Числення лікувальних засобів

Доктор Роберт Кохер і Брайан Робертс написали чудову статтю “Обчислення лікування” три роки тому в “Медичному журналі Нової Англії”. У статті вони описують, чому певні ліки отримують фінансування за рахунок венчурного капіталу та фармацевтики, коли вони прагнуть повернення інвестицій. Вони також описують виклики та вартість виявлення рідкісних, але клінічно значущих побічних явищ, які можуть відбутися, та можливості змін.

Отже, за три роки суттєвих нормативних змін не відбулося. Настав час заново винайти регуляторне колесо. Нам потрібно враховувати можливості в умовних схваленнях та нагляді після продажу. Витрати на розробку нового препарату сьогодні астрономічні і перекладаються на всіх нас як споживачів / пацієнтів. Немає жодних причин у тому, що ми використовуємо електронні медичні записи, що ми маємо жити за нашими регуляторними традиціями минулих десятиліть.

Ми також повинні розумно інвестувати в обчислювальні підходи для розшифровки ранніх показників рідкісних побічних явищ, перш ніж вони переростають у клінічно значущі побічні явища. Ми розумніші за процеси, які ми собі призначили.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/calculus-cures-wayne-carter/.

Wayne Carter люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: