Скільки комерційного може отримати # LinkedIn до того, як люди почнуть вимикатись?

Будемо чесними, більшості з нас, «керівників підприємств», подобається наш випадковий момент у центрі уваги. Але коли ви зустрічаєте когось, хто готовий був покласти ірокез, щоб мати можливість продати себе як “єдиного генерального директора з ірокезом”, ви знаєте, що хтось виводить саморекламу на новий рівень.

Минулого тижня я мав нагоду приєднатися до вечірнього семінару з Крісом Дж. “Тільки генеральний директор із ірокезом” Рід: sg: (Гарантовано зробить вас автором, що найкраще продається) Чотирнадцять сотень рекомендацій (все це втиснуто в поле імен! ). На заході, організованому Асоціацією випускників @Insead Швейцарії, він показав, як ви можете підняти свій профіль на LinkedIn на більші висоти. Він, безсумнівно, живе брендом і повідомленням, демонструючи вражаючу статистику переглядів, лайків, коментарів та схвалень, які йому вдалося накопичити.

Я працюю у відносно старомодному бізнесі B2B, і деякі його поради стосувались лише тих, хто займається брендингом та маркетинговими консультаціями. Але насправді я підібрав досить багато ідей щодо того, як навіть ми могли б отримати більше важелів та видимості того, що ми вже робимо на цій платформі. Як компанія і як невидимі. “Роби” були такими ж проникливими, як і “не можна”, хоча вони були безперечно смішнішими. Моїм улюбленим був той професіонал, який був досить чесним, щоб звільнити його від роботи як свого нинішнього роботодавця. Це призвело до того, що його контакти отримали заохочення “привітати” Х “з ювілеєм роботи протягом 4 років у” без роботи “. Цікаво, скільки зробили ….

Найпотужніші інструменти, які пропонує LinkedIn, є частиною їх платних преміум-послуг. Вони дають вам можливість пропонувати пропозиції ефективно для окремих вибраних користувачів. Це кінцевий мікромаркетинг. Тож класична приказка, що „ми знаємо, що половина рекламного бюджету витрачена даремно, ми просто не знаємо, яка половина”, безумовно, залишилася в минулому. Це не означає, що ви отримаєте 100-відсотковий рівень успіху: але ви точно будете знати, хто дивився, а хто ні, дозволяючи все більше пристосовувати смоли.

Недарма LinkedIn стає все більш популярним і важливим для тих, хто продає в середовищі B2B. Як користувач, ця еволюція дуже помітна. Тепер ми щодня отримуємо запрошення на зв’язок від незнайомців. Кожен поважаючий себе генеральний директор тепер має щотижневий пост. Або тижневе відео. Кожен починаючий блогер пише статті про найосновніші принципи управління. Навіть поважні публікації збільшують частоту (і, як наслідок, знижують якість) своїх статей. Я не можу стверджувати, що прочитав їх усі, але в тих кількох випадках, коли я натискаю на статтю з привабливим заголовком, я вражений тим, наскільки красиво авторам вдається упакувати найбанальніші банальності. Представлення теорії управління першим семестром як „семи принципів ….” на сьогодні є великим фаворитом.

Тож чи існує ризик, що користувачі налаштовуються, стикаючись із вмістом, який намагається не зводити очні яблука з додатком? На даний момент LinkedIn все ще здається, що це правильно. Незважаючи на свої сумніви щодо публікацій про “сім звичок”, я все ще перевіряю додаток майже щодня, а це означає, що я бачу його стрічку частіше, ніж бачу Facebook, Twitter, Instagram та Youtube разом узятих. На даний момент кожен користувач LinkedIn має великий контроль над тим, що ви бачите (просто відмовтеся від цього генерального директора …), і тим, за чим інші користувачі можуть з вами зв’язатися.

Тож Кріс та його команда, мабуть, зможуть трохи довше серфінгувати на цій хвилі. Це не означає, що нам усім потрібно отримати ірокезів: ключовою частиною його поради є зберігати автентичність. І тут теж, я гадаю, він живе за повідомленням. Навіть якщо він говорить про свій ірокез як трюк, Кріс, якого ми бачимо на сцені, мабуть, досить близький до свого поза сценою. Чи всі ми, більш консервативно закріплені ділові люди, можемо сказати те саме про роль, яку ми відіграємо на роботі?

У будь-якому випадку, маркетолог LinkedIn не виконував би свою роботу, якби він не просив свою аудиторію написати допис і дати рекомендацію. Тож цим, шановний Кріс, я виконую це маленьке домашнє завдання. Дякуємо за чудову сесію!

Пізніше вишнею на торті ввечері виявилися напої в саду чудового парку Бельвуар. Тут ми мали змогу зайнятись старомодними мережевими контактами. Я потрапив у коло 5 людей, жодного з яких я ніколи раніше не зустрічав, поділяючи дивовижно різноманітні точки зору на життя, роботу та наш прийомний дім Швейцарії. Що свідчить про те, що мережеві мережі не замінять фізичну версію, а те, що вони можуть жити поруч і доповнювати одне одного. Звичайно, коли вечір закрився, ми не обмінювались візитними картками, а читали один одному QR-код на LinkedIn. Вітаємо швейцарську асоціацію випускників Insead за проведення чудового вечора.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-much-more-commercial-can-linkedin-get-before-off-van-buijtenen/.

Bas van Buijtenen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: