Великі дані для успіху цифрового маркетингу

Маркетинг відіграє важливу роль в успіху будь-якого бізнесу, який забезпечує взаємозв’язок між клієнтом та організацією. Отже, дуже важливо мати чіткі маркетингові стратегії для розуміння ринку, конкурентів, клієнтів тощо. Для цього компаніям потрібно зосередитись на великих даних.

Сьогодні компанії мають як структуровані, так і неструктуровані дані, оскільки кількість результатів зросла, і на цьому рівні традиційна аналітика та інструменти не допоможуть.

У цій статті я пояснив, як великі дані можуть допомогти успіху цифрового маркетингу.

Розуміння цільової аудиторії та створення маркетингових кампаній

Маркетингові кампанії, що використовують великі дані, ефективніші, ніж кампанії старої школи. Експерти з маркетингу можуть створювати різні персоніфікації клієнтів, використовуючи великі дані, і можуть відстежувати поведінку клієнтів, обрані та часті покупки.

Використання великих даних для цифрових маркетингових кампаній – чудова ідея, але компанії також повинні переконатися, що наявні дані показують цінну інформацію. Отже, обов’язковим є використання аналітичних інструментів, що дають змогу зрозуміти, що можна здійснити. На ринку доступно безліч інструментів, але компанії повинні отримати відповідний інструмент, який отримує доступ до всіх видів даних, включаючи веб-сайти, соціальні медіа, хмару та інші. Він також повинен функціонувати в аналітиці в режимі реального часу, маркетингових послідовностях та відстеженні атрибуції.

Оптимізація ціни

Як правило, малий та середній бізнес визначає ціну на основі різних критеріїв, таких як вартість конкурентів, собівартість продукції та передбачувана вартість товару з попиту замовника. Ось так вони визначають вартість товару та послуг. Але, використовуючи великі дані, компанії можуть враховувати різні фактори для прийняття рішення щодо ціноутворення, тобто дані з уже укладених угод, купони, що використовуються під час покупки, знижки та дані про ефективність. Великі дані допомагають компаніям – особливо сектору B2B – легко приймати рішення щодо ціни, оскільки кожна покупка відрізняється.

Статистика стану галузі

Важливо також знати стан ринку чи галузі, щоб сформувати кращі маркетингові кампанії. Статистика великих даних також може допомогти сприймати галузеві тенденції та перспективи та може бути корисною під час створення маркетингових стратегій. Більше того, маркетологи можуть також мати більше даних про минуле компанії.

Прийти до висновку

Спеціалісти з маркетингу можуть використовувати аналіз великих даних по-різному, і для цього вони повинні визначити, чого вони хочуть досягти за допомогою аналізу великих даних. Тож вони можуть скористатися розумінням на основі своїх вимог. Досконала стратегія з великими даними, безсумнівно, допоможе маркетологам сформувати кращі маркетингові плани.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/big-data-digital-marketing-success-harman-/.

Harman . люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: