5 способів, як Domino’s використовує ваші картинки з піци для маркетингу

Чи знали ви, що акції Доміно перевершували показники Facebook, Google, Amazon і Apple з 2010 по 2017 рік? Їхній успіх за цей період часу, як правило, пояснюється двома речами:

Вони запустили рекламну кампанію, де взяли відгуки клієнтів, повністю оновили свою піцу, а потім доставили нові піци раніше нещасним клієнтам Domino. Це називалось “Поворот піци”

Друга причина не є широко розрекламованою, але критично важливою. Domino’s була однією з перших компаній, яка створила платформу даних про клієнтів. Вони створили власну платформу даних про клієнтів до того, як 99% маркетологів навіть знали, що таке платформа даних про клієнтів. Кудос Доміно …

Перемотка вперед до Суперкубка цього року. Domino’s оголосили, що вони дадуть вам 10 балів за винагороду за піцу, лише щоб завантажити зображення будь-якої піци до свого додатка. Насправді виникає питання, для чого вони використовуватимуть ці фотографії? Навіщо дарувати бали за придбання інших видів піци? Доміно каже, що вони хочуть винагородити вас за те, що ви з’їли всю піцу. Ви можете заробити безкоштовну піцу Доміно, просто замовивши піцу в інших компаній.

Здається простим, чи не так? Неправильно … давайте поговоримо про зібрані дані про клієнтів та інформацію, що ідентифікує особу.

По-перше, коли ви реєструєтесь у додатку Domino, вам потрібно це зробити, вказавши ім’я, електронну пошту, номер телефону, і він навіть просить вас повідомити своє місцезнаходження. Ця інформація надходить прямо на їх платформу даних про клієнтів і починає створювати записи для кожної людини.

А тепер поговоримо про картинки. Коли користувач завантажує в піктограму зображення піци, Domino’s запускає програмне забезпечення для розпізнавання зображень для розпізнавання точок даних про ваші харчові звички. Нижче я викину 5 припущень про те, що станеться, коли ви завантажите зображення піци в додаток Domino.

Тип піци

По-перше, вони з’ясують, яка піца вам подобається. Можливо, ви любите гавайську піцу або любителю м’яса. Domino’s збирається взяти ці дані та використати їх для персоналізації пропозиції та реклами, щоб переконатися, що вони показують вам рекламу з тими піцами, які ви любите.

Розмір

Ви отримали малий, середній чи великий? Тонка скоринка або глибоке блюдо. Розмір піци може підказати Доміно, скільки людей ти їси, або який ти людоїд.

Звідки це

Вибравши лише 1,75 млн завантажених піци, Domino’s зможе зробити статистичні припущення, які будуть на 95% точними щодо частки ринку піци в США. Це може бути трохи перекошеним, оскільки люди, які їдять Доміно, частіше користуватимуться цим додатком, але Доміно досить добре зрозумітимуть частку ринку піци в США. Якби я був конкурентом Доміно прямо зараз, я б тремтів у черевиках. Будучи лише часткою всього населення, Domino’s буде знати, на кого / як націлити клієнтів своїх конкурентів. Pizza Hut, Papa John’s, Hungry Howie’s, сміливо телефонуйте нам: little_smiling:

Час дня

Призначивши Час Дня, в якому Ви замовляєте Піцу, для кожного запису клієнта, Domino’s буде знати, коли націлити кожного користувача, виходячи з часу доби, яку вони найімовірніше придбають. Я, особисто, харчуюся рано і, як правило, лежу в ліжку до 22:00. Якби я завантажив піцу, Доміно знав би час доби, який я зазвичай їжу, і міг би взяти мене в групу, де вони рекламували мене для ранньої вечері. Для тих, хто часто замовляє піцу пізно ввечері, повідомлення та час доби для доставки реклами Domino’s будуть абсолютно різними.

Розташування

Використовуючи ваше місцезнаходження, Domino’s буде знати, де ви знаходитесь, коли зазвичай отримуєте піцу. Ви в офісі? Або вдома з родиною? У парку? Як тільки ваше місцезнаходження буде задокументоване, Domino’s може знати, що певні користувачі частіше їдять піцу в певних місцях. Доміно може знову використовувати цю інформацію, щоб персоналізувати та запропонувати вам сімейну вечерю!

Справжнє питання тут полягає в тому, як ви ставитесь до цього? Вам добре з компанією, яка відстежує цю інформацію та створює з вами набагато більш персоналізовані стосунки? Я, безсумнівно, вірю в це і сподіваюся, що Domino’s відповідатиме нашим даним.

У Transitiv ми створили Платформу даних про клієнтів для франшиз, яка дозволяє франчайзинговим брендам та автодилерам будь-якого розміру та в будь-якій галузі використовувати дані так само, як і Domino. Платформи даних про клієнтів історично були надто дорогими для малого та середнього бізнесу, і ми змінили це, щоб допомогти зрівняти умови для малих та середніх підприємств проти основних гравців. Зателефонуйте нам, щоб дізнатись більше!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/5-ways-dominos-using-your-pizza-pictures-marketing-christian-pillat/.

Christian Pillat люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: