Значення партнерства

Хмарні обчислення принципово змінюють спосіб перегляду, розвитку, розгортання, масштабування, управління та оплати ІТ-послуг. Для #ChannelPartners це може спричинити проблеми та зменшити пропоновані ними послуги з доданою вартістю. Протягом минулого року на #FlexxibleIT це було у нас у голові, коли ми розробляли нашу нову хмарну службу перетворення #DigitalWorkspace. Роль, яку наші партнери відіграють у допомозі клієнтам у їх стратегіях трансформації, була ключовою у розробці нашої власної стратегії. Партнери відіграють багато дуже важливих ролей у трансформації робочої області клієнта, від аварійного відновлення, багатохмарної інтеграції до програми # віртуалізація тощо. Наша основна увага для цієї нової послуги полягає у забезпеченні систематичної основи, яка усуває складність та дозволяє партнерам керувати трансформацією та управління циклами програм для своїх клієнтів.

Зовсім недавно у мене була можливість, за що я хотів би подякувати #Citrix, представити нашу нову технологію на партнерській Технічній раді експертів (PTEC) EMEA. # Apps2Digital, заснована на нашому новому сервісі Citrix Synergy, базується на 100% на просуванні #CitrixCloud як платформи вибору. Основним виводом, який я хотів подати цим провідним технічним експертам, є те, як ця нова послуга забезпечує інтелектуальний спосіб трансформації та управління програмами в багатохмарних цифрових робочих просторах. Автоматизуючи та спрощуючи процеси, пов’язані з перетворенням робочого простору, це дозволяє їм більше зосереджуватися на стратегічних цілях бізнесу, якому вони працюють, щоб допомогти.

Ключовим нововведенням, яке дозволяє це зробити, є система A2D Formula. Система A2D Formula стандартизує та автоматизує розгортання будь-якого типу програмного забезпечення, роблячи весь процес повторюваним. Повна автоматизація розгортання та управління життєвим циклом для таких програм, як Office 365, є лише одним із прикладів того, як партнери можуть розробляти нові пропозиції для своїх клієнтів. Сумісна з будь-яким типом програмного забезпечення, таким як SAP, послуга пропонує велику кількість комерційних програмних формул у нашому Каталозі програм. Партнери можуть розробити власні формули для комерційних додатків своїх клієнтів, а також ті, що розробляються власноруч, пропонуючи нові послуги з додаванням вартості. Для клієнта-кінцевого користувача вони тепер можуть повною мірою скористатися потенціалом та гнучкістю публічних хмар, а також існуючих платформ, одночасно наблизивши бізнес-підрозділи до запуску програм.

У всьому діловому світі ми спостерігаємо те, що саме користувачі та їхні бізнес-підрозділи рухають трансформацію. Наша мета – дозволити організаціям скористатися перевагами, які приносить більша спритність ІТ для задоволення потреб бізнесу. Під час нашої презентації PTEC я обговорив, як наша нова послуга забезпечує опис заявок всього за кілька днів. Це дозволяє ІТ розпочати розстановку пріоритетів та безперебійне розгортання віртуальних додатків. І завдяки нашому підключеному магазину додатків, який інтегровано в Citrix StoreFront, партнери змогли на власні очі побачити, наскільки добре взаємодіють ці дві технології, та легкість інтеграції, яку Apps2Digital ділить із Citrix Cloud.

Було приємно поділитися своїм баченням зі знаючими технічними партнерами PTEC та отримати подальші ідеї безпосередньо від наших експертних партнерів. Я щиро сподіваюся, що, використовуючи свої нові облікові записи Apps2Digital, вони можуть продемонструвати свою додану вартість як партнери в цьому новому хмарному віці постійних змін.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/value-partnership-sebastian-prat/.

Sebastian Prat люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: