Старший менеджер проектів – інвестиційний банкінг

Dahl & Kjærgaard допомагає знайти старшого менеджера проектів для фінансового сектору у Великому Копенгагені.

Ми шукаємо вас, хто має досвід роботи в галузі інвестиційного банкінгу та захоплений внеском у розвиток зростаючої сфери бізнесу корпоративного банкінгу.

Ви будете частиною команди, що складається як з постійних, так і із зовнішніх консультантів, зосереджуючись на сфері корпоративного банкінгу, де ви надаєте фінансові рішення більш ніж 150 клієнтам, а кінцевими споживачами є менші компанії по всій Скандинавії.

Таким чином ви працюєте i.a. проекти, пов’язані з включенням нових клієнтів на платформу ринків капіталу компанії, за допомогою якої ви відіграєте ключову роль у успішній реалізації інвестиційної платформи клієнтів.

Будучи старшим менеджером проектів, ви тісно співпрацюєте з власниками проектів у сфері бізнесу «Корпоративне банкінг», яка складається з висококваліфікованих команд, які працюють та розробляють рішення інвестиційного банкінгу компанії.

Співпраця та зусилля характеризуються відкритістю, відданістю, відповідальністю та співпрацею. Отже, саме риси характеру та цінності ви самі повинні цінувати та відображати.

Ви будете вести свій проект від початку до кінця, від ідеї до організаційної реалізації разом із клієнтами компанії. Як менеджер проекту ви будете нести відповідальність за планування прогресу проекту, встановлення цілей проекту, постачання та управління проектом розвитку. Ви також відповідаєте за повсякденне управління командою проектів.

Щодня ви будете вести діалог із зацікавленими сторонами проекту як усередині будинку, так і за межами компанії, щоб ви могли розкрити їх інтерес, побажання та внесок у проект та врахувати це. У тісній співпраці з власником проекту та командою проекту ви надаєте рішення, що створюють зростання та позитивний досвід споживачів для клієнтів компанії та їх кінцевих споживачів.

У вас є міцні навички взаємовідносин, які ви вміло вводите в гру, і які складають основу вашої здатності керувати своїми проектами та керувати ними. Вам подобається створювати контакти та будувати свою мережу, у вас є чудова здатність представляти та передавати інформацію. Ви відповідаєте за всі аспекти управління проектами. Від планування та організації до виконання та закріплення – забезпечуючи результати та задовольняючи очікування споживачів.

Ви маєте цілісний огляд під час освоєння деталей, за допомогою якого ви забезпечуєте необхідний бюджет, розподіляєте ресурси, керуєте ризиками та проблемами та повідомляєте статус проекту відповідним зацікавленим сторонам та керівництву. Таким чином, ви кваліфікований комунікатор та сильний менеджер зацікавлених сторін, який діє вдома як на рівні управління, так і в машинному відділенні, де рішення розробляються та формуються.

Ви процвітаєте вдома на складному перехресті між бізнес-потребами, процесами та ІТ-системами, і у вас є хороший досвід та успішний досвід від поставок, які включають декілька різних типів внутрішніх та зовнішніх зацікавлених сторін, а також координацію та співпрацю із зацікавленими сторонами в Північному регіоні.

Зокрема, ви отримуєте досвід, знання та досвід з галузі інвестиційного банкінгу, який включає, але не обмежується:

Міцний досвід управління проектами та успішний досвід, коли ви реалізували проекти розвитку ІТ високої складності в межах узгодженого бюджету, часових рамок та обсягу.

У вас є набір інструментів управління проектами, ви сертифіковані IPMA B або маєте подібну офіційну сертифікацію управління проектами.

Широкі загальні знання про банківську діяльність та пенсійне забезпечення, а також глибокі знання в галузі інвестицій, включаючи бізнес-процеси у Фронті, Середньому та Бек-офісі, що стосуються таких галузей, як деривативи, торгівля цінними паперами, управління активами та управління ризиками.

Ви знаєте та дотримуєтесь відповідних законодавчих вимог місцевого та європейського секторів.

Ви маєте відповідну теоретичну підготовку у формі магістра, а також теоретичні знання про фінансові продукти з акцентом на торгівлі цінними паперами.

Ви маєте знання та знання щодо рішень для корпоративного банкінгу (компанія використовує систему FED, Portman, а також OPICS, банківські системи Tieto та Ideas).

Ви вільно володієте англійською мовою як письмово, так і розмовно, а також однією зі скандинавських мов.

Контакт і заявка

Процес набору здійснюється у співпраці з досвідченими фахівцями консалтингової компанії Dahl & Kjærgaard. Напишіть коротку заявку та надішліть її разом із резюме за цим посиланням. Зверніть увагу, що ми постійно обробляємо заявки, і ми закриємо процес, коли знайдемо правильний. Тож чим раніше ви подасте заявку, тим кращі ваші варіанти.

Якщо у вас виникли запитання, ви можете зв’язатися з керуючим партнером Джеспором Далем Хеде за номером +45 26727030 / +45 70204480

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/senior-project-manager-investment-banking-jesper-dahl-hede/.

Jesper Dahl Hede люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: