Інвестування в шкільні комп’ютери не приносить результатів

В недавньому звіті ВВС зазначається, що “Інвестування в шкільні комп’ютери та технології класів не покращує успішність учнів”. Але як це може бути, коли Інтернет покращив світ так само суттєво, як і за останні 20 років.

Проблема лежить в рамках шкільної системи. Це за своєю суттю відстає від часу. Не за змістом і не в тому, як він навчає дітей, а в тому, як перевіряє їх.

Ці результати свідчать про те, що інвестиції в шкільні комп’ютери за останні 20 років були марною тратою грошей. Але це не так. Інтернет відкриває світ навчання. Діти мають доступ до знань мільярда людей під рукою. Але це знання вже не вкладається в їх мозок.

Знати багато речей – це вже не валюта. Кожен може знати все, що хоче.

Якщо я хочу дізнатися, як працює двигун, я звертаюся до Google. Швидше за все, youtube. Якщо я хочу дізнатись, як зробити ракету, я впевнений, що в Інтернеті це було б. Вам більше нічого не потрібно знати.

Ми використовуємо Інтернет як зовнішній жорсткий диск.

Поява мобільних технологій лише посилила цей ефект. У ці дні мене можуть запустити в будь-яке місто із зав’язаними очима, і Сірі проведе мене туди, де мені потрібно бути. Я хочу сказати, що діти не вчаться менше в школі або є менш розумними, їх просто тестують таким чином, що не відображає 21 століття.

Ось надзвичайна ідея …

У нас є заняття, присвячені «вивченню Інтернету». Це не означає вивчати Інтернет, а навчитися ефективно користуватися Інтернетом.

Неминуче сьогоднішні діти стануть більш залежними від пошукових систем та Інтернету загалом. Чому б не зробити їх справді добрими в цьому? Можливо, хтось із них зрозуміє, як насправді працює BitCoin …

Завдяки використанню Інтернету діти зможуть більш глибоко висвітлювати теми. Не боячись зберігати всі ці дані в їх свідомості, вони зможуть зрозуміти широкі теми та теорії, не загрожуючи дрібними деталями. Це потужна пропозиція.

Прийти до висновку

Думка про те, що шкільні комп’ютери не збільшують рівень навчання, є хибною. Результати тестів не зростають, оскільки самі тести не адаптуються належним чином до мінливого ландшафту. Діти неминуче розумніші через Інтернет. Повна зупинка. Її просто система освіти повинна увійти у 21 століття і дозволити оцінювати ці знання.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/investing-school-computers-doesnt-raise-results-harry-atkinson/.

Harry Atkinson люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: