Тенденції дизайну та UX на 2016 рік.

Розмірковуючи про 2015 рік, я думав, що більшість веб-сайтів виглядають однаково або з макетом, натхненним темою, або з копією чужої роботи. У 2016 році слід помітити деякі зміни, і, сподіваємось, дизайнери досягнуть і запропонують якусь унікальну та інноваційну роботу. Ось деякі тенденції, люб’язно надані http://www.1stwebdesigner.com/

Зображення з повною шириною: Використання великих зображень на всю ширину, відеозаписів чи кінознімків привертає увагу людей, збільшуючи ймовірність кліку конверсії. Образи людей особливо добре зв’язуються.Макети з розділеним екраном: це чудовий спосіб розділити аудиторію та спрямувати її в ту частину сайту, яку вони найімовірніше перетворять.

Монохроматичні кольори (з контрастним закликом до дії): надавши кнопці із закликом до дії яскравий кольоровий відтінок на іншому монохроматичному тлі, це набагато швидше буде помічено. І помічений CTA отримує набагато більше кліків, ніж той, який потрібно вистежити.

Пріоритетна навігація: коли ви успішно надаєте ієрархію вашим навігаційним елементам, ви часто можете направити своїх користувачів саме туди, куди ви хочете, щоб вони перейшли, щоб завершити перетворення. Це досягається наданням на панелі навігації лише ваших найважливіших сторінок, приховуючи решту у додатковій навігації та привертаючи додаткову увагу до вашої основної CTA, стилізуючи її як кнопку.

Мінімальне захоплення потенційних клієнтів. Ви можете збільшити кількість адрес електронної пошти, які надають вам користувачі, якщо ви видалите всі відволікаючі фактори. Все, що вам потрібно, це сильний заголовок, переконливий підзаголовок та одне поле форми.

Відео: Відео – це чудовий спосіб зміцнити довіру та показати своїй аудиторії, хто ти є. Порушення цього бар’єру та їх перемога призведе до збільшення кількості потенційних клієнтів та продажів.

Клейка CTA: Завжди тримайте вашу CTA видимою. Фантастичний спосіб зробити це – зберегти його в липкому заголовку, бічній панелі або нижньому колонтитулі.

Дизайн картки: Цей дизайн, натхненний Pinterest, дозволяє користувачам швидко переглядати та натискати те, що їх найбільше цікавить, де вони найімовірніше здійснять конверсію.

CTA для одного стовпця: Незалежно від того, скільки стовпців використовує веб-сайт, перериваючи потік і розміщуючи заголовок, підзаголовок та кнопку CTA в одній колонці (з великою кількістю пробілу навколо), збільшується кількість кліків.

Персоналізований досвід користувачів: відстежуючи те, що користувач уже переглянув, і надаючи їм більше того ж при наступних відвідуваннях (подібно до того, як це робить Amazon.com), вони набагато частіше натискають на курок, ніж якби їм довелося йди шукати все спочатку.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/design-ux-trends-2016-edwin-lap/.

Edwin Robert Lap люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: