, нових ринків та нового способу життя. Це також передбачає потребу в реальному ризику, а це вимагає мужності.

Я не кажу про те, що цей хлопець із Залізної людини чекає чогось великого, він може бути, або він може бути в подорожі навчання, яка веде його кудись зовсім по-іншому. Я кажу, що його процес є правильним.

Нещодавно я працював у правлінні Національної академії наук зі статутом про визначення шляхів для ВПС проводити більше експериментів, щоб стимулювати більше інновацій. Одним з інших учасників дискусії був технічний директор великої ракетної компанії. Він проводив більшу частину свого часу за правлінням, розповідаючи всім, як нові ракетні компанії, які зосереджуються на повторному використанні, зазнають невдачі. Коли я запитав його, що робитиме його компанія, якщо ці нові компанії досягнуть успіху і спустять на космос порядок, він сказав, що вони не матимуть успіху, але якщо це станеться, його компанія вийде з цього бізнесу. Схоже, його компанії доведеться вийти з цього бізнесу за кілька років ….

Виявляється, найбільший ризик часто намагається уникнути ризику, оскільки на безпечному шляху вас щоразу пропускатимуть ризикуючі.

Нашому суспільству потрібно ризикувати новаторами, які готові не зробити щось велике. Хороша новина полягає в тому, що вони у нас є, і тому майбутнє виглядає яскравим!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/risk-experimentation-keys-innovation-joel-sercel/.

Joel Sercel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: