Наступна енергетична війна

Наступна енергетична війна

У 1984 році я закінчив гірничий інженер прямо посеред страйку шахтарів. Політика цього розмила багато шахтарських громад настільки, що виник північний південь. Я можу чесно сказати це з відкритим серцем, люди дивилися на шахтарські громади, а в деяких районах і досі. Чому? Я справді не знаю причини, і, чесно кажучи, я також не дбаю про дріб’язковість. Мотивацією цього було те, що північне море Бонанза принесло дешеву нафту та газ як паливо. Через 30 років електроенергії, що працює на вугіллі, не існує. Брудне вугілля, що виробляє сірку, замінили менш брудним газом та електроенергією, що працює на мазуті.

Переможці, нафтові компанії, місто, заможна еліта. Також створені робочі місця та інженерна та наукова експертиза створили нові можливості, тому ми всі відчували, що не все так погано. Але з точки зору зміни клімату все, що ми робили, – це очищення сірки, а кислотні дощі не потрапляли на наших європейських сусідів. Парникові гази росли і росли.

Приблизно в 1962 році король Хабберт передбачив пік нафти, і приблизно в 2010 році наслідки цього почали відчуватися на соціально-економічному рівні в усьому світі, і це сталося відразу після глобального фінансового краху в 2008 році. по суті, спричинило на макрорівні зростання відновлюваних джерел та чистих технологій. Раптом з’явився новий варіант, і як заміна дорогого вугілля нафтою та газом, існувала третя альтернатива.

Переможцями, знову ж таки, стали міста, заможна еліта. Також створені робочі місця, інженерна та наукова експертиза та інновації, і це знову впливає на світовий рівень. Але з точки зору кліматичних змін рівень парникових газів тепер можна зменшити. Програли в цьому нафтові компанії.

Зараз тут з’являється закономірність, коли при зміні джерела палива з’являються переможці та переможені. Вперше це вплине на великих глобальних гравців та потужні політичні сили США, Росії, Близького Сходу та нафтовидобувних регіонів. Зараз це почалася війна – нафтові компанії є джерелом парникових газів, і занадто викорінюють вплив означає, що нам потрібно викорінювати викопне паливо. Велика загроза для міста, якому зараз потрібен альтернативний союзник. Ключем до цього будуть комунальні послуги, і вони є гігантами, які будуть безпосередньо конкурувати з нафтовими компаніями.

Отже, тут, на мою думку, будуть 2020-ті – зростання відновлюваних джерел енергії створить взаємозалежність з комунальними службами, і протягом наступних 20 років залежність від нафти та газу зменшиться. Тому, зрештою, для безпеки Великобританії та Європи нам потрібно створити потужний комунальний сектор, здатний швидко та конкурентоспроможно адаптуватися, оскільки вони зараз є комерційним ключовим союзником у боротьбі із змінами клімату.

У цій війні програють – нафтові компанії та країни-виробники нафти.

Переможці, знову ж таки, це місто, заможна еліта. Також створені робочі місця та інженерні та наукові інновації, але вперше HMRC дійсно отримає користь, оскільки платіжний баланс зменшується, а отриманий ПДВ має позитивний ефект.

Але чи знаєте ви, що найбільшим переможцем є планета. Тож нам, можливо, доведеться вибирати сторони.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/next-energy-war-ian-stillie/.

Ian Stillie люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: