Еволюція комерції

Чудово бачити, як магазини відкриваються у Великобританії цього тижня. Як і очікувалося, кількість продажів значно зменшилась у порівнянні з тим самим часом минулого року, оскільки покупці, зрозуміло, вагаються виходити на ринок і не зовсім пишні в світогляді на економіку та ринок праці.

Продажі в Інтернеті продовжують зростати, поєднання категорій отримує величезний ріст попиту, наприклад, продовольчі товари, товари для дому та саду та фітнес. Подорожі та нові машини важкі.

Що це означає для майбутнього? Якщо ми подивимось на міжнародні ринки, такі як Китай, які знаходяться набагато далі на етапі “пост Ковід”, то існують великі відмінності в поведінці покупців. Покупки на розсуд все ще знижуються на 40-50%, і люди залишаються набагато ближче додому, щоб робити покупки. Подібні закономірності очікуються у Великобританії та країнах світу.

Що це означає для шосе і Інтернет-магазинів? Консервативні підрахунки вимагають зменшення роздрібних площ на 20% та постійного збільшення обсягів покупок в Інтернеті, рухаючи існуючі тенденції на 3-5 років попереду того, куди вони вже йшли. Це призведе до того, що тисячі магазинів та філій закриються, що ще більше пришвидшить перехід до Інтернету та до потужних цифрових роздрібних мереж онлайн / офлайн.

Темпи змін, що попереду для сектору роздрібної торгівлі, будуть неймовірними. Виробники та торгові марки будуть змушені відкривати прямі канали, оскільки їх історичні канали збуту порушуються. Ефективність, швидкість і швидке пристосування до споживчих змін мають першорядне значення, щоб вижити з найбільшими економічними зривами, що ймовірно виникають у живій пам’яті.

Еволюція комерції тільки починається …

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/commerce-evolution-nate-burke/.

Nate Burke люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: