7 причин розпочати автоматизацію бізнесу за допомогою ботів

Роботизована автоматизація процесів стала гарячою темою за останні кілька років, збільшивши рівень задоволеності співробітників та зменшивши ймовірність помилок у повторюваних завданнях.

Недавній аналіз, проведений Глобальним інститутом Мак-Кінсі, показав, що, як прогнозується, автоматизація штучного інтелекту збільшить темпи глобальної продуктивності на 0,8-1,4% щорічно протягом наступних 50 років. З такою швидкістю, за прогнозами, AI в найближчі дні об’єднає аналітику конверсій клієнтів, управління електронною поштою, CRM та курацію вмісту. Проте люди відкидають впровадження RPA через стереотипи та концепції на кшталт “роботи повертаються до нас”, що призводить до втрати великих можливостей для зростання бізнесу.

Прорватися через стереотипи

На честь MythBusters, які допомагали мені розвивати навички критичного мислення вже більше десяти років, я хотів би розпочати з порушення трьох популярних міфів про RPA, які користуються величезною популярністю:

Щоб використовувати інструменти RPA, ви повинні знати, як кодувати

Я бачу його всюди і думаю, що це неправда. Щоб використовувати інструменти автоматизації процесів робототехніки, вам слід зрозуміти, як програмне забезпечення працює на інтерфейсі та як воно може допомогти вашому бізнесу.

Програмне забезпечення RPA не вимагає людського нагляду

Це ілюзія (ми не в Black Mirror, хлопці), тому що люди потрібні для програмування бота RPA, подачі їм завдань для автоматизації та управління ними.

Лише великі компанії можуть дозволити собі впровадження RPA

Малі та середні організації можуть також застосувати RPA для автоматизації свого бізнесу, тому що в наші дні ви можете знайти розумні ціни.

Тим з вас, хто все ще бореться з довірою до штучного інтелекту, я також рекомендую прочитати чудову статтю Джеймса Суровецького «Robopocalypse Not».

Змініть перспективу: rpa тут, щоб допомогти вам

За допомогою роботизованої автоматизації компанія може залучати віртуальних працівників, які імітують людських працівників. У разі зміни процесу зміна кількох рядків програмного коду відбувається швидше та дешевше, ніж навчання існуючих працівників або найм нових, що особливо важливо для малого та середнього бізнесу.

Ось ще кілька причин для розгортання RPA у середовищі компанії:

Зменшення помилок

Кількість помилок можна зменшити в оточенні клієнта (наприклад, в чат-ботах), не заважаючи швидкості процесу. Це також призводить до вищих показників задоволеності споживачів.

Підвищена ефективність

RPA дозволяє працівникам сконцентруватись на процесах із вищою доданою вартістю замість трудомістких рутинних завдань для підвищення ефективності бізнесу. Збільшення рентабельності інвестицій було пов’язано з кращою ефективністю та результатом.

Девід Шацький, керуючий директор Deloitte LP, вказує на досвід банку з впровадженням RPA, в якому банк переробив процес вимог, розгорнувши 85 ботів для запуску 13 процесів, обробляючи 1,5 мільйона запитів на рік. Банк додав потужність, еквівалентну більш ніж 200 штатним співробітникам, що становить приблизно 30 відсотків вартості набору більшої кількості персоналу, каже Шацький.

Вища масштабованість

Боти є віртуальними помічниками і не втомлюються, як це роблять люди. Це збільшує масштабованість технології RPA.

Відповідає нормам

Роботизована автоматизація процесів підтримує всі регулярні стандарти та норми відповідності, що забезпечує безперебійну роботу без помилок.

Спрощує аудит

Боти RPA залишають за собою цифрові журнали всіх видів своєї діяльності, що спрощує процес аудиту для компанії.

Більше корисних даних

Обсяг збору даних збільшується, оскільки роботи взаємодіють із застарілими системами для вилучення даних, що було незграбно для людей.

Це не замінює існуючі ІТ-системи

І останнє, але не менш важливе: RPA не вимагає від вас заміни існуючих систем у компанії. Натомість він може скористатися цими системами так само, як може це зробити працівник.

Як ви вже знаєте, технологія прокралася в кожну галузь, тому технічно RPA готова для кожної галузі. Ви можете почати впроваджувати його, досліджуючи галузь та вибираючи найкращих партнерів, таких як electroNeek, який може витягувати та інтерпретувати інформацію з ділових документів (наприклад, рахунки-фактури чи замовлення на придбання), настільних програм та додатків SaaS (наприклад, Salesforce), обробляти, заповнювати форму або створити власний звіт або просто перемістити дані між будь-яким настільним або хмарним додатком, дотримуючись ділових інструкцій.

Впровадження electroNeek може суттєво підвищити продуктивність праці співробітників у сфері продажів, фінансів або управління персоналом та покращити запас операцій. Глибока інтеграція та налаштування JavaScript дозволяють electroNeek мати швидший цикл впровадження та зменшити технологічні витрати для своїх клієнтів порівняно з конкурентами.

Не дозволяйте страху перед робопокаліпсисом втратити можливість оптимізувати робочі процеси, даючи ботам повторювані завдання і дозволяючи вашим співробітникам реалізувати свій потенціал.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/7-reasons-start-automating-business-bots-sergey-yudovskiy/.

Sergey Yudovskiy люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: