Три поради для потужного мовлення

Малюнок вище: Габі Ловве, Баррі Квін, Стейсі Мандевіль (я!), Скотт Айзенберг та Деб Айзенберг

Кілька тижнів тому, будучи одним із їхніх корпоративних спонсорів, я мав щастя бути одним з емсі на 16-й щорічній церемонії вручення нагород Luce Leadership Awards.

http://www.lucefoundation.org/

Подія була прекрасною, ми зібрали трохи грошей, і багато чудових спікерів поділились досягненнями та цілями Фонду Люсі. Їх захоплення вихованням молодих світових лідерів та підтримкою сиріт по всьому світу було заразним. (Джим Люс, наш засновник, є експертом у цьому.)

Для всіх вас, кого вибрали виступати, будь то на урочистостях, зборах коштів, в ООН чи на випускному навчанні вашої дитини, ось кілька порад, щоб зробити ваш час у мікрофоні більш вражаючим і приємним:

Є мета. Під час підготовки виступу спочатку задайте собі таке запитання: “Що я хочу, щоб аудиторія хотіла, думала, відчувала чи робила в результаті мого виступу, і як я можу досягти цієї мети за три пункти або менше?” Так, ви мене правильно почули! Менше – це дійсно більше, коли справа стосується промов.

Говоріть негайно. Протистояти бажанням виписати промову слово за словом і прочитати його. Натомість створіть пункти, щоб не відставати від шляху і вчасно, а потім говорити з аудиторією від щирого серця. (Це легше, коли у вас є мета: змусити аудиторію захотіти, подумати, відчути чи зробити щось у результаті вашої промови, це може зробити так, щоб штучний акт мовлення був схожий на природну розмову.)

Практика. Я знаю, хто має час? Ну, ти робиш. Чи не варто десять-п’ятнадцять хвилин будувати свій бренд як потужного лідера думок? Коли ви намічаєте це, справді маєте мету і дотримуєтесь трьох моментів, тренування стає простим. Це може бути навіть весело, оскільки кожен раз ви кидаєте виклик собі, щоб сказати це дещо інакше.

Застереження: якщо ви ПОВИННІ читати свою мову, слово в слово, запишіть себе. Переконайтеся, що ви читаєте його, як розмовляєте, і відредагуйте слова, які роблять його сценарієм, щоб це більше звучало як справжня розмова (хоча і трохи однобічна) з аудиторією. Обов’язково вибирайте місця, де ви будете переглядати свої нотатки та зв’язуватись із аудиторією. Запам’ятайте перше і останнє речення, так що ви починаєте і закінчуєте очима та енергією, спрямованими на аудиторію. І пам’ятайте, що менше – це все-таки більше.

Дотримуйтесь цих трьох вказівок, і після того, як ви виступите, аудиторія буде думати: “Вау! Я б хотів (ваше ім’я тут) говорив довше!”

Події Red Leaf:

Коучинг-сесія Red Leaf 14 березня відбуватиметься Pitch Power: Використовуючи мову тіла, щоб отримати те, що ви хочете, будь то бай-ін від C-suite або насіннєві гроші від VC.

Для отримання додаткової інформації перейдіть за посиланням нижче.

http://www.redleafcoaching.com/schedule-a-course/body-of-power-311

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/three-tips-make-powerful-speech-stacee-mandeville/.

Stacee Mandeville люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: