Життя перерване: Спільнота лідерів, до якої вимагає час

Мені не чуже перерване життя. Після аварії на мотоциклі 22 роки тому у мене залишилася обмежена коротко- і довготривала пам’ять, щоденні мігрені та кілька інших побічних ефектів, мені довелося залишити університет і роздумати, що робити. Раптом я опинився вдома, ізольований і відчував занепокоєння, коли з’ясовував своє нове майбутнє. Це історія про інший час, але ці старі спогади повернулися, коли COVID-19 перервав усе наше життя.

Коли ми закликали закрити наші офіси та працювати віддалено, мій розум зосередився на логістиці та бюджетах. Однак я також знав, що нам потрібно більше для нашої команди, ніж те, що ми зазвичай пропонуємо. Я не хотів, щоб ці чудові люди відчували ту саму ізоляцію і неспокій, що і 22 роки тому.

Ось що наша команда керівників зробила, щоб зберегти наше почуття спільності, полегшити страхи та надати нашій команді змогу взяти під контроль нашу нову норму.

Хороші керівники часто спілкуються

У часи невизначеності частіше спілкування – це все. Слухання інформації допомагає людям складати власні плани, які впливають на оточуючих. Це також свідчить про те, що бізнес буде в порядку, що вони важливі для нас, і вселяє довіру через наш рівень прозорості.

Як компанія, яка повністю працює на платформі Salesforce, ми досить сильно використовуємо Чаттер. Наприклад:

Оновлюйте щодня

Глен (наш керівник таланту) або я щодня надсилаю комунікаційну компанію про оновлення COVID-19, які цікавлять нашу команду. Ці повідомлення охоплюють державні та федеральні зміни, нагадування про охоплення фізичного та психічного здоров’я в нашому плані, повідомлення від нашого фінансового консультанта, який керує нашим планом на 401 тис., ІТ-поради та поради щодо самообслуговування. Цього тижня ми розповімо про те, як ми допомагаємо нашим клієнтам, партнерам та постачальникам.

Вирівняти управління

У нас є груповий чат для обміну інформацією та швидкого перегляду питань команди, на які менеджери можуть не знати відповіді. Ми також організували спеціальну зустріч перед нашим щомісячним засіданням компанії, щоб обговорити проблеми, які слухають менеджери, поділитися порадами щодо залучення команди та співпрацювати над тим, як найкраще підтримати наших співробітників.

Мотивуйте множники

Менеджери не можуть робити все це. Наша команда чудово взяла участь у кількох темах, використовуючи групи спорідненості, які за цей час стали більш активними. Наприклад:

Family Talk ділиться порадами щодо управління навантаженням на ІС паралельно з новим обов’язком навчати дітей шкільного віку вдома.

У “Щоденній лапі” представлені чудові статті, що виглядають, та пухнасті фотографії колег.

Колектив виконавських мистецтв публікує майбутні онлайн-вистави.

Великі лідери заохочують святкування

Соціальний віртуальний план

Календар нашої компанії включає віртуальні соціальні програми, такі як “щасливі години”, чати з командами продуктів і моменти руху, такі як нещодавні виклики дошкам. Існує одна щоденна соціальна програма під назвою “Кава”. Мета цього 25-хвилинного заняття – поспілкуватися так, ніби ми знаходимось на своїй офісній кухні. Відвідування, увімкнення веб-камери та розмови – необов’язкові.

Заохочуйте своїх вболівальників

Елен, наш офісний менеджер, любить стежити за нашою командою. Елен швидко встановила свій віддалений ритм, щоб зареєструватися з членами команди, запитати, як справи, подивитися, чи потрібно їм щось, і стежити за останніми новинами свого життя.

Шукайте моменти, щоб аплодувати

На нашому щомісячному засіданні компанії менеджери більше, ніж зазвичай, зосереджувались на пошуку основних моментів співробітників за останній місяць. Незважаючи на те, що команда мовчала, щоб уникнути фонового шуму, вони могли вболівати, аплодуючи веб-камері та коментуючи в чаті.

Вищі керівники стежать за здоров’ям інших

Ми усвідомлюємо, що COVID-19 руйнує наших клієнтів та партнерів, і у них є багато питань. Ми збільшуємо повноваження щодо затвердження співробітників та менеджерів, щоб наші співробітники могли робити більше, швидко.

Ми шукали шляхи підтримки та реагування на наших клієнтів, партнерів та співробітників. Наприклад:

Поставте роботу з домашнього середовища

Співробітникам пропонувалося брати монітори, док-станції та навіть крісла Германа Міллера додому, щоб користуватися ними під час пандемії. Крім того, ІТ проводили робочий час і в якості пріоритету допомагали людям створювати свої домашні офіси.

Збільшити повноваження щодо затвердження

Ми усвідомлюємо, що COVID-19 руйнує наших клієнтів та партнерів, і у них є багато питань. Ми збільшуємо повноваження щодо затвердження співробітників та менеджерів, щоб наші співробітники могли робити більше, швидко.

Допоможіть знайти нове нормальне

Оскільки наші менеджери беруть участь щотижня один на один, вони допомагають співробітникам знайти свій новий ритм, запитуючи про плани на тиждень вперед, блокатори, необхідну допомогу та загальний рівень стресу.

Використовуйте гнучкий час

Час гнучкості вже є в нашій політиці. Іншими словами, якщо співробітник повинен зробити щось особисте у звичайний робочий час, він може компенсувати цей час раніше чи пізніше дня або іншого дня тижня. Це звільняє їх від життєвих викликів, таких як потрапляння в продуктовий магазин, коли тихо, перевірка батьків чи домашнє навчання дітей.

Дивовижні лідери навчаються та налаштовуються

Слухайте нашу команду

Ми використовуємо TINYpulse, один на один та прямі повідомлення, щоб отримати регулярний зворотний зв’язок. Іноді це просто, як слідкувати за тим, до чого адаптується наша команда: на засіданні компанії Джордж носив дурну шапку на камеру. Кілька людей схопилися і схопили шапку, щоб одягнути. На кінець засідання це було “річ”, і відтоді це відбулося за кількох дзвінків.

Встановіть чіткі настанови та скоригуйте

Ми провели свою першу віртуальну зустріч у компанії. Хоча нам не чужі віртуальні зустрічі, це було інакше. Ось що ми встановили:

Помістіть усіх на без звуку – Як і на вебінарах, ми мінімізували фоновий шум завдяки тому, що всі відключені. Запитання передавались за допомогою чату, і кожен міг насолоджуватися жартами в чаті та через веб-камеру.

Налагодити процес оратора – спікери знали порядок мовлення. Коли доповідач закінчував свою тему, вони передавали наступному доповідачеві подібно до ведучих новин, а потім відключали звук.

Розподіляти обов’язки – я в порядку передавати повноваження, але помилково вважав, що можу сам впоратися з управлінням цим. Помилка! На наступній сесії обов’язки розподілятимуться між нами та Майком. Це включає відкриття та запис сесії, виставлення публічних та приватних запитань, підтримку зустрічі в русі та управління часом, а також відображення візуальних зображень спікерів.

Швидко налаштовуйтесь на сюрпризи

Хоча ми передбачали багато змін, протягом усього тижня з’являлися сюрпризи. Ми швидко співпрацювали з метою пошуку рішень, тому потенційно великі проблеми – це лише швидкісні стрибки. Наприклад, наш інструмент вебінару постійно замерзав у верхній частині кожної години, коли світ стрибав на вебінарах. Наша ІТ-команда рекомендувала всім розпочинати зустрічі за 5 хвилин до / після закінчення години, а також рекомендувала інструмент резервного веб-семінару.

Твоя черга

Я усвідомлюю, що всі наші компанії різні, тому, хоча деякі з цих ідей працюють на вас, інші можуть не робити. Сподіваємось, принаймні одна з цих ідей є корисною.

Що я пропустив? які нові практики, які ви запровадили, могли б отримати від інших керівників бізнесу?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/life-interrupted-community-leadership-times-call-palagi-she-her-ms-/.

Felisa Palagi (She-Her) люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: