Чому вам слід залучати своїх клієнтів до процесу розвитку бізнесу

Давно минули часи, коли ви могли б розробити новий продукт або послугу, не включаючи фактичних клієнтів у процес. Ви завжди можете обговорити, куди в процес слід включити своїх клієнтів – з самого початку, на бета-стадії або постійно протягом усього процесу розробки. Я впевнений, що ви могли б сперечатися за всі вищезазначені альтернативи.

Як приклад, більшість організацій проводять перевірку юзабіліті своїх продуктів. У цьому немає нічого поганого, навпаки, але ви повинні знати, що ви просто перевіряєте вже створене рішення. Якщо ви хочете отримати інший кінцевий результат, вам, мабуть, потрібно залучити клієнтів на значно ранній стадії процесу.

Чи готові ви зробити сміливий вибір і вбити своїх коханих?

Як і коли залучити клієнта – вибір, який вам потрібно зробити, залежно від того, наскільки готова ваша організація спільно створювати свої клієнти. Пам’ятайте, що залучення клієнтів до основи вашого процесу розвитку бізнесу також дає їм право врешті-решт вплинути на дизайн продукту. Якщо ви не готові зробити сміливий вибір і вбити своїх улюбленців, вам слід подумати, наскільки ви готові залучити клієнтів до гри.

Я справжній шанувальник вислову “називай речі, давай свої речі”, і в дедалі прозорішому світі, в якому ми живемо, будь-які неправдиві спроби залучити клієнта, очевидно, в той чи інший час дадуть вогонь. Масштаб катастрофи насправді є лише сумою того, наскільки підлого вас помножили на розмір вашої компанії.

Отримайте уявлення про те, що відрізняє ваш продукт від хорошого до чудового!

Отже, незалежно від того, чи залучаєте ви клієнтів до процесу розвитку бізнесу, переконайтеся, що це щиро і правдиво. Навіть у 2016 році може бути можливим використати участь клієнтів як маркетингову хитрість. З іншого боку, очевидно, ви пропустите всю перевагу отримання цінної інформації про те, що потрібно для того, щоб відрізнити ваш товар від хорошого до чудового!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/can-you-handle-truth-daniel-wahlstr%C3%B6m/.

Daniel Wahlström люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: