Нахил до особистості вашого бренду

Що спільного між весіллями, свідченнями конгресу Майкла Коена та грою престолів? & піца.

Хоча не існує плану виокремлення, бути собою – це абсолютно частина процесу. Будучи лідером у просторі бренду – це не питання правил, це розвиток основних суть бренду. Це поєднання особистості (або, в нашому випадку, багатьох особистостей) зі свободою робити те, що правильно, що штовхає історію бренду вперед. Ми видали понад 30 000 безкоштовних піц під час найдовшого федерального уряду, закритого в історії США, оскільки це було правильно. Компанії, які, зауважте, просто групи людей, повинні поводитися однаково.

Кожен генеральний директор повинен спочатку визнати, що їхня компанія має особистість, а потім бути з нею комфортно і схилятися до цього. Наприклад, ми одягаємо все чорне в & піцу. Я не одягався так, коли заснував компанію, але мій вигляд змінився, як і бренд. Оскільки бренди – це лише групи людей, вони повинні мати простір для органічного розвитку так само, як це роблять люди, особливо коли вони масштабуються та змінюються завдяки людям.

Мені пощастило: піца дає моїй компанії багато свободи. Це дозволило нам побудувати культуру плавності, де не існують правила, які зазвичай можуть заважати творчості. Це те, що стосується і піци: робити те, що здається правильним, і охоплювати будь-які примхи разом із цим, тому що, як носити все чорне і спілкуватися за допомогою тексту, ми просто хто ми.

Перевертаючи день святого валентина

Зазвичай бренди використовують День закоханих як можливість нажитися на темі кохання. Це безпечний, простий і типовий підхід. Хоча наш логотип, амперсанд, відображає можливості зв’язку, ми пішли у зворотному напрямку. Текстові повідомлення є стандартним методом спілкування сьогодні, і ми закликаємо клієнтів писати тексти за все, але ми помітили, що люди навмисно видавали наш номер телефону людям, яких вони хочуть уникати. Мала місце протилежність єдності. Таким чином, народився “Пропущені зв’язки”.

Поділившись одними із найсмішніших взаємодій, ми продемонстрували, як ми взаємодіємо з аудиторією та те задоволення, яке ми можемо мати, сприймаючи притаманну нам дивність.

Визнаючи швидкість та потужність інтернет-культури

Там, де “Пропущені зв’язки” були результатом спостереження та планування, “Піца в коридорі” все швидко думала за лаштунками. Помітивши, як студент університету Джорджтаун поглинає одну з наших піц під час трансляції новин CBS про слухання справи Коена, ми скористались вірусним потенціалом ситуації. Оскільки піца дає нам простір для гри, ми розсунули межі, створивши меми, веб-сайт і навіть власну піцу, дізнавшись, що саме їв студент у той час.

Успіх “Піцерії в коридорі” (вона пройшла весь шлях до шоу “Сьогодні”) є доказом того, що ви перемагаєте, коли розумієте особистість вашої компанії та дієте за правильними можливостями. З тих пір ми дотримуємось підходу “без плейбуків”, будь то створення сайту, який вказував на те, що додаток Доміно не може відрізнити справжню піцу від їх малюнків (вважайте це нашим постійним підходом Давида проти Голіафа до боротьби з Великим Піца), заохочуючи людей писати нам повідомлення для розради щодо розбитих дужок турнірів NCAA, створюючи власну версію “Елітної вісімки”, ставлячи наші вісім підписних пиріжків один проти одного, фінальний сезон “Гра престолів” у твітері, оскільки це був завершення величезного культурного моменту або зміна аватарів на наших соціальних мережах відповідно до активації, яку ми розпочали.

Любов: найкрасивіше рівняння

Створення такого типу середовища, де межі не заважають творчості, а «ідеальне» не заважає «великому», – ось як ожила наша найбільша щорічна подія – День Пі. У 2015 році клієнт запитав, чи можуть вони одружитися в одному з наших магазинів. Відповідь на цю історію завжди викликає “Хто одружується в піцерії?” Відповідь проста: люди такі ж ексцентричні, як і ми. Але те, що почалося як приклад того, як допомогти одній парі здійснити свою мрію, переросло у щось ще більш значуще.

Це інавгураційне весілля в День Пі отримало настільки велике висвітлення, що з цього часу ми робимо це щороку, влаштовуючи офіційні весілля та обіцяючи поновлення в магазинах на кожному з наших ринків кожного 14 березня. Це свято єдності та взаємозв’язку в основі бренду, але , перш за все, святкування пар – і ми хочемо відзначити всіх, хто бажає поділитися з нами, можливо, найщасливішим днем свого життя. Крім цього, День Пі дає людям можливість відсвяткувати щось, занурене в традиції, як вони хочуть. Деякі пари одягаються; інші ні. Більшість приводять своїх друзів та родину. Деякі навіть привозять пасторів. Загалом, наша аудиторія зустрічає нас там, де ми є, що я надзвичайно ціную.

Справжній підсумок

То навіщо влаштовувати весілля? Навіщо створювати власну піцу, серед іншого, натхненну вірусною миттю? Чому в прямому ефірі одне з найпопулярніших телевізійних шоу? (І, що того варте, ми почали робити все це 1 січня; це лише червень.) Зрештою, справа зводиться до культури: розуміння того, що таке ваша компанія, та просування її, природно, за допомогою дій.

Зараз очікується, що торгові марки повинні зайняти позицію щодо соціальних питань. Якщо вони можуть щось зробити, з точки зору того, щоб бути лідерами думок, тоді вони повинні, бо це чудовий спосіб брати приклад. Коли наша команда маркетингу дізналася про спробу замовкнути місцевий бізнес, відомий тим, що грав музику go-go, яка звучить рідно та є представником DC, у районі, де ми присутня, вони не попросили дозволу поділитися петицією з нашого акаунта у Twitter або принесіть безкоштовну піцу на демонстрацію, що підтримує подію. Вони не вагалися, бо знали, що в нашій рульовій рубці ми маємо підтримати проблему, що стосується спільноти, частиною якої ми стали.

Швидка реакція є свідченням нашого зростання, але, що ще важливіше, хто ми є в основі. Єдиний спосіб розкрити свій потенціал – еволюціонувати; єдиний спосіб еволюціонувати – це знати, хто ти і що представляєш. У досягненні цього моменту ясності є справжня краса, адже саме тоді все покращується – і для вас, і для вашої компанії.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/leaning-personality-your-brand-michael-lastoria/.

Michael Lastoria люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: