Ми встановили стандарт якості даних у тривимірних зображеннях

Ця стаття також доступна в блозі Zivid за адресою info.zivid.com/blog

Якість даних (QoD) – це термін, який відрізняє чудову 3D-камеру від неповноцінних технологій. QoD представляє суттєві нововведення, виявлені в 3D-камері Zivid One, а технологія Zivid з високою роздільною здатністю пропонує найкращі показники якості в галузі.

Кожен піксель у тривимірному зображенні від Zivid One забезпечує 3D-координату (XYZ), а також відповідний колір RGB та показник якості даних (QoD). Значення QoD відповідає ступеню невизначеності у вимірі 3D для кожного конкретного пікселя.

Zivid визначає золотий стандарт QoD, надаючи:

Висока абсолютна точність у всьому датчику зображення

Точне представлення форм та форм, деталей поверхні, кольорів та фактури

Коротка базова лінія, яка мінімізує тіні та оклюзії як для камери, так і для проектора

Обробка на пікселі: Весь аналіз проводиться на піксель, без необхідності аналізу просторових околиць, усунення блокових шумів та забезпечення справжньої роздільної здатності HD

Дані з високою роздільною здатністю на будь-якій поверхні, включаючи блискучі, відбивні, напівпрозорі, темні та поглинаючі матеріали

Розумні шаблони та програмні фільтри, які усувають шум та помилкові точки через відбиття та розсіювання

Швидка та висока роздільна здатність 3d

3D-дані з надзвичайно високою роздільною здатністю (0,1 мм на робочій відстані 600 мм) досягаються за допомогою інноваційної технології структурованого світла. Порівняно з альтернативними технологіями, структуроване світло забезпечує винятково високу точність глибини на діапазоні робочих відстаней. Мультиплексне структуроване світло за часом розглядається як оптимальна технологія для промислових програм 3D-зору, де потрібен високий ступінь точності.

Zivid One має той самий основний технологічний принцип, який використовується у високоякісних структурованих світлових 3D-сканерах, таких як ті, що зазвичай використовуються в автомобільній та повітряній галузі. Однак ці сканери, як правило, відносно повільні та мають високу вартість, і вони, як правило, не підходять для вбудованих програм, що вимагають високої швидкості роботи.

Zivid One пропонує унікальну комбінацію високої точності (0,1 мм) та високої швидкості (10 Гц), що робить камеру найкращим рішенням для програм у робототехніці та машинному зорі. Це забезпечує точну вбудовану обробку без компромісу між швидкістю та роздільною здатністю.

Оптимальна вихідна лінія

Камера забезпечує точне відображення форм, деталей поверхні та кольорів завдяки ряду нововведень як в апаратному, так і в програмному забезпеченні. Завдяки розумним, адаптивним шаблонам та високоякісній оптиці, оптимізованій для короткої базової лінії, Zivid забезпечує високу точність як на короткі, так і на великі робочі відстані при збільшеній глибині різкості. 3D-камера створює щільні високоякісні хмари точок, з меншим прикусом, від невеликих коробок до додатків Euro Pallet. З точки зору механічної конструкції, Zivid One долає дрейф тепла, який зустрічається в інших камерах. Інтелектуальне охолодження та динамічне, термостабільне калібрування забезпечують кришталево чисті хмари точок у всьому робочому діапазоні.

Запатентований 3d hdr

3D HDR забезпечує високоякісні дані навіть для складних поверхонь та матеріалів. Отримано кілька 3D-зображень, кожна з різною діафрагмою, часом експозиції та вихідною потужністю світла. Завдяки високій швидкості камери можна отримати та злити між собою кілька зображень із різними зупинками f менш ніж за секунду. За допомогою декількох розумних адаптивних фільтрів та інтелектуальної картини проекції виявляється та видаляється шум вимірювання внаслідок відбиття або інших поверхневих світлових порушень. Zivid One працює набагато краще, ніж інші 3D-камери, у складних сценах, наприклад блискучі або напівпрозорі предмети, як правило, викликають відбиття і розсіювання.

Нарешті, камера використовує піксельну обробку. Інтенсивності, що спостерігаються на кожному окремому пікселі в різний час, використовуються для встановлення відповідності між пікселями в камері та в проекторі. Оскільки використовується лише тимчасова інформація, всі обчислення виконуються піксельно, уникаючи аналізу просторових сусідств. У просторовій роздільній здатності немає блокових шумів або втрат, незважаючи на те, що Zivid є кольоровою камерою з масивом кольорових фільтрів.

Колір

Повнокольоровий колір – це ще один вимір, необхідний для точності та повторюваності для автоматизації, і він відрізняє Zivid One від інших 3D-камер. Zivid One фіксує кольори та 3D із тим самим чіпом сенсора. Це зменшує потребу в складних багатокамерних настройках, одночасно додаючи кольоровий розмір до 3D-хмар точок високої чіткості. Реєстрація між 3D та RGB-зображеннями не потрібна, оскільки між об’єктами на RGB-зображенні та відповідними 3D-координатами цих функцій завжди існує відповідність 1: 1.

Простота

Щоб тривимірне бачення було широко прийняте, потрібна висока ступінь простоти. Як під час початкового налаштування, так і у виробничих середовищах простота використання має вирішальне значення. Наша простота ДНК була інтегрована в наш дизайн, що дозволяє нашим клієнтам подолати складність впровадження систем тривимірного зору.

Кроки, необхідні від розпакування, до успішного отримання високоякісних даних були зведені до мінімуму. Все поставляється в комплекті з заводсько відкаліброваною камерою, яка підключається безпосередньо до блоку обробки. Збір зображень, інтелектуальна фільтрація та зображення HDR здійснюється нашим API, отримуючи відкалібровані дані XYZ та RGB у міліметрах поза коробкою. Інтегратори та розробники можуть вибирати операційні системи та мови розробки відповідно до рівня досвіду чи вимоги. Немає блокування порівняно з існуючими рішеннями, і користувачі повністю контролюють їх дизайн та дані. Zivid One постачається з API для таких мов:

C ++

C # (та інші мови .NET)

Python

MATLAB

Завдяки інтуїтивно зрозумілим і простим у користуванні API, для створення хмар точок потрібен мінімальний спеціальний код. Камера підтримує типове програмне забезпечення для машинного зору, таке як HALCON, завдяки своїй відповідності транспортному рівню GenICam 3.0.

Zivid Studio – це безкоштовний програмний пакет та користувальницький інтерфейс, що дозволяє користувачам швидко захоплювати та аналізувати 3D-зображення. Він забезпечує прямий доступ до 2D, 3D (XYZ), кольорового (RGB) та перегляду глибини, а також можливість досліджувати та налаштовувати всі налаштування камери. Загалом, Zivid One – це повний пакет 3D-зору, інтегрований з простотою ДНК для задоволення сучасних вимог до автоматизації галузі.

Гнучкість

Zivid виробляє високоякісні дані на безлічі робочих відстаней. Користувачі вибирають формати даних, включаючи дані XYZ, RGB, XYZ + RGB та глибину. Камера не залежить від операційної системи та мови програмування, тому користувачі мають усі можливості вибору. Вартість загальної системи мінімізується за допомогою модульного підходу із зовнішнім графічним процесором. Результат – невелика, легка камера, придатна для виробничої лінії та автоматизації роботи без шкоди для робочого навантаження робота.

Промисловість готова

Однією з особливостей, що відрізняє нас, є висока якість даних (QoD), яку ми пропонуємо на більшості поверхонь та матеріалів, а також велика кількість функцій, інтегрованих у економічний, легкий, міцний та відзначений нагородами IP65 захищений дизайн. Хмари точок генеруються за 100 мс, включаючи збір та обробку, що залишає системі достатньо часу для аналізу 3D-даних, наприклад знаходити об’єкти та планувати шляхи. Вбудоване інтелектуальне охолодження, термічна стабільність та стійкість до ударів / вібрацій роблять Zivid One оптимальним для заводських підлог та для всіх видів складних завдань.

Сума наших інновацій призводить до щільних та якісних хмар точок у форматі Full HD із надзвичайно високою роздільною здатністю.

Щоб отримати додаткову інформацію про 3D-зір, QoD та 3D-камеру Zivid, надішліть мені повідомлення, додайте свої коментарі або відвідайте http://www.zivid.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/we-set-standard-quality-data-3d-imaging-%C3%B8ystein-skotheim/.

Øystein Skotheim люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: