Стратегія номер 1, що стоїть за успішним маркетингом цифрових воронк!

Шановні друзі та всі, хто цікавиться Інтернет-маркетингом!

Насправді, протягом ряду років ми мали можливість охопити мільйони потенційних клієнтів в Інтернеті і тим самим вибухово збільшити продажі нашої компанії. Всього кілька років тому місцева територія мала вирішальне значення для охоплення наших цільових споживачів. Зараз бар’єри ліквідовані Інтернетом, і насправді нічого не перешкоджає зростанню.

Але поклавши руку на серце, ви не відчуваєте , що ви знаєте , як важливо , інтернет – маркетингу і Ко, але мені здається , дуже важко отримати огляд і розуміння того , що дійсно корисно для вашої компанії , а не безпосередньо спалюють тисячі євро?

З того дня, коли я зрозумів, що є основою успішного маркетингу в Інтернеті, мені стало набагато легше зрозуміти та впровадити Інтернет-маркетинг.

Я розумію інтернет-маркетинг давно: я розміщую рекламу десь в Інтернеті і намагаюся залучити якомога більше відвідувачів до свого асортименту (переважно через веб-сайт) і продати свій товар багатьом відвідувачам.

Побудувавши незліченну кількість кампаній і спаливши багато грошей, в якийсь момент ми помітили, що перетворити холодний трафік безпосередньо та безпосередньо на нових клієнтів просто неможливо.

Люди скептично ставляться до нових продуктів, і недарма. Ми щодня стикаємось із понад 6000 рекламних контактів, і кожна компанія намагається продати нам свій товар. Тим важливіше будувати стосунки та велику довіру з нашими потенційними новими клієнтами. Люди вкладають стільки грошей у наші товари чи послуги, скільки нам довіряють. Підсумовуючи: чим більша довіра, тим вищий наш оборот.

Отже, це означає, що спочатку ви формуєте довіру та стосунки з потенційними клієнтами перед тим, як розміщувати свою пропозицію безпосередньо. Для цього вже існує усталена стратегія, з якою деякі з вас, мабуть, уже знайомі – цифрові воронки продажів.

Методика цього досить проста. Я надихаю своїх клієнтів через кілька точок дотику (цифрові точки дотику) і надаю їм цінну та безкоштовну інформацію, щоб позиціонувати себе як “лідера думок” у галузі. Скажімо, я даю перший, перш ніж приймати.

Зовсім нічого нового, якщо хочете. Зрештою, “офлайн-продажі” працюють краще, коли ви будуєте стосунки та формуєте довіру.

Я міг би писати години на цю тему, спочатку як натхнення для вас 🙂

Якщо ви зацікавлені в обміні ідеями на цю тему, я з нетерпінням чекаю обміну ідеями з вами протягом наступних кількох днів.

Протягом останніх кількох днів ми створили коротке відео з метою перетворення однієї з найважливіших основ успішного онлайн-маркетингу на рухомі зображення – думати у воронках. Я був би дуже радий отримати ваш відгук, щоб ми могли ще краще реалізовувати майбутні проекти та передавати свої знання найкращим чином.

Вітаю і бажаю успішного кінця тижня

Михайло

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/liebe-freunde-und-alle-die-sich-f%C3%BCr-online-marketing-michael-bogner/.

Michael Bogner люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: