Tecconnect успішний бізнес-інкубатор

Вперше опубліковано у виданні Lethbridge Herald від 23 листопада 2019 року.

Мати ідею для старту бізнесу чи нового інноваційного продукту – це чудовий перший крок, саме так почали роботу деякі найбільші компанії, товари та торгові марки… з IDEA! Однак досягнення успіху вимагає набагато більше, ніж ідея. Такі міркування, як бізнес-моделі, дослідження та розробки, маркетинг, стійкість, аналіз витрат, людські ресурси, інвестиційні можливості, IPO… Я можу продовжувати назавжди зі списком нематеріальних цінностей, які в підсумку можуть призвести до успіху чи провалу ідеї.

Одне з чудових речей, яке ми робимо в Lethbridge Economic Development (EDL), – це надання допомоги та ресурсів тим, хто цього потребує, за допомогою Tecconnect. Tecconnect – це центр підприємництва та інновацій, а також технологічний бізнес-інкубатор на північній стороні Летбриджа, а з 2011 року він є центром для стартапів, місцем для взаємодії з однодумцями та організаціями, а також місцем для роздумів. від ідеації до комерціалізації.

Кількість історій успіху, які матеріалізувались у стінах Tecconnect, можуть вас вразити! З моменту відкриття 8 років тому компанії, що використовують інкубатор, створили понад 200 місцевих робочих місць із фондом оплати праці, що перевищує 7,6 мільйона доларів. Також було спрямовано понад 28 мільйонів доларів інвестицій від державного та приватного капіталу на допомогу в стартапах Tecconnect. Понад 55% із 200 створених робочих місць займають випускники Летбриджських вищих навчальних закладів, що робить вплив на місцеву економіку значним. Tecconnect народився з бажання створити можливості для утримання більшої кількості випускників у нашому місті, і саме це відбувається.

Компанії в стінах Tecconnect – це лише частина рівняння Підприємця та Інновацій. Навчальна програма на Tecconnect постійно змінюється, і вона повинна рухатись у темпі, який відповідає діловим та світовим потребам та запитам. Ми також співпрацюємо з нашими партнерами в Регіональній інноваційній мережі Південної Альберти або RINSA, щоб зв’язати підприємців порадами, ресурсами та інформацією поза нашими чотирма стінами.

Зараз захоплюючий час у Tecconnect. Ви можете навчитися створювати, розробляти, будувати та розгортати свій власний додаток у магазині програм на нашому семінарі Women is STEM. За допомогою наших курсів “Підприємництво 102” ви дізнаєтесь все про управління грошовим потоком, прогнози та ринковий потенціал. У нас також є чудова навчальна програма для тих, хто шукає більше інформації про нові технології, блокчейн та машинне навчання.

Одним з найкращих аспектів всієї атмосфери Tecconnect є інклюзивність та спільність. У будь-який день ви побачите клієнтів Tecconnect, які взаємодіють із новим студентом або викладають один із пропонованих класів. Клієнти, які працюють разом, щоб допомогти одне одному у вирішенні проблем або проблем, які вони могли відчувати, проходячи власні подорожі та використовуючи величезну мережу професіоналів та організацій, до яких мають доступ члени персоналу Tecconnect та бізнес-радники.

У будівлі є вечірні курси 3 ночі на тиждень, декілька дуже цікавих обідів та навчальних програм, а також ми вдосконалили свої пропозиції відеоконференцій, щоб люди, які фізично не можуть дістатись до місця, могли переглядати вибрані вебінари в Інтернеті, якщо це необхідно.

Якщо у вас є наступна велика справа і вам потрібна допомога, ми будемо раді почути вас. Ви можете дізнатись все про нас, зайшовши на selectlethbridge.ca, там ви зможете глибше ознайомитися з програмами та подіями, що пропонуються на Tecconnect, переглянути історії успіху і навіть призначити зустріч з одним із наших бізнес-радників.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/tecconnect-successful-business-incubator-trevor-lewington/.

Trevor Lewington люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: